DO ZAKMNIECIA -dziękuję

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 23, 2017 23:34 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

alessandra pisze:Atta, u mnie nie kwitła 3 lata, przeniosłam ją do innego pomieszczenia i właśnie tak się odwdzięczyła, znaczy się u TŻ jej było źle , albo to ...samiec :ryk:

U nas dzwońce nie pokazują się 2 rok :? To chyba jest odmiana zimowa, bo nam kwitnie tylko w okresie od końca października (najwcześniej) do kwietnia. Za to te drugie,co mają drobne kwiatuszki, zakwitają wiosną i tak całe lato.
Tera przechodzą jakiś bunt. Widać namówiły sie z kilkoma storczykami :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 24, 2017 11:01 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

widze ,Atta , ewidentny bunt na pokładzie :lol: wszak to pora kwitnięcia storczyków, u mnie już prawie wszystkie powoli się rozwijają , także różnego rodzaju kalanchoe i po raz drugi kwitną grudniki -to chyba już musi być wiosna :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Nie lut 26, 2017 13:57 Re: Tulinek, czyli kot, który...

Cześć miłej niedzielki :mrgreen:
Obrazek

lidka02

 
Posty: 15737
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lut 26, 2017 14:35 Re: Tulinek, czyli kot, który...

o rany ale super kot :D od razu niedziela lepiej plynie :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 26, 2017 14:59 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

alessandra pisze:widze ,Atta , ewidentny bunt na pokładzie :lol: wszak to pora kwitnięcia storczyków, u mnie już prawie wszystkie powoli się rozwijają , także różnego rodzaju kalanchoe i po raz drugi kwitną grudniki -to chyba już musi być wiosna :ok:


wiosna już niedługo bo coraz więcej zieleni się pokazuje :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72978
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 27, 2017 11:41 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

mir.ka pisze:
alessandra pisze:widze ,Atta , ewidentny bunt na pokładzie :lol: wszak to pora kwitnięcia storczyków, u mnie już prawie wszystkie powoli się rozwijają , także różnego rodzaju kalanchoe i po raz drugi kwitną grudniki -to chyba już musi być wiosna :ok:


wiosna już niedługo bo coraz więcej zieleni się pokazuje :)


już coś wyłazi? 8O u nas jeszcze same patyki szare , chociaż bez jakby miał pączki , jedynie leszczyna kwitnie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lut 27, 2017 16:38 Re: Tulinek, czyli kot, który...

lidka02 pisze:Cześć miłej niedzielki :mrgreen:
Obrazek



:1luvu: :1luvu: Moja faworyta!!!
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 27, 2017 20:26 Re: Tulinek, czyli kot, który...

Tóliś, gdzie jeśteśkeś?
Mania

MaryLux

 
Posty: 160009
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 28, 2017 11:07 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:widze ,Atta , ewidentny bunt na pokładzie :lol: wszak to pora kwitnięcia storczyków, u mnie już prawie wszystkie powoli się rozwijają , także różnego rodzaju kalanchoe i po raz drugi kwitną grudniki -to chyba już musi być wiosna :ok:


wiosna już niedługo bo coraz więcej zieleni się pokazuje :)


już coś wyłazi? 8O u nas jeszcze same patyki szare , chociaż bez jakby miał pączki , jedynie leszczyna kwitnie :wink:


wychodzą krokusy, tulipany, choc jeszcze same liście, ale kwiatki jakieś powinny byc za 2 tygodnie, jak utrzyma sie ciepło

na dowód fotka u mnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72978
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 28, 2017 13:27 Re: Tulinek, czyli kot, który...

MaryLux pisze:Tóliś, gdzie jeśteśkeś?
Mania


ze snu zimowego jeszcze się nie wybudził :lol:
-hallo, Tuliński, kobieta Cie woła
...
jezdem :D a dzisiaj ostatki niby siem śfjentuje, nie? no mnje ostatki dajom jak gruby Moris nie zje, ale żeby tak zaraz śjentować to ?! dziwne te Duże som T. :roll:

no i siem zarobiłem trochem, bo fszystko kot sam musi dopilnować i Dużom (bo ledwo ciongnie siem i ma jakieś naprawy , co bolom, ale lepiej po tym , bo chodzi ) i fogule ze fszystkim , na ten pszykład bazara szykujemy kotuf wiosennego i fszystko bendzie z kotami :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 28, 2017 14:36 Re: Tulinek, czyli kot, który...

alessandra pisze:
MaryLux pisze:Tóliś, gdzie jeśteśkeś?
Mania


ze snu zimowego jeszcze się nie wybudził :lol:
-hallo, Tuliński, kobieta Cie woła
...
jezdem :D a dzisiaj ostatki niby siem śfjentuje, nie? no mnje ostatki dajom jak gruby Moris nie zje, ale żeby tak zaraz śjentować to ?! dziwne te Duże som T. :roll:

no i siem zarobiłem trochem, bo fszystko kot sam musi dopilnować i Dużom (bo ledwo ciongnie siem i ma jakieś naprawy , co bolom, ale lepiej po tym , bo chodzi ) i fogule ze fszystkim , na ten pszykład bazara szykujemy kotuf wiosennego i fszystko bendzie z kotami :mrgreen:



jak zawsze zapracowany
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72978
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 28, 2017 15:20 Re: Tulinek, czyli kot, który...

Biedna Duża :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23063
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 01, 2017 10:20 Re: Tulinek, czyli kot, który...zagadkę rozwiązała Vanya :-)

alessandra pisze:widze ,Atta , ewidentny bunt na pokładzie :lol: wszak to pora kwitnięcia storczyków, u mnie już prawie wszystkie powoli się rozwijają , także różnego rodzaju kalanchoe i po raz drugi kwitną grudniki -to chyba już musi być wiosna :ok:


Jeden storczyk mnie nei zawodzi od lat, bo przynajmniej raz do roku rozkwita. Drugi , jak chce to latem zacznie i trzyma fason do późnej jesieni. O reszcie trza raczej zapomnieć :? Chociaż jest takie małe, kóre teraz obficie idzie w liście i pewnie gdy zakwitnie to nawet nie zauważę :P

Ale co tam storczyki, dzwoniec się obudził!!! To przez to moje trucie, dał w końcu znak życia. Aże dwa dzbanuszki som na widoku :twisted: Grudnik zakwitł drugi raz i jest prawdziwy szał - 4 kwiatki na krzyż. Zostawmy to bez komentarza, bo wsio idzie w zielone badyle :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 01, 2017 10:24 Re: Tulinek, czyli kot, który...

A właśnie. Koci wątuś , a tu tak mało o kotach. I gdzie zdjęcia przodownika robótek ręcznych?! Panie T. :!: zrób tam bunta na pokładzie :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10846
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości