"Wizja lokalna" Gdynia - czyli sabat czarownic ;)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 30, 2004 13:56

Gringo, bardzo chętnie, o ile będę w Twoich okolicach ... Jak na razie byłam jedynie w Świnoujściu i to cały raz ... jakieś 15 lat temu :lol:
Oczywiście jak będziesz kiedyś w okolicach 3city, to zapraszam na kawkę :)
A Lolusia proszę wymiziać od ciotki Ali :)

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Śro wrz 01, 2004 9:19

A więc dzisiaj u Suonko sabat czarownic :mrgreen: ...w planach min. oprócz kawy, mizianie Nikodema, zaklinanie zdrowia rudzielca u Myszy i szczęśliwy transport malucha do Sopotu :lol:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw wrz 02, 2004 8:49

smilla pisze:A więc dzisiaj u Suonko sabat czarownic :mrgreen: ...w planach min. oprócz kawy, mizianie Nikodema, zaklinanie zdrowia rudzielca u Myszy i szczęśliwy transport malucha do Sopotu :lol:


Melduję, że sabat się odbył, skończył się prawie o północy :mrgreen: :wink:. Było bardzo fajnie :D. Dziękuję za miłe spotkanie. Nikodem został wymiziany przez wszystkie ciocie. Anulka dostała SMS że rudzielec ok.

Muszę to napisać, zakochałam się w Nikodemie :oops:. Ten kot jest boski, na łapach ma niesamowite brązowe poduszeczki i cudowne, aksamitne, błyszczące futerko :love:. Nio kofany i cudny jest po prostu :love:

smilla

 
Posty: 2837
Od: Sob lut 14, 2004 19:52
Lokalizacja: trójmiasto

Post » Czw wrz 02, 2004 9:18

Suonko i Nikodem BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĄ wszystkim ciotkom za odwiedziny.
Nikodem dodatkowo dziękuje za prezenty i mizianie :lol: :lol: :lol:
Suonko przeprasza Mayo za to, że jej kofany synuś użarł ciotkę w rękę :lol: :lol: :lol:
Przy okazji przeprasza też, że Nikodem beztrosko hasał po stole :lol: :lol: :lol: - Oczywiście jest to uwiecznione na zdjęciu :twisted:

No i mamy nadzieję, że na tym razie się nie skończy !!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Czw wrz 02, 2004 9:25

Suonko ja tak bardzo proszę abyś wprosiła się do Anulki w ramach wizji lokalnej :lol:
bo chcę wiedzieć jak tam u rudzielca i do kogo trafił. 8)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Czw wrz 02, 2004 9:32

Mysza, Anulka to TAKA :ok: babka :D Jestem pewna, że to SUPER-domek dla kotka :)
Oczywiście, jak Anulka mnie zaprosi, to bardzo chętnie ją odwiedzę, tym bardziej, że mam do niej po drodze z roboty do domku :lol:

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Czw wrz 02, 2004 9:49

Suonko pisze:
Suonko przeprasza Mayo za to, że jej kofany synuś użarł ciotkę w rękę :lol: :lol: :lol:


:ryk: bo po co ciotka udawała mysze :D
Dzieki za miłe spotkanie i na powtórkę zapraszam do siebie :D
MamaObrazekObrazekObrazekObrazek
Prawdziwa egipska księżniczka z kairskiej ulicy....i książę o migdałowych oczach... rudy łobuz

Mayo

 
Posty: 1412
Od: Śro kwi 28, 2004 21:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw wrz 02, 2004 12:37

Suonko, rowniez dzieki za zaproszenie na Lysa Gore, bylo super :lol: , tylko dlaczego ja dzis taka niewyspana :roll: , prosze pomiziac ode mnie to wspaniale kocurzysko :lol:, oczywiscie potem zapraszam wszystkie trojmiejskie czarownice na podziwianie nowego obywatela miasta Sopot, a domek bedzie mial dobry i pania tez, :ryk: Mysza!!!

Anulka

 
Posty: 848
Od: Sob sie 28, 2004 17:38
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw wrz 02, 2004 12:51

Aniu, powiedz tylko "kiedy", a ja porywam aparat i pędzę do Was na sesję zdjęciową i mizianie maluszka :lol: :lol: :lol:

Jeszcze raz chciałam Wam, babeczki, podziękować za odwiedziny. Było mi baaaaaaaaardzo miło :) Strasznie fajnie było Was poznać :)
No i NIESKROMNIE powiem, że miło mi podwójnie, jak tak chwalicie Nikosia - moje oczko w głowie 8) :twisted:

:oops: Dziś znowu spaliśmy we trójkę - ja, Nikoś i myszka :lol:

Suonko

 
Posty: 396
Od: Wto lip 27, 2004 9:19
Lokalizacja: Gdynia Obłuże

Post » Czw wrz 02, 2004 13:06

Suonko pisze:Aniu, powiedz tylko "kiedy", a ja porywam aparat i pędzę do Was na sesję zdjęciową i mizianie maluszka :lol: :lol:

poczekajmy az dojedzie, odsapnie troche, bo go w tej W-wie zameczali :evil:, ja sie nim naciesze :lol: :lol: :lol: a potem kolej na Was :D

Anulka

 
Posty: 848
Od: Sob sie 28, 2004 17:38
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw wrz 02, 2004 21:16

Suonko pisze:
:oops: Dziś znowu spaliśmy we trójkę - ja, Nikoś i myszka :lol:


:ryk: :ok:
MamaObrazekObrazekObrazekObrazek
Prawdziwa egipska księżniczka z kairskiej ulicy....i książę o migdałowych oczach... rudy łobuz

Mayo

 
Posty: 1412
Od: Śro kwi 28, 2004 21:03
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, ryniek i 499 gości