Co dzieje się z moim kotem?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 21, 2016 18:25 Co dzieje się z moim kotem?

Mój kotek od 2 dni ma coś z brzuchem. Nie chce jeść ani pić. Ma biegunkę. Z jego odbytu wydobywa się jakaś dziwna żółta wydzielina (jest kocurem). Widać, że boli mu brzuch, bo praktycznie bez przerwy leży i ciężko chodzi. No, ale niestety weterynarz dopiero w poniedziałek, więc postanowiłam najpierw poradzić się tutaj... Wie ktoś może co się z nim dzieje, zatruł się czymś?
PS Kotek ma 1 rok.

Cattherinne

 
Posty: 1
Od: Sob maja 21, 2016 17:51

Post » Sob maja 21, 2016 19:16 Re: Co dzieje się z moim kotem?

to może być zatrucie, choroba wirusowa, bakteryjna, mechaniczne podrażenienie przewodu pokarmowego, cokolwiek
i jeśli może się zdarzyć, ze do poniedziałku nie przeżyje

margoth82

 
Posty: 1409
Od: Pon lut 15, 2010 21:10

Post » Sob maja 21, 2016 21:24 Re: Co dzieje się z moim kotem?

Cattherinne pisze:Mój kotek od 2 dni ma coś z brzuchem. Nie chce jeść ani pić. Ma biegunkę. Z jego odbytu wydobywa się jakaś dziwna żółta wydzielina (jest kocurem). Widać, że boli mu brzuch, bo praktycznie bez przerwy leży i ciężko chodzi. No, ale niestety weterynarz dopiero w poniedziałek, więc postanowiłam najpierw poradzić się tutaj... Wie ktoś może co się z nim dzieje, zatruł się czymś?
PS Kotek ma 1 rok.

Co wet powiedział?Wklej wyniki badań tzn morfologia i biochemia. Wpisz jakie leki dostał . Coś podpowiemy.
Bo poszłas do weta, prawda? A nie olałas go i zamiast ruszać do lecznicy tracisz czas na internet. Są wszak całodowbowe w okolicy. Nikt nie postawi tobie diagnozy w ten sposób. Można tylko zaszkodzić.poza tym nie wierzę ,że "raptem to mu się zrobiło". Musiały być oznaki wcześniej tylko je zlekceważylliście.
Ty też idziesz do lekarza jak się źle czujesz a nie klepiesz w klawiaturę.
Sprawa wygląda bardzo poważnie.
DO WETA!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 22, 2016 21:17 Re: Co dzieje się z moim kotem?

ASK@ pisze:
Cattherinne pisze:Są wszak całodowbowe w okolicy.

no chyba nie wszędzie :?
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 23, 2016 5:39 Re: Co dzieje się z moim kotem?

Romi85 pisze:
ASK@ pisze:
Cattherinne pisze:Są wszak całodowbowe w okolicy.

no chyba nie wszędzie :?

Tak, nie wszędzie. Z nagłym wypadkiem też musimy ruszyć kilkadziesiąt kilometrów do Warszawy.U nas takich lecznic nie ma. I nie raz ruszaliśmy. Czy to sami, bąć prosząc znajomych o podwiezienie za zwrot za paliwo.
Wszystko mozna.

Co z kotem?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, jolabuk5, qumka i 565 gości