Rocznych 6 kotków, Plamusia [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 11, 2016 11:37 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro maja 11, 2016 13:47 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Serce się kraja... jak dobrze, że są tacy ludzie jak Ty.... kciukujemy za dzikuski :ok: :ok:

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Śro maja 11, 2016 13:53 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Mają wybór, gdzieś się schować mogą to im łatwiej pójdzie aklimatyzacja :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 11, 2016 18:57 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Atta pisze:Mają wybór, gdzieś się schować mogą to im łatwiej pójdzie aklimatyzacja :ok:

Wcześniej nie znały wysokości i były niskopodłogowe.

Powoli wychodzą z dziur :)
już na szafie :)
ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro maja 11, 2016 21:04 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Fajne są :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro maja 11, 2016 21:24 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

U nas jakoś nigdy nie trafiały sie koty, które by wchodziły na szafę. Tyle się napatrzę co na Twojch zdjęciach :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 11, 2016 21:35 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów szuka cierpliwych domków.

Atta pisze:U nas jakoś nigdy nie trafiały sie koty, które by wchodziły na szafę. Tyle się napatrzę co na Twojch zdjęciach :lol:

Bo to widzisz jest tak, że sama szafa nie wystarczy aby kot mógł na niej przebywać, trzeba jeszcze mieć schody,
aby kotkom się dobrze na nią wchodziło. :lol:

Obrazek Obrazek

Tutaj na zdjęciu moja Kubisia.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro maja 11, 2016 22:43 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Już podziwiałam tę zabudowę. Po takiej sama bym pochodziła :ryk: U nas bywają same leniwce niskopienne, które albo za ciężkie na wskakiwanie albo miały problem z łapami i kośćmi albo jak teraz Kluska boi sie wysokości i na parapet nie wejdzie a co dopiero na meble wyżej. Drapak wykorzystuje tylko częściowo, na samej górze nie rezyduje mimo iz całość ma chyba 160cm wysokości. Pewnie jej świat wiruje przed ślepiami :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 12, 2016 8:14 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Atta pisze:Już podziwiałam tę zabudowę. Po takiej sama bym pochodziła :ryk: U nas bywają same leniwce niskopienne, które albo za ciężkie na wskakiwanie albo miały problem z łapami i kośćmi albo jak teraz Kluska boi sie wysokości i na parapet nie wejdzie a co dopiero na meble wyżej. Drapak wykorzystuje tylko częściowo, na samej górze nie rezyduje mimo iz całość ma chyba 160cm wysokości. Pewnie jej świat wiruje przed ślepiami :mrgreen:

U mnie kotki są wysokościowe bo nawet niewidoma Bisia wchodzi na najwyższą nieckę pod samym sufitem.

Dzikuski w nocy zjadły serca wołowe mielone i suchego też sporo ubyło. :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw maja 12, 2016 9:00 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Za śliczne dzikuski i za cierpliwe domki dla nich :ok: :ok: :ok:

Zabudowa lux 8O 8O 8O ale koty mają apartament :D

U mnie część kotów jest wysokopienna, a najbardziej póltonowy powolniak Baltazar, ktory nie potrzebuje żadnych schodów, żeby wskoczyć zniskiego stolika na wysooooką szafę :evil: Zostają tylko ślady kocich pauzrów na bocznej ściance :evil:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw maja 12, 2016 15:54 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

U nas teraz już są szafy pod sufit, więc i tak nie dałoby rady, choć sa inne wysokie meble. Ale to nie dla naszej Kluski, którą weźmie się na ręce, gdy sie stoi to ona w stresie wtula się albo z przerażeniem rozgląda wokół. Świat woli podziwiać z dołu :D A ja moge podziwiać Twoje koty na świetnej zabudowie :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 12, 2016 15:56 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Baltimoore pisze:Za śliczne dzikuski i za cierpliwe domki dla nich :ok: :ok: :ok:

Zabudowa lux 8O 8O 8O ale koty mają apartament :D

U mnie część kotów jest wysokopienna, a najbardziej póltonowy powolniak Baltazar, ktory nie potrzebuje żadnych schodów, żeby wskoczyć zniskiego stolika na wysooooką szafę :evil: Zostają tylko ślady kocich pauzrów na bocznej ściance :evil:


Machnij koteckowi jakaś drabinkę :P Serio! Koleżanka zrobiła taką półkę w formie drabiny. Raz ,że ma tam poukładane różne rzeczy, dwa że koty wchodzą sobie na szafę, a do tego ciekawie wygląda :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 12, 2016 19:18 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Atta pisze:U nas teraz już są szafy pod sufit, więc i tak nie dałoby rady, choć sa inne wysokie meble. Ale to nie dla naszej Kluski, którą weźmie się na ręce, gdy sie stoi to ona w stresie wtula się albo z przerażeniem rozgląda wokół. Świat woli podziwiać z dołu :D A ja moge podziwiać Twoje koty na świetnej zabudowie :D

No te kotki nieprędko dadzą się wziąć na ręce. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob maja 14, 2016 10:55 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Koteczki i ja chcieliśmy bardzo podziękować cioci Agnieszce za worek pysznej karmy i żwirek oraz myszki piszczące które są rewelacyjne. :1luvu: :aniolek: :1luvu:

Nie podoba mi się to oczko koteczki(już wcześniej je takie miała) ale o złapaniu jej teraz mowy nie ma.
Włączyłam im grzejnik aby miały ciepło bidule. :201461

Obrazek Obrazek Obrazek

Najodważniejsza koteczka
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Sob maja 14, 2016 11:26 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob maja 14, 2016 11:22 Re: Około roczne kotki, 6 dzikusów prosi o pomoc i cierpliwe

Ma śliczne pysio :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 495 gości