Okolice MYSZKOWA. Potrzebna pomoc dla kotki

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 26, 2016 19:35 Okolice MYSZKOWA. Potrzebna pomoc dla kotki

Szukam osoby która zabierze kotkę na kastrację aborcyjną do weta.
Opiekunka nie chce się tym zająć, sam zabieg akceptuje.
Koszt będzie pokryty.

Trzeba kotkę zawieźć i po zabiegu odstawić do opiekunki.

dzięki z góry.
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Śro kwi 27, 2016 8:43 Re: Okolice MYSZKOWA. Potrzebna pomoc dla kotki

A można prosić więcej informacji - gdzie jest wet? ile jest czasu? czy zabieg musi byc przed długim weekendem?

ultra75

 
Posty: 856
Od: Śro wrz 14, 2011 10:14
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro kwi 27, 2016 16:35 Re: Okolice MYSZKOWA. Potrzebna pomoc dla kotki

ultra75 pisze:A można prosić więcej informacji - gdzie jest wet? ile jest czasu? czy zabieg musi byc przed długim weekendem?


Też tylko pośredniczę.
Poproszę by tu się odezwała osobą która zna szczegóły.

Wiem że kotka była na rozpakowaniu lada dzień, jest obawa że nie zdążymy.
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Sob kwi 30, 2016 11:58 Re: Okolice MYSZKOWA. Potrzebna pomoc dla kotki

Opiekunka kotki okazała się siostrą zakonna, to nie sam Myszków tylko bliskie okolice (miejscowość Żarki). Z trudem przekonałam ją do kastracji aborcyjnej- proponowałam że ją sfinansuje jak zawiezie do weta, ale nagle podobno kotka zaczęła rodzić, siostra pytała co robić, ja przekazałam wszystkie możliwości od odchowania miotu i znalezienia domów po uśpienie ślepego miotu. Mówiła że chce dzwonić w środę do Fundacji Przytul Psa z Myszkowa i da znać, ale kontakt się urwał. Wiem że tam może być więcej kotów potrzebujących pomocy w sterylizacji czym chcieliby się zająć, podałam kontakty do fundacji pomagających w takich sprawach finansowo ale nie wiem czy się skontaktuje, fajnie gdyby ktoś na miejscu miał oko na sytuację. Zasadniczo plany co do kotki są takie żeby znaleźć jej nowy dom. Numerem do siostry dysponuję jakby ktoś był chętny. Wydaje mi się że wszystkie ważniejsze rzeczy napisałam, jak macie pytania to chętnie odpowiem.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: qumka, Zeeni i 531 gości