KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 28, 2016 13:56 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Tajron pisze:Gosiu po co się pytasz jak już podjełyscie decyzję :).No chyba że tylko dla zasady :).Pewnie to jasne że jeśli to coś pomoże Diduli to ją zabierzcie. Szkoda jej, robi się coraz cieplej i okna będziemy otwierać...

Wiesz roznie bywa. A wole zapytać zeby potem nie bylo. :)
No wlasnie ciepło będzie, momentami wiatr zawieje i znow ja moze dopasc. A ona tak lubi sie wygrzewac na sloneczku.
Boje sie ze w ktoryms momencie ona cala zesztywnieje, spadnie i będzie :( choc już raz sie to zdarzyło ze zesztywniala od szyji w dół pierwszym razem, no ale wtedy bylam w pomieszczeniu.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 16:06 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Cześć wszystkim po dość długiej nieobecności... :)
Ale jesteśmy :) my i koty cali i zdrowi hehe :D
Ja tak trochę z wyprzedzeniem, ale jak coś to 4 maja mam wolne w pracy i mogłabym przyjechać do kociaków :) (o ile ktoś jest potrzebny jeszcze) :) ?

edisza

 
Posty: 772
Od: Sob gru 03, 2011 9:02

Post » Czw kwi 28, 2016 16:07 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Na jakiej zasadzie trzeba zawieźć Didi? Tzn. czy musi to być jakiś konkretny dzień? Do której godziny? Ja mam w przyszłym tygodniu póki co popołudnia wolne, więc mogę ją zawieźć i następnego popołudnia odebrać.

Edit. Weekend 30.04 - 01.05 mogę ją zawieźć, potem poniedziałek - wtorek popołudnia mam wolne, Środowe popołudnie mam zajęte, przyszły czwartek - piątek mam cały wolny.

Patolek

 
Posty: 44
Od: Śro mar 30, 2016 19:05

Post » Czw kwi 28, 2016 16:41 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Nie dawajcie narazie kotow do boksow nr 1,3,7

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 17:37 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Regały metalowe zostaną zabrane :)

Jeszcze tylko tablica korkowa,pólka do przeniesienia i koniec :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 18:42 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Patrycja na dlugi weekend nie ma co jej zawozic, bo pewnie i tak klinika bedzie zamknieta.
Wiec pewnie po wolnym dopiero.

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 20:09 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Info z dyżuru. Mamy koszyki dla Tygrysow , sprzęt do łapania Tygrysow i teraz mega woliere dla Tygrysa :).Poza tym spokój, wszystko dane. Ps.dzięki za worek z kupkami przed Chatka :).Ze swojego dyżuru też miałam worek to w drodze do śmietnika miałam równowagę :) :).

Tajron

Avatar użytkownika
 
Posty: 2011
Od: Pon paź 20, 2014 19:36

Post » Czw kwi 28, 2016 20:09 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

FElunia pisze:
balbina38 pisze:Zefir po badaniu krwi.Wynik jutro.
Badanie zrobione przy pomocy "głupiego Jasia" i Gosi :ok: .Zefir zamknięty w boksie.Jak wychodziłam to już próbował wstawać i oczywiście się z niego chciał wydostać.
Reszta kociaków OK. Harka wpuściłam na chwilę na trójkę.Nudzi mu się samemu.Pozwiedzał,obwąchał wszystko ,powarczał na inne koty i wrócił,aczkolwiek niechętnie(zwabiony żarciem), na kwarantannę.


Na kiedy umawiać Panią Małgosię -behawiorystkę? Kto ewentualnie byłby przy tej wizycie? Najlepiej chyba Gosia, bo najlepiej zna koty, może jeszcze ktoś?


dzwoniłam dzisiaj do Pani Małgosi,mam zadzwonić jeszcze raz po "majówce" żeby dogadać termin. Prawdopodobnie będzie to w drugim tygodniu maja.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 28, 2016 20:46 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

CatAngel pisze:
Tajron pisze:Gosiu po co się pytasz jak już podjełyscie decyzję :).No chyba że tylko dla zasady :).Pewnie to jasne że jeśli to coś pomoże Diduli to ją zabierzcie. Szkoda jej, robi się coraz cieplej i okna będziemy otwierać...

Wiesz roznie bywa. A wole zapytać zeby potem nie bylo. :)
No wlasnie ciepło będzie, momentami wiatr zawieje i znow ja moze dopasc. A ona tak lubi sie wygrzewac na sloneczku.
Boje sie ze w ktoryms momencie ona cala zesztywnieje, spadnie i będzie :( choc już raz sie to zdarzyło ze zesztywniala od szyji w dół pierwszym razem, no ale wtedy bylam w pomieszczeniu.


Problemem może byc jeszcze to ,że Didula ma bardzo mało ruchu i dlatego min. jest cała zesztywniała. Trzeba może zachęcać ją do jakiejś aktywności,żeby rozruszała stawy.

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 28, 2016 20:48 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Tajron pisze:Info z dyżuru. Mamy koszyki dla Tygrysow , sprzęt do łapania Tygrysow i teraz mega woliere dla Tygrysa :). miałam .

no i mamy lejącego Tygryska :)

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 28, 2016 22:08 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Woliera wygląda imponująco :201494 widziałam dziś.
Przywiozłam dziś 4 koszyki dla kociaków jutro dowiozę ostatni koszyk nie jest źle widzę że Gosia spokojnie sobie z nimi poradziła przynajmniej kociaki będą miały full miejsca. Przywiozłam płyny do mycia naczyń zostawiłam na kwarantannie.
Jutro tez dowiozę wór z kocami, ręcznikami - porozkładam wszystko na swoje miejsce, przywiozę też nowy drapak i jakieś tam rzeczy dla kociaków - które wycyganiłam z pewnego miejsca :smokin:
Regał z trójki cały metalowy zostanie wywieziony jak się tylko da w najbliższym czasie, likwidujemy tez biurko z trójki.
Byłoby dobrze po długim weekendzie umówić się na sprzątanie na trójce :D
Gosia przypomnij jeszcze Marcinowi o półce nad przedsionkiem na trójce , o wodzie na trójce, co z tym mamy zrobić czy trzeba kupić jakiś podgrzewacz, no i chyba wszystko :D

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw kwi 28, 2016 22:17 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

terenia1 pisze:
Gosia przypomnij jeszcze Marcinowi o półce nad przedsionkiem na trójce , o wodzie na trójce, co z tym mamy zrobić czy trzeba kupić jakiś podgrzewacz, no i chyba wszystko :D

Pamiętają pamiętają :) ogarna półkę na kw, biurko rozkręca, regal zabiorą takze prosze go nie ruszac, jeszcze musza jedną siatkę zamontować w boksie. Wiec to w jednym dniu zrobią. Dzisiaj po 17.00 skonczyli a po 22.00 w domu byli :(
Zefir i Harek towarzyszyli w pracy :) pobierając trytki :D Zefir grzeczny, dał się glaskac Kamilowi.

Agatko przepraszam za worek pod chatka, przypomnilama sobie o nim jak napisalas info o dyżurze :(

Na zdrowej w szafie jest worek z siatką proszw nie wyrzucać :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 22:23 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Tu są najnowsze z tego miesiąc chyba. Jutro postaram sie jeszcze porobic jakies i to co mam na kompie. To dodam na wątek


Didi

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw kwi 28, 2016 22:32 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

terenia1 pisze:Gosia przypomnij jeszcze Marcinowi o półce nad przedsionkiem na trójce , o wodzie na trójce, co z tym mamy zrobić czy trzeba kupić jakiś podgrzewacz, no i chyba wszystko :D


a o co chodzi z półką na przedsionkiem?
pytam bo czuje sie odpowiedzialna za prace mojego kolegi odnosnie półek.
Jesli chodzi o kwestie meblarskie to jest on bezprzecznym fachowcem zawodowcem.

Michcia (Karola)

Avatar użytkownika
 
Posty: 800
Od: Pt paź 23, 2015 8:19

Post » Czw kwi 28, 2016 22:36 Re: KOCIA CHATKA - odsłona nr 36

Patolek pisze:Na jakiej zasadzie trzeba zawieźć Didi? Tzn. czy musi to być jakiś konkretny dzień? Do której godziny? Ja mam w przyszłym tygodniu póki co popołudnia wolne, więc mogę ją zawieźć i następnego popołudnia odebrać.

Edit. Weekend 30.04 - 01.05 mogę ją zawieźć, potem poniedziałek - wtorek popołudnia mam wolne, Środowe popołudnie mam zajęte, przyszły czwartek - piątek mam cały wolny.


Ja ja zawiozę po pracy w dowolny dzien za wyjatkiem środy 4 maja.
jestem z Tychow wiec mam najblizej bo ja odstwię do doktora i juz jestem w domu, a doktora znam bo jest naszym wetem "rodzinnym" ;)

Michcia (Karola)

Avatar użytkownika
 
Posty: 800
Od: Pt paź 23, 2015 8:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 499 gości