Bydgoszcz - wystawa i pomoc dla kotów - pomóżcie !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 01, 2004 21:53 Bydgoszcz - wystawa i pomoc dla kotów - pomóżcie !

Parę dni temu "uformował się" pomysł, żeby na kocich wystawach wywieszać plakaciki o kotach do adopcji. To tani i pewny sposób dotarcia do dużej liczby miłośników zwierząt, którzy przyjdą oglądać koty na wystawie. Ja zrobię takie ogłoszenia, a forumowicze jadący na wystawę rozwieszą je na jej terenie (już 3 osoby się do tego zgłosiły wstępnie :-)

Więc - jakie kotki mam umieścić na plakatach ? Proszę o zgłoszenia !

Czy są jakieś koty forumowe, które właśnie w Bydgoszczy albo okolicy szukają domów ? Czy w schronisku w Bydgoszczy są jakieś koty "rasowe" ? - te miałyby największą szansę, a przy okazji zachęciły do innych. Wiem, że w schronsku toruńskim jest jakaś rasowa koteczka - czy ktoś może zorganizować zdjęcie i więcej informacji na jej temat ? Może któreś z kotów od lidyi ? Chciałabym, żeby na plakacikach były i kocięta i dorosłe, w tym przynajmniej 1 "rasowy" ze schroniska albo z odzysku (żeby pokazać, że rasowe też się w schroniskach zdarzają i warto szukać, zamiast nabijać kabzę handlarzom).

Czekam na Wasz odzew !
Ostatnio edytowano Pon sie 02, 2004 11:11 przez Bonkreta, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Bonkreta

 
Posty: 6528
Od: Wto mar 16, 2004 22:22
Lokalizacja: Siemonia (ok. Katowic)

Post » Pon sie 02, 2004 7:37

w schronisku jest dorosły pers.

Ale to najlepiej pogadać z Sydney i kameo - one wiedzą najwięcej ;)
Obrazek

Szelmaa

 
Posty: 15821
Od: Pon maja 24, 2004 10:59
Lokalizacja: Warszawa - Tarchomin

Post » Pon sie 02, 2004 10:07 Re: Bydgoszcz - wystawa i pomoc dla kotów

Swietny pomysl. :) Niech ludzie biora kociaczki ze schroniska a nie kupuja na straganie. :evil:

LeaManI

 
Posty: 1502
Od: Pon maja 17, 2004 15:51
Lokalizacja: Z grodu Warsa i Sawy

Post » Wto sie 03, 2004 9:28

Ja oczywiście chętnie pomogę tylko jest mały problem, pożyczyłam aparat i podobno został skradziony :evil: :? , a z tego co rozmawiałam z Panią Izą to oni mają akurat popsuty. no i jest wielki klops... akurat jeśli chodzi o tą sprawę. Jeszcze dziś napiszę do Pani Izy może coś się zmieniło w tej kwestii, a może posiada jakieś zdjęcia maluchów... Ewentualnie Aggatt albo Kameo ale ostatnio brak kontaktu :roll:

Jak tylko będę coś wiedziała to zaraz dam znać, może jeszcze uda mi się coś pokombinować.
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sie 03, 2004 9:30

Sydney, ja przyjadę w środę w przyszłym tygodniu do Bydgoszczy, w czwartek mozemy podjechac do schroniska, porobimy zdjęcia. Wezmę swoja cyfrówkę.

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 03, 2004 9:34

Oberhexe pisze:Sydney, ja przyjadę w środę w przyszłym tygodniu do Bydgoszczy, w czwartek mozemy podjechac do schroniska, porobimy zdjęcia. Wezmę swoja cyfrówkę.


:D tylko jakoś popołudniu, po pracy, się jeszcze umówimy, a ja zadzownię wcześniej do schroniska i spytam jeszcze dzisiaj jak dam radę :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sie 03, 2004 9:35

Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Sydney, ja przyjadę w środę w przyszłym tygodniu do Bydgoszczy, w czwartek mozemy podjechac do schroniska, porobimy zdjęcia. Wezmę swoja cyfrówkę.


:D tylko jakoś popołudniu, po pracy, się jeszcze umówimy, a ja zadzownię wcześniej do schroniska i spytam jeszcze dzisiaj jak dam radę :)

Ok. To mnie będziesz łapać na komórke, bo ja będe na Zawiszy z klatkami tańcowac 8)

Oberhexe

 
Posty: 23476
Od: Nie sie 18, 2002 21:34
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 03, 2004 9:38

Oberhexe pisze:
Sydney pisze:
Oberhexe pisze:Sydney, ja przyjadę w środę w przyszłym tygodniu do Bydgoszczy, w czwartek mozemy podjechac do schroniska, porobimy zdjęcia. Wezmę swoja cyfrówkę.


:D tylko jakoś popołudniu, po pracy, się jeszcze umówimy, a ja zadzownię wcześniej do schroniska i spytam jeszcze dzisiaj jak dam radę :)

Ok. To mnie będziesz łapać na komórke, bo ja będe na Zawiszy z klatkami tańcowac 8)


Postaram się dać Ci znać jeszcze w tym tygodniu :)
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sie 03, 2004 10:13

Oberhexe pisze: Ok. To mnie będziesz łapać na komórke, bo ja będe na Zawiszy z klatkami tańcowac 8)

hehe, tańcząca z klatkami :lol:

jako ze ja bede z bardzo medialnym schroniskowym Gaculkiem to poprosze ksiazeczke z aktualnymi fotkami kotow schroniskowych - moge agitowac za schroniskowymi, a najbardziej BURASKAMI :)

albo chociaz zdjecka na agga7775@o2.pl i jakis krotki opis to se wydrukuje sama
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Wto sie 03, 2004 10:16

Jestem, zgłaszam sie.
Cyfrówki nie mam, ale mogę wydrukowac ogłoszenia jak juz beda zdjęcia w ogłoszeniach.
Dziekuję wszystkim za zainteresowanie schroniskowymi bidami z Bydgoszczy.

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

Post » Wto sie 03, 2004 10:17

Pomysł bardzo dobry! Ostatnio na kocich dniach i wystawie w Pałacu Qltury w Wawie sprzedawali nawet rodowodowe myszy :) 50 zł za sztukę, a drzewa genealogiczne miały takie, że ja w życiu sobie takiego nie zrobię.

Obawiam się tylko, że będą woleli jakieś rasowe... w końcu wystawa...
Obrazek

gsx_katana

 
Posty: 248
Od: Pt lip 30, 2004 9:20
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Post » Wto sie 03, 2004 10:22

katana - powiem Ci, że po ostatniej wystawie wcale tak nie sądzę - w Krakowie o wiele więcej osób zachwycało się Gackowatym i myślę, że parę osób udało mi się przekonać do kota ze schroniska, bo Gacuś był bardzo interaktywny i zaczepiał babeczki przez kraty :D
czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Wto sie 03, 2004 10:27

http://www.schronisko.org.pl/index.asp?id=92 tu są zdjęcia naszych schroniskowych kotów, niestety nie wiem na ile aktualne są te zdjęcia...
Amiś, Antoś, Bambosz, Pepsi i Cola

Sydney

 
Posty: 14742
Od: Pt mar 19, 2004 10:28
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post » Wto sie 03, 2004 10:37

czterej pancerni.... i piesy dwa :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Gacusiowa

 
Posty: 5427
Od: Wto gru 09, 2003 12:22
Lokalizacja: Świebodzin, home sweet home <3

Post » Wto sie 03, 2004 10:38

Sydney pisze:http://www.schronisko.org.pl/index.asp?id=92 tu są zdjęcia naszych schroniskowych kotów, niestety nie wiem na ile aktualne są te zdjęcia...

Nie są aktualne, trzeba tam po prostu jechac i zrobić nowe zdjęcia. Niestety tutaj nie pomoge bo aparatu u mnie niet, ale później podrukuję ogłoszenia.

kameo

 
Posty: 3871
Od: Pt maja 30, 2003 14:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Zakole Dolnej Wisły

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 373 gości