Ludwiś z nami , już nie beksi:) Trzymamy się:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 01, 2016 10:19 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Nie wierzę.... :placz:

Biesu...biegniesz do świata bez bólu, i schorowanego ciałka... (***).

Asia, jestem.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 01, 2016 10:57 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Asieńko, bardzo mi przykro :cry: Zawsze przychodzi kiedyś ten czas ... Biesio, Biesio już nie cierpi.
Jestem przy tobie całym sercem.
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 01, 2016 15:20 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Przytulam
[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 01, 2016 15:24 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Współczuję (*)

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt lip 01, 2016 19:42 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Ogromnie współczuję. :(
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pt lip 01, 2016 20:36 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Dziękuję Wam bardzo za obecność
U nas dziwnie. Borys młodszy brat Biesa jest spłoszony, nieswój . Inne kryja się po katach a inne szukaja zaczepki i to wynajduja sobie innych niz do tej pory przeciwników.. Chyba bedzie zmiana w układzie stada.

Zrobiłam ogloszenia dla Ramonki i Rafaela po zmarłym i dla Michatki i dla Hesi, ktora znowu Pani chce oddać bo nie daje się glaskać. W zeszłym roku było to samo. Pomoc behawiorysty przywrociła miłość do kotki ale jak widac na krotko. Gdy ja brala wiedziala co i jak. Jeszcze tylko dla Ludwika i Larsa i wszystkie beda ogloszone.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Nie lip 03, 2016 9:57 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

Asieńko, dopiero teraz doczytałam, przytulam mocno... Szkoda Biesa, był wyjątkowy, był Twoim kotem...Miałam nadzieję, że da radę. Teraz będzie szefował za TM i czuwał nad Wami i pozostałymi footerkami. Biesiku... [*] [*] [*]
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 11, 2016 9:59 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

http://olx.pl/oferta/przyblakal-sie-mlo ... gwsVz.html

takie cudo mi się przybłąkało. Gdy go znalazłam upakowalam go u sąsiadów ale wychodził dzień , noć aż trafił do mnie i nie chce opuścić ogródka. Jest zmęczony. Widać że to domowa bestyjka. Myślę że ktoś sie go pozbył na wakacje. Wklejam link do ogloszenia, ktore zrobiłam szukając jego wlaściciela. Może komuś coś błysnie w pamięci......
Chyba go wezmę do domu. Pojadę na sprawdzenie czipu i niech odsapnie.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon lip 11, 2016 10:04 Re: Witam na wątku nowym,Tricolor znaleziona na Bielanach, W

asia2 pisze:http://olx.pl/oferta/przyblakal-sie-mlody-kocurek-bielany-CID103-IDgwsVz.html

takie cudo mi się przybłąkało. Gdy go znalazłam upakowalam go u sąsiadów ale wychodził dzień , noć aż trafił do mnie i nie chce opuścić ogródka. Jest zmęczony. Widać że to domowa bestyjka. Myślę że ktoś sie go pozbył na wakacje. Wklejam link do ogloszenia, ktore zrobiłam szukając jego wlaściciela. Może komuś coś błysnie w pamięci......
Chyba go wezmę do domu. Pojadę na sprawdzenie czipu i niech odsapnie.

a jednak..... wiedział , gdzie mu będzie najbezpieczniej.
Ech, oby się znalazł właściciel.

A u mojej Mamy na działce kotki przynoszą kociaki... Asia, mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, zę zamówiłam dla nich 12 puszek kitten animondki? :roll: Zawiozę w ten weekend, mam nadzieje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 11, 2016 12:35 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

pewnie że zawoź. Biedne maluszki.
Kocur spi jak zabity. Potrzebuje odpocząć. Wszystkie pomieszczenia zajęte a ja jestem wściekła że tak się wydarzyło. Oby się znalazł wlaściciel, oby

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Pon lip 11, 2016 18:55 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

nie ma czipu :placz:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Wto lip 12, 2016 20:15 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

Jednak za lewym uszkiem jest coś w kształcie czipa, przesuwające się . Muszę iść gdzie indziej i sprawdzić ponownie.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Wto lip 12, 2016 22:57 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

dzwoniłam do Ciebie w kilku sprawach, jedną z nich jest osoba chcąca zaadoptować whiskasowego kota.
dowiedziałam się w sklepiku w gabinecie na Wolumenie, u p. Julii.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 17, 2016 17:07 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

Asiu,mimo,ze się nie odzywam.ale tez jestem z Tobą myślami
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw lip 21, 2016 9:18 Re: Witam na wątku nowym,Srebrnobialoszary, Bielany Wawa

Myszolandia pisze:Asiu,mimo,ze się nie odzywam.ale tez jestem z Tobą myślami


dzięki, że Jesteś Myszko ale czemu tak Cię mało?:)

Srebrny ma się dobrze i nie domaga się wyjścia na dwór w przeciwieństwie do tymczaska Larsika, ktory raz wymknął mi się na ogródek, pozwoliłam mu troche pochodzić i poniuchać a teraz od rana mam serenady- Wypuść mnie lal lal la!
Pewnie zmiękne w sobotę jak bede miala więcej czasu aby go popilnować.

Borys najstarszy mój kot , ktory jest chory na wszystko co wynika z usg ale obecne wyniki badania krwi pożyczył od super zdrowego kota:) wczoraj mial gorszy dzień. Wymiotował. Dostał leki w kroplówce i już ok. Jeszcze go trochę pociągnę na witaminkach, ranicu i jonach i bedzie jak nowy mam nadzieję. Borysek od śmierci Biesa zapadł się psychicznie i lekko fizycznie. Już jest lepiej jeśli chodzi o jego emocje ale wlaśnie takie kwiatki się pojawiły jak wymioty.

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 256 gości