poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 04, 2014 13:31 Re: poznajmy sie...:)

Cześć, jestem Dana, studiuję matematykę we Wrocławiu, a pochodzę z małej miejscowości, gdzie w domu i na podwórku możemy trzymać psy i koty. Obecnie w domu (250 km ode mnie...) są dwie suki: Kulka (była wręcz okrągła jako szczeniak) i jej córka Ciapa (w pełni oddaje jej charakter) oraz kot-samiec Luna (wybryk mojej siostry z tym imieniem). Zaskoczę Was wszystkich, ale lubię koty :D

To mój pierwszy wpis, a zarejestrowałam się, bo jednak mieszkanie w mieście jest całkowicie odmiennym lokum od domu jednorodzinnego z ogrodem i podwórkiem w sąsiedztwie pól i blisko lasu. Kota mi brakuje w łóżku, więc potrzeba mi informacji =^.^=

dananas

Avatar użytkownika
 
Posty: 8
Od: Sob paź 04, 2014 13:24
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 04, 2014 14:50 Re: poznajmy sie...:)

Hej ho :) życie bez kota to nie życie. ;)
Zapraszam do moich sierściuszków: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10787608

przekliniaki

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Od: Wto wrz 09, 2014 11:37

Post » Sob paź 04, 2014 15:06 Re: poznajmy sie...:)

dananas witamy w naszym gronie :D

la luna

 
Posty: 6
Od: Czw wrz 18, 2014 15:16
Lokalizacja: Andaluzja

Post » Sob paź 11, 2014 11:48 Re: poznajmy sie...:)

To i ja się przedstawię. Mam na imię Ania i moją miłością są kociaki. Mój kocurek ma 2 lata i okazał sie chłopcem u PAni weterynarz :) Od dwóch tygodni jest jeszcze z nami kocica Fanta :) obecnie przechodzę okres dokacania :) trzymajcie kciuki za powiększanie rodzinki :)

poki2008

 
Posty: 16
Od: Wto wrz 30, 2014 8:36

Post » Sob paź 11, 2014 11:52 Re: poznajmy sie...:)

:mrgreen: ne_m faktycznie inwestuj w większy transporter... Tez mam nevke... Mój kocurek ma 2 lata a wazy ponad 5 kilo... Mieści się już tylko w kosz wiklinowy :)

poki2008

 
Posty: 16
Od: Wto wrz 30, 2014 8:36

Post » Czw lis 06, 2014 13:37 Re: poznajmy sie...:)

Dzień dobry,
Mam na imię Ania, jestem właścicielką dwóch absolutnie nierasowych, ale i tak noszących się z godnością, wspaniałych sierściuchów, o nadprzyrodzonych zdolnościach (http://nietypowamatkapolka.blogspot.com ... kot_4.html ). Koty mają wyjątkowe umaszczenie- Rychu jest szary, Psot rudo-biały, natomiast ich właścicielka, jako osoba upośledzona technicznie, jeszcze nie wie, jak załączyć tu zdjęcie, coby się pochwalić ;)
Dodatkowo oba koty temperamenty też mają iście wyjątkowe- Psot głównie śpi, by mieć siłę spać dalej, natomiast Rycha podejrzewam o zaburzenia osobowości. Mnie się wydaje, że jemu się wydaje, że jest psem ;) Postanowiłam dołączyć do Waszego grona, gdyż mam problem i chciałabym Was prosić o pomoc (w wątku transportowym).
Tymczasem ciepło i serdecznie pozdrawiam wszystkich kocich miłośników. Żółwik, piąteczka i takie tam inne ;)
Nie jestem łatwy w związkach - to jedno
A w tych wyznaniowych to już na pewno
Kiedy wspólnota ramieniem mnie garnie
Niby się tulę, a trzymam gardę
*****************************************************
http://nietypowamatkapolka.blogspot.com/

(nie)typowa M.P.

 
Posty: 48
Od: Czw lis 06, 2014 13:19

Post » Czw lis 06, 2014 13:51 Re: poznajmy sie...:)

Witaj na forum.
Twój blog już był u nas przytaczany.
viewtopic.php?p=10384065#p10384065
viewtopic.php?p=10701971#p10701971

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Czw lis 06, 2014 13:53 Re: poznajmy sie...:)

NITKA/KARINKA pisze:Witaj na forum.
Twój blog już był u nas przytaczany.
viewtopic.php?p=10384065#p10384065
viewtopic.php?p=10701971#p10701971



Dzięki.

Nie gadaj, jestem sławna?
Ha! Od małego wiedziałam, że to kiedyś nastąpi!
Nigdy nie wyjdę już bez makijażu ;)
Nie jestem łatwy w związkach - to jedno
A w tych wyznaniowych to już na pewno
Kiedy wspólnota ramieniem mnie garnie
Niby się tulę, a trzymam gardę
*****************************************************
http://nietypowamatkapolka.blogspot.com/

(nie)typowa M.P.

 
Posty: 48
Od: Czw lis 06, 2014 13:19

Post » Czw lis 06, 2014 14:45 Re: poznajmy sie...:)

A co tam makijaż, pisz pani dużo, bo fajnie się czyta i nasze wk...wy codzienne wspierasz konkretnym i trafnym słowem :ok: Kicury zapewne przystojne, wystarczy jeśli foty w postaci elektronicznej wtykniesz gdzieś do sieci i podasz linka :P Ramen,siostro :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Panowie Kocurowie
"Poznasz siebie, poznając własnego kota." Konrad T. Lewandowski, "Widmowy kot"

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 06, 2014 17:38 Re: poznajmy sie...:)

Dzięki Ci Pumo serdecznie za dobre słowo. Niech Sosowaty Pan Ci w kotach wynagrodzi, czy tam w karmie, czy tam w czym chcesz;)
Nie jestem łatwy w związkach - to jedno
A w tych wyznaniowych to już na pewno
Kiedy wspólnota ramieniem mnie garnie
Niby się tulę, a trzymam gardę
*****************************************************
http://nietypowamatkapolka.blogspot.com/

(nie)typowa M.P.

 
Posty: 48
Od: Czw lis 06, 2014 13:19

Post » Czw lis 06, 2014 20:19 Re: poznajmy sie...:)

i na agnostyków zapraszamy ;) :twisted:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54265
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Czw lis 06, 2014 21:20 Re: poznajmy sie...:)

To ja się przedstawię :oops: Jestem Gosia (21l) szczęśliwa opiekunka cudownej kulki futra o imieniu Midori. Kocicę przygarnęłam podczas moich praktyk w Gabinecie weterynaryjnym. Poza codzienną rutyną takiej placówki szef aktywnie współpracował z dobrymi duszami (kilka pań z naszego rejonu które stawały na głowie dla ratowania bezdomnych kociaków) i oddaliśmy w dobre ręce wiele kotów. Miot Midorci nie miał szczęścia i długo mieszkały z nami w gabinecie aż zdecydowałam, że za długo i porwałam zamaskowane kocisko do domu. Jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

Dołączyłam na forum z chęci integracji z kociarzami, dla wymiany zdań, doświadczeń, poglądów, żeby czegoś się nauczyć i może komuś pomóc :)


Zamaskowane szczęście http://o5.fbl.pl/fp5/201410/3C/8651668.jpg Midori :1luvu: :kotek:

Midori

 
Posty: 4
Od: Śro lis 05, 2014 11:11

Post » Czw lis 06, 2014 22:32 Re: poznajmy sie...:)

jaka śliczna :1luvu:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54265
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Śro lis 19, 2014 1:48 Re: poznajmy sie...:)

Witam :)
To i ja się przedstawię, skoro i tak już krok po kroku przeglądam sobie zakamarki forum. Nazywam się Weronika, lat 20. W tej chwili niestety nie ma u mnie w domu kociaków, co prawdę mówiąc jest trochę smutne. Są za to szczurki i niestety boję się, że gdy pojawi się kot, to wynikną jakieś problemy - nie wiem jak to jest z tym wspólnym życiem między tymi zwierzakami. Za to swoje wcześniejsze pocieszy w postaci kocich sierściuchów wspominam bardzo mile, chociaż rozrabiaki były z nich nie małe. Co prawda wcześniej nie miała zbyt dużej wiedzy o kotach, były, dbało się o nie i kochało, no ale! Teraz mam nadzieję zagrzać miejsce na forum i dokształcać się w pewnych tematach :)
Także pozdrawiam forumowiczów.

helix

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Nie paź 05, 2014 22:20

Post » Śro lis 19, 2014 13:47 Re: poznajmy sie...:)

Witaj :D Mamy na forum przynajmniej jedną szczurzą matkę, Aś, nawet na spotkaniach w realu pojawiała się ze szczurkiem w kapturze.
ObrazekObrazekObrazek
Panowie Kocurowie
"Poznasz siebie, poznając własnego kota." Konrad T. Lewandowski, "Widmowy kot"

PumaIM

Avatar użytkownika
 
Posty: 20169
Od: Pon sty 20, 2003 1:30
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 516 gości