poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 01, 2004 9:48

Hej hej, też jestem tutaj świeża, należę do grupy tegoroczniaków, w dodatku wiosennych :wink: Mam 23 lata, studiuję turystykę i pracuję, bardzo kocham wszystkie zwierzaki, odkąd skończyłam 10 lat mieszkały już ze mną prawie wszystkie możliwe gryzonie, papużki, pies no i kotki :D
Teraz mieszkamy sobie w składzie: od 1,5 roku z królcią Kłapcią, od prawie 2m-cy z Shillą, oraz z Ozziczkiem od paru tygodni.. wszyscy barrrdzo się kochamy :D Kiedyś na pewno dołączy do nas piesek, ale musimy mieć większy domek (dlatego o nim marzymy :) )
Hmm.. no i jestem fanką tego forum, gdzie ludzie są dobrzy, ciepli i życzliwi.. wiadomo w końcu kochają zwierzęta :D
Obrazek Obrazek
z nami także 4kocie ogony i jeden psi

Klaudia

 
Posty: 13579
Od: Wto cze 01, 2004 21:30
Lokalizacja: prawie 3miasto;)

Post » Nie sie 01, 2004 10:06

Mam na imię Jana, wróciłam na forum po ponad rocznej przerwie. Mam nadzieję, że przerw już nie będzie. Moje koty to Mysza, już nastolatka, szerzej znana jako "Mysza na kaloryferze"; Szczurzasty - wielki i piękny oraz głupiutki kocur, Całka, maleństwo znalezione w czasie zajęć na uczelni (jest w Kocich losach) i do dzisiaj maleństwo, bo jakoś nie wyrosła, oraz Młody, tak naprawdę Pasjusz, ale jako najmłodszy i najbardziej wyluzowany z kotów dostał taką ksywę i powoli zapominamy jak się nazywa naprawdę. Na wakacje przyjęłam jeszcze Blondynę, rudą półpersicę mojej siostry. Pobędzie z nami do września, ale coś czuję, że ciężko będzie się rozstawać.

Czy mogę dołączyć do grona rentierek? Bo bardzo bym chciała :)

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Nie sie 01, 2004 10:18

"Mysza na kaloryferze";


:love:

A ja też chcę być rentierką, zgłaszam się do klubu chcących :!: :D

myszka

 
Posty: 3120
Od: Pt sie 09, 2002 13:45

Post » Nie sie 01, 2004 11:03

Czesc mam na imie Weronika i mam 18 lat. Mam pod swoją opieką 3 koty i tymczasowo jednego malutkiego którego odchowuje dla siostry żółwia i rybki oraz dzikie koty które dokarmiam;) Na moim osiedlu wszyscy znają mnie z tego ze pomagam kotom dlatego tez ciągle ktos mi cos przynosi :)
Miałam czarną kicie i psa rasy chow-chow ale są juz ona na niebieskiej łące :(
pozdrówka !!

aa na forum jestem od wczoraj hihi mysle ze będe mogła czasami pomóc
ObrazekObrazek

Werka

 
Posty: 89
Od: Sob lip 31, 2004 15:11
Lokalizacja: Jastrzebie - Zdrój

Post » Nie sie 01, 2004 11:14

Witaj
Ja tez bardziej z tych nowych, bo jestem na forum od stycznia :D
Mam na imie Ewa, mam 31 lat, pracuje jako grafik komputerowy.
Do czasu gdy wprowadzil sie moj pierwszy kot Rysio, bylam zatwardzialam psiarzem... Oprocz tego, ze mam swira :) na punkcie moich trzech ogoniastych, jestem molem ksiazkowym ktory strzela sportowo z malego kalibru.
O moich lobuzach mozesz przeczytac tu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=14669&highligh
7 życzeń, 7 kotów, 7 dni tygodnia

Nigra

 
Posty: 946
Od: Pt sty 16, 2004 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 01, 2004 11:25

Witam!!

Mam na imie Zuzia. Mam dopiero 13 lat.

W domu mam trzy koty. Nazywaja sie Mietek, Oskar i Tygrys.
Mietek ma ok. 9 lat. Jest to kot rysy rosyjski-niebieski. Bardzo lubi spac i jesc.
Tygrys jest bardzo ladnym kotem, ale jest strasznie niegrzeczny. Uwielbia polowac na myszy i ptaki.
Oskar jest najspokojniejszym kotem jakiego znam.

Mam rowniez dwa psy, ktore uwielbiaja koty. Caly dzien chca sie z nimi bawic :D

Pozdrawiam wszystkich
zazulita
To jest Tygrys,a to Oskar.Zdjecia Mietka niestety nie mam:(
ObrazekObrazek

zazulita

 
Posty: 6
Od: Sob lip 31, 2004 11:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 01, 2004 11:43

Nigra,
bardzo piękna strona www :!:

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 01, 2004 11:59

To może ja też się dopiszę ....
Również jestem tu nowa. Mam na imię Agnieszka, mam 27 lat a z zawodu jestem inżynierem telekomunikacji.
W domu mam narazie jednego małego Zuzola (tak naprawdę ma na imię Zuza :) ) znalezionego w tamtym roku pod koniec listopada na parkingu. Miała wtedy jakieś 2-3 miesiące.
No i oczywiście czekam na dokocenie, które nastąpi gdzieś na początku października, bo ....... urodziło się dopiero 4 dni temu :)
Pozdrawiam Wszystkich !

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Nie sie 01, 2004 12:50

eBuszka pisze:Nigra,
bardzo piękna strona www :!:


dziekuje :)
7 życzeń, 7 kotów, 7 dni tygodnia

Nigra

 
Posty: 946
Od: Pt sty 16, 2004 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 01, 2004 13:16

Ja bym chciała jeszcze uściślić, że oprócz czytania moją wielką pasją jest chodzenie po sklepach zoologicznych (żadnego nie przepuszczę) i czasami kupowanie moim zwierzakom zupełnie niepotrzebnych rzeczy (niech mnie ktoś powstrzyma :!: )
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Nie sie 01, 2004 13:23

Witam!

Ja też jestem prawie nowa bo wpadam tu od niedawna i jak widać napisałam dotąd niedużo postów. A więc mam na imie Dorota. Mam 14 lat i jestem z wrocławia.


Pozdrawiam wszystkich nowych i nieco starszych :D forumowiczów
Obrazek

Dorocia

 
Posty: 388
Od: Pon lip 12, 2004 20:15
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 01, 2004 15:10

o sabianka to cos jak ja. plus gapienie sie godzinami na rybki w akwariach chociaz sama nie mam zadnego:>>> przynajmniej poki co;)

loeb

 
Posty: 791
Od: Pon lip 05, 2004 17:45
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie sie 01, 2004 15:27

A ja jestem Monika, mam 35 lat :) Stan posiadania: suczka foksteriera Gruszka, dymny kotek Groszek; niestety tylko przez niecałe 3 tygodnie burasek Gacuś (wątek o nim pt. "Mój Gacek"), chociaż wciąż mam nadzieję, że wróci.... :cry: .....poza tym 3 nimfy i 2 aleksandretty obrożne. I rybki. I....jak by to nazwać...pewne nadzieje kocio-adopcyjne... 8)

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 01, 2004 18:18

Hej :D Mam na imię Agnieszka, mam 30 lat. Jestem marketingowcem zarówno z racji wykształcenia jak i wykonywanego zawodu. Na forum trafiłam po smierci mojego kotka Frania. Teraz czekam na przybycie moich dwóch kocich synusiów. Więcej o nich w wątku http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=17 ... ociaki+aty
Ata i dwa łobuziaki Czarny i Szary

Ata

 
Posty: 323
Od: Sob lip 03, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 01, 2004 18:48

myszka pisze:
"Mysza na kaloryferze";


:love:

A ja też chcę być rentierką, zgłaszam się do klubu chcących :!: :D


Jana sie nie pochwalila, ale od ponad roku istnieje Loża Miłośników Myszy na Kaloryferze :lol:

A tych chcacych zostac rentierami coraz wiecej :wink:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Sherinkatab i 230 gości