poznajmy sie...:)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 19, 2014 20:54 Re: poznajmy sie...:)

Dziekuje za mile przyjecie do grona kociarzy
Moze faktycznie kotka miala szczescie ze do nas trafila tutaj gdzie mieszkam najeazniejszym zwierzeciem jest kon ,hiszpanie sa w nich zakochani ,dbaja o nie i wydaja na nie kupe kasy niestety psy i koty nie sa tak traktowane,jeszcze nigdzie nie widzialam tak chudych psow biegajacych bezpansko po ulicy........
Kotka chowa sie dobrze jest bardzo ruchliwa i wszedzie wlazi jak idziemy spac to przychodzi do naszego lozka polasi sie pomruczy i ulozy do snu najczesciej na mojej poduszce :201461
Zdjecia wrzuce jak rozgryze jak sie to robi

la luna

 
Posty: 6
Od: Czw wrz 18, 2014 15:16
Lokalizacja: Andaluzja

Post » Pt wrz 19, 2014 23:04 Re: poznajmy sie...:)

a wiec i my sie witamy, jestem posiadaczka 4,5 miesiecznej panny brytyjki o imieniu Hanka (imie wybierala moja niespelna 4 letnia corka wiec przymknijmy na to oko ;)) Kiedys mielismy juz kota, jednak byl kotem wychodzacym i po 4 latach zycia zabil go samochod (dlatego Hanka nie wychodzi - wciaz jest na to za mloda, i mam nadzieje ze nie bedzie nigdy wychodzic)

xinacra

 
Posty: 1
Od: Pt wrz 19, 2014 22:37

Post » Sob wrz 20, 2014 0:24 Re: poznajmy sie...:)

xinacra pisze:a wiec i my sie witamy, jestem posiadaczka 4,5 miesiecznej panny brytyjki o imieniu Hanka (imie wybierala moja niespelna 4 letnia corka wiec przymknijmy na to oko ;)) Kiedys mielismy juz kota, jednak byl kotem wychodzacym i po 4 latach zycia zabil go samochod (dlatego Hanka nie wychodzi - wciaz jest na to za mloda, i mam nadzieje ze nie bedzie nigdy wychodzic)

Dobrze ze nauka nie poszla w las i Haneczka bedzie kotkiem niewychodzacy :!:
Witamy na forum i :ok: :ok: za Hanke oby nie byla kotkiem wychodzacym :201479
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie wrz 21, 2014 12:49 Re: poznajmy sie...:)

Ja też chcę się przywitać :)

Hej wszystkim, mam na imię Karolina i mam 28 lat. Zamieszkuję w Kwidzynie. Jestem szczęśliwa posiadaczką 2 kotów - czarna Fjara i trikolorka - Flo. Dziewczyny są młodziutkie w wieku 6 i 5 miesięcy, świeżo po sterylizacji. Fjarka wzięta od osoby prywatnej, Flo z fundacji. W drodze do nas jest rudy mężczyzna (również z fundacji) - imię dla niego już jest: Frojd no i oczywiście miseczka. :) Odliczam dni (3 października 2014 r. zostanie mi dowieziony). Chociaż jakoś pecha mam do tych rudych Panów. Ale to historie na kiedy indziej. :( Proszę trzymać kciuki na szczęśliwy koniec adopcji Fjorda. :)

Zbzikowałam na punkcie sierściuszków. Świata poza nimi nie widzę. Mam rozumieć, że jak chce się nimi zdjęciowo pochwalić mam założyć nowy wątek?
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Zapraszam do moich sierściuszków: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10787608

przekliniaki

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Od: Wto wrz 09, 2014 11:37

Post » Pon wrz 22, 2014 0:13 Re: poznajmy sie...:)

przekliniaki pisze:Ja też chcę się przywitać :)

Hej wszystkim, mam na imię Karolina i mam 28 lat. Zamieszkuję w Kwidzynie. Jestem szczęśliwa posiadaczką 2 kotów - czarna Fjara i trikolorka - Flo. Dziewczyny są młodziutkie w wieku 6 i 5 miesięcy, świeżo po sterylizacji. Fjarka wzięta od osoby prywatnej, Flo z fundacji. W drodze do nas jest rudy mężczyzna (również z fundacji) - imię dla niego już jest: Frojd no i oczywiście miseczka. :) Odliczam dni (3 października 2014 r. zostanie mi dowieziony). Chociaż jakoś pecha mam do tych rudych Panów. Ale to historie na kiedy indziej. :( Proszę trzymać kciuki na szczęśliwy koniec adopcji Fjorda. :)

Zbzikowałam na punkcie sierściuszków. Świata poza nimi nie widzę. Mam rozumieć, że jak chce się nimi zdjęciowo pochwalić mam założyć nowy wątek?
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.

Witaj , tak - jesli chcesz pisac o swoich futrach i pokazywac nam fotki - to powinnas zalozyc wlasny watek.
Mam nadzieje, ze Twoje kotki - sa niewychodzace :roll: bo my tu z wiadomych powodow jestesmy przeciwni wypuszczaniu kotow samopas.
Piszesz o jakims pechu do rudych panow wiec nie wiem jak nalezy to rozumiec :?
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon wrz 22, 2014 18:08 Re: poznajmy sie...:)

Cóż za miłe przywitanie, dziękuję Hahaha.
Kotki niewychodzace, wysterylizowane. Balkon zabudowany pod kątem kotów. Okna zabezpieczone.
Pech do rudych kotow - w dwóch przypadkach kotki miały uzyskać u mnie dom stały, jednak nie przeżyły. Były to kotki z adopcji, jednak dzięki "dobrym" ludziom, którzy je porzucili nie udało się ich uratować mimo podjętych prób.
Zapraszam do moich sierściuszków: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p10787608

przekliniaki

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Od: Wto wrz 09, 2014 11:37

Post » Wto wrz 23, 2014 0:20 Re: poznajmy sie...:)

No to :ok: :ok: za futerka i oby ten Rudasek mial wiecej szczescia :wink: :ok: :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto wrz 23, 2014 1:20 Re: poznajmy sie...:)

Witam wszystkich kociarzy!
Mam na imię Ulka, mam 23 lata, mieszkam w Siedlcach, studiuję w Warszawie ( mam nadzieję, że jeszcze tylko rok :)) Na forum jestem zalogowana już jakiś miesiąc, jednak wszelkie porady itp czerpałam już długooooo.
Jeszcze tydzień temu moje stado to były 3 koty, teraz już tylko 2 :(. Funia 5-letnia kotka jest jedynym na prawde planowanym moim kotem, czasami przylepa, czasami zadziora, ale kochana trikolorka :) Druga dzika kotka, która okazała się dziewczyną dopiero jak przyprowadziła nam swoje kociaki, wcześniej nie było możliwości zajrzeć pod ogon, ponieważ nawet jak jej wynosiłam jedzenie musiałam odejść na bezpieczną według niej odległość. Teraz jest około 3 letnią oczywiście wysterylizowaną kotką, która nabrała do karmicieli, czyli mnie i mojej siostry zaufania oraz dostała na imię Luna :). Trzeci to Leon (synek dzikiej kotki) niestety umarł troszke ponad tydzień temu. Niestety nie wiem nawet na co chorował, we czwartek wieczorem zauważyliśmy pierwsze objawy, czyli wymioty i brak apetytu. W piątek zrobił się osowiały, jednak wet nie mógł zrobić badań, bo próbki i tak by do poniedziałku czekały na wysłanie, a w nocy z soboty na niedziele już umarł. Miał zaledwie rok i 4 miesiące :((.
Tam dom Twój, gdzie kot Twój!

Serenity

Avatar użytkownika
 
Posty: 47
Od: Wto sie 19, 2014 23:03
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa

Post » Wto wrz 23, 2014 14:16 Re: poznajmy sie...:)

Serenity pisze:Witam wszystkich kociarzy!
Mam na imię Ulka, mam 23 lata, mieszkam w Siedlcach, studiuję w Warszawie ( mam nadzieję, że jeszcze tylko rok :)) Na forum jestem zalogowana już jakiś miesiąc, jednak wszelkie porady itp czerpałam już długooooo.
Jeszcze tydzień temu moje stado to były 3 koty, teraz już tylko 2 :(. Funia 5-letnia kotka jest jedynym na prawde planowanym moim kotem, czasami przylepa, czasami zadziora, ale kochana trikolorka :) Druga dzika kotka, która okazała się dziewczyną dopiero jak przyprowadziła nam swoje kociaki, wcześniej nie było możliwości zajrzeć pod ogon, ponieważ nawet jak jej wynosiłam jedzenie musiałam odejść na bezpieczną według niej odległość. Teraz jest około 3 letnią oczywiście wysterylizowaną kotką, która nabrała do karmicieli, czyli mnie i mojej siostry zaufania oraz dostała na imię Luna :). Trzeci to Leon (synek dzikiej kotki) niestety umarł troszke ponad tydzień temu. Niestety nie wiem nawet na co chorował, we czwartek wieczorem zauważyliśmy pierwsze objawy, czyli wymioty i brak apetytu. W piątek zrobił się osowiały, jednak wet nie mógł zrobić badań, bo próbki i tak by do poniedziałku czekały na wysłanie, a w nocy z soboty na niedziele już umarł. Miał zaledwie rok i 4 miesiące :((.


Witamy :ok: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro wrz 24, 2014 18:28 Re: poznajmy sie...:)

Witam Wszystkich :) Jestem Alicja,mam 23 lata i jestem opiekunką dwóch kotek (tricolorek) :) W swoim całym życiu przebrnęło przez moje życie masa kociaków,gdyż moja 12 letnia dama nie była sterylizowana..Na szczęście za kazdym razem dla kociaków znajdowałam domki z kochającymi opiekunami :)
[

Alis23

 
Posty: 1
Od: Śro wrz 24, 2014 18:20
Lokalizacja: Tymbark

Post » Śro wrz 24, 2014 21:58 Re: poznajmy sie...:)

Alis23 pisze:Witam Wszystkich :) Jestem Alicja,mam 23 lata i jestem opiekunką dwóch kotek (tricolorek) :) W swoim całym życiu przebrnęło przez moje życie masa kociaków,gdyż moja 12 letnia dama nie była sterylizowana..Na szczęście za kazdym razem dla kociaków znajdowałam domki z kochającymi opiekunami :)
[

Witaj, zasmucasz wiadomosciami na dzien dobry :roll: Mam nadzieje, ze Twoja biedna kotka juz po sterylce 8O
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw wrz 25, 2014 10:44 Re: poznajmy sie...:)

Obawiam sie, ze jednak nie :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw wrz 25, 2014 16:35 Re: poznajmy sie...:)

Podczytuję forum już od dłuższego czasu, ale w końcu nadszedł moment, żeby się przywitać ;-)
Nazywam się Karolina, mam 24 lata, jestem z Lublina, a studiuję w Krakowie. Od dwóch miesięcy razem ze mną mieszka pewien prawie-pięciomiesięczny-przystojniak - Neilo <3 Jest najcudowniejszy na świecie, zakochałam się w nim bez pamięci!
Do niedawna w domu była jeszcze Czika. Piękna kotka, którą dostała moja mama. Niestety, Czikuni nie ma już z nami, ponieważ została potrącona przez samochód... Wszystko było dobrze, dopóki nie przeprowadziliśmy się z bloku do domku rodzinnego. Mieszkamy z dziadkami, którzy podejście do kotów mają dość "staroświeckie", więc pomimo moich protestów koteczka była wypuszczana na dwór. Prosiłam, groziłam, ostrzegałam - niestety wszyscy domownicy zrozumieli to dopiero po fakcie...
Sytuacja z Neilo wygląda zupełnie inaczej - od początku powtarzałam, że to mój kot, a mój kot nie wychodzi sam i, na szczęście, wszyscy to respektują. Kiedy już zabieram kociaka na dwór jest to cała wyprawa. W końcu kto to widział, wciskać się w szelki, skoro smyczka tak zachęcająco się porusza, że koniecznie trzeba ją złapać, już, teraz!
Już niedługo wracamy z Neilo do Krakowa. Trochę się boję etapu "przyzwyczajania się" do nowego miejsca. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle i że Kociak pamięta nasze krakowskie włości ;-)

Oto Neilo:
Obrazek

ne_m

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Od: Nie wrz 21, 2014 11:29

Post » Czw wrz 25, 2014 16:58 Re: poznajmy sie...:)

Witaj, nie dziwie sie, ze bez pamieci zakochalas sie w Neilo :1luvu: Kto by sie nie zakochal. Szkoda koteczki - dlaczego dopiero jak dojdzie do tragedii dociera do ludzi, ze w dzisiejszych czasach, koty nie powinny wychodzic bez smyczy na dwor :?:
Kotek zniesie dobrze przeprowadzke, jesli bedzie mial Ciebie przy sobie :201461 nowe miejsce nie bedzie wtedy tak straszne. Dbaj o slodziaka i nie wypuszczaj samopas :!:
Duzo szczesliwych chwil razem :ok: :ok: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw wrz 25, 2014 17:12 Re: poznajmy sie...:)

Najdalej samopas Neilo może się wybrać na balkon, a to i tak tylko dlatego, że jest on zabezpieczony siatką ;-)
Podróżować będziemy rodzinnie, tata odwozi nas samochodem, bo nie wiem jak zabrałabym się z walizami sztuk 2 i transporterem. Muszą zainwestować w duży plecak, będzie łatwiej jeździć do domu na święta z plecakiem na grzbiecie i transporterem w ręce (albo dwóch, bo kociak rośnie jak na drożdżach).
Dziękujemy bardzo! :ok:

ne_m

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Od: Nie wrz 21, 2014 11:29

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 498 gości