kotka po zabiegu sterylizacji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 12, 2016 23:33 kotka po zabiegu sterylizacji

hej, pisze do Was bo juz powoli zaczynam panikować. Moja kotka miala zabieg sterylizacji 9 lutego o 16, do dzisiaj nic nie jadla, pije tylko przez strzykawke. naczytałam sie róznych watkow i wpadam w panike, moja kotka nie dostala zadnych lekow przeciwbolowych bo wet powiedzial ze jesli je dostanie to nie bedzie uwazala na szwy i zacznie skakac i moze sie cos stac. dzisiaj w sumie juz nawet szybciej chodzi, chce sie miziać,mimo wszystko jest taka nieobecna. wszyscy mowia ze po operacji to normalne i kazdy by sie tak zachowywal ale martwi mnie mega to nie jedzenie, dodam ze od poczatku nosi kaftan

agacior

 
Posty: 2
Od: Pt lut 12, 2016 23:21

Post » Pt lut 12, 2016 23:54 Re: kotka po zabiegu sterylizacji

edit: po napisaniu tego posta podeszlam z nastepna proba podania jedzienia i nadal nic, ale juuz bylam taka zdesperowana ze wlozylam jej sila ten kawaleczek, pogryzla i tak sie rzucila na jedzenie ze szok 8O ale dalam jej tylko troszke zeby po tylu dniach niejedzenia nic sie nie stalo, potem podstawilam miske z woda i zaczela sama pic ! po odejsciu od niej sama 2 razy jeszcze podchodzila do miski i pila, jestem taka szczesliwa ze w koncu to sie dzieje :D

agacior

 
Posty: 2
Od: Pt lut 12, 2016 23:21

Post » Sob lut 13, 2016 0:40 Re: kotka po zabiegu sterylizacji

Może dostała jakiejś blokady poczuła jedzenie to zaczęła jeść, moja kocica po sterylizacji w ciągu dnia to wieczorem ledwo szła ale prosto to michy. Ale na rekonwalescencje dostała drobnej wołowiny.

Szwagier

 
Posty: 514
Od: Czw wrz 04, 2014 2:00

Post » Sob lut 13, 2016 1:05 Re: kotka po zabiegu sterylizacji

Dobrze, że zaczęła jeść. Pewnie się bidulka w końcu poczuła trochę lepiej. A swoją drogą gratuluję weta. Ciekawe czy on po operacji też byłby taki dzielny i nie brał środków przeciwbólowych.

Necz

 
Posty: 926
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 13, 2016 14:37 Re: kotka po zabiegu sterylizacji

Następnym razem po jakiejkolwiek operacji jedź do jakiegoś innego weta po tabletki przeciwbólowe. Jeśli miała kaftan, to szwów by nie wygryzła, a byłaby zbyt słaba na skakanie, zresztą musiałabyś jej trochę pilonwać :ok:
Mrusia

Zorka

Avatar użytkownika
 
Posty: 153
Od: Pon lis 30, 2015 17:35

Post » Pon lut 15, 2016 14:04 Re: kotka po zabiegu sterylizacji

Sprawdź, czy jak jej zdejmiesz kaftan, to zje. Depresja kaftanikowa przybiera różne formy ;)

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości