Adoptowałam dorosłego kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 22, 2016 21:12 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Moje futrzaki :1luvu:
Obrazek

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

Post » Czw wrz 22, 2016 21:28 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Bliźniaczka, tylko z zółtymi oczkami

Obrazek

Valencja

Avatar użytkownika
 
Posty: 54
Od: Śro sie 10, 2016 8:41

Post » Czw wrz 22, 2016 21:31 Re: Adoptowałam dorosłego kota

:1luvu: Śliczna! Maurycy ma wielkie, zielone oczyska!!

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

Post » Czw wrz 22, 2016 21:55 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Roztoczanka pisze::1luvu: Śliczna! Maurycy ma wielkie, zielone oczyska!!


Mru ma ślepka wielkie, okrągłe i jasnożółte, czego nie widać na fotce z cyklu: "szalona człowieko, kto dał ci prawo zakłócić kotu popołudniową drzemkę?" :D Za to świetnie widać o 6 rano, kiedy na łóżku siedzi kota z miną: "nie spać, człowieka, nie spać tyle, życie jest krótkie. Moja miska jest zupełnie pusta, a co ty tam człowieka takiego zabawnego chowasz pod kołdrą? Ojtam, nie drzyj się, że stopy. Ja też mam stopy i tak tego nie oznajmiam, jak mnie po nich macasz" :D

Valencja

Avatar użytkownika
 
Posty: 54
Od: Śro sie 10, 2016 8:41

Post » Czw wrz 22, 2016 22:00 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Tutaj dobrze widać oczy Maurycego
Obrazek

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

Post » Czw wrz 22, 2016 22:01 Re: Adoptowałam dorosłego kota

:love: :love: :love: :love: :love:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw wrz 22, 2016 22:21 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Oczy dość przerażające. W nocy. :twisted:
Jak czuje się Twój malamut? Bo czytałam, że coś ze zdrówkiem nie bardzo ostatnio?:(

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Pt wrz 23, 2016 0:18 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Roztoczanka pisze:Tutaj dobrze widać oczy Maurycego
Obrazek


Nie potrzeba innych odblasków wieczorem na ciemnej drodze :smiech3:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 0:27 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Roztoczanka pisze:Mam prośbę i to ogromną!! Maurycy nie chce już jeść kuraka, na RC też kręci nosem Purizon stoi i wietrzeje.....Napiszcie proszę jaką sensowna karmę kupić, aby ten mój niejadek coś tam jadł...Jaka jest dobra, mięsna karma, którą koty chętnie jedzą?
Dla psa gotuję, bo takie mam zalecenie od pani wet, a temu grymaśnikowi już nie wiem co podawać...Ja chyba niedługo osiwieję i wyłysieję... :roll:


Ooo widzę kobieto,że znów szalejesz ;) A Maryś zapchał się juz kurakiem :ryk: Pocieszę Cię chyba,jeśli przyznam,że nasza przestała lubić wątróbkę, choć znów tak często nei dostawała. Widocznie straciła na nią zupełnie chęć, bo kilka razy z rzędu już wzgardziła. Ty swojemu też rzuć innym mięchem ;)
I uważam, że nie ma czegoś takiego jak jedna "dobra, mięsna karma, którą koty chętnie jedzą", bo dla każdego moze to być coś innego. NIe stresuj się i nie terroryzuj znów Maurycego :twisted: bo najtańsza karma sklepowa mu nie zaszkodzi. A on bedzie mniej wybredny, jeśli kupisz po trochu różnej. U nas zwyczajowo było 5-6 różnych pomieszanych. Na początku z takiej mieszaniny moze wybierać tylko poszczególne chrupki, ale on dzięki temu przetestuje różne i napcha brzuszek tymi, które zasmakują.
Trzeba pamiętać, ze również zwierzętom zmieniając się gusta kulinarne. Nasza po 2 latach odrzuciła sztandarową Animonde Carny, a Miamorem tez od dłuższego czasu jej się juz nie skusi. Ale uparcie Winstona pożąda. I może to być słabe żarcie, a przychodzi taki okres,ze wszystko inne wywalamy i jesli chcemy, żeby kot coś zjadł to albo oddajemy własne mięso lekko je ścinając we wrzątku albo trza jechać do Rossmanna. I to bynajmniej nei po waciki :mrgreen:
Jeśli tylko jest zdrowy to bez stresssu :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 0:38 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Roztoczanka pisze:Moje futrzaki :1luvu:
Obrazek


O żeszzz TY! dopiero załapałam :mrgreen: Dostrzegam, że psa prowadzisz na ścisłej diecie. Z takiej miski to on sie najeeeeee :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 7:21 Re: Adoptowałam dorosłego kota

56 kg malalmuta kontra 3 i pół kilograma kota :D . Kazanek rzeczywiście jest na diecie, ale barf. I chcę Ci powiedzieć, że nie tylko się z tej miski najada, ale jeszcze zostawia!!! :ok: Z czego czasami korzysta kotecek.

Ty$ka, jesteśmy na etapie totalnej zmiany leczenia. Dr poustawiała nowe dawki leku, badania kontrolne za 2 tygodnie. Jeśli wyniki się poprawią, to będzie ok, wiadomo co jest. I tej wersji się trzymam!! Po pięciu dniach brania nowej dawki leku jest ok w zachowaniu. Trzymaj za nas kciuki!! :ok:

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

Post » Pt wrz 23, 2016 20:21 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Trzymam kciuki, trzymam :ok:

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Sob wrz 24, 2016 10:46 Re: Adoptowałam dorosłego kota

I po strachu!! Mauryś zajada aż mu się uszka trzęsą!! A ja w strachu, bo się naczytałam, że koty MUSZĄ jeść bo inaczej coś tam z wątrobą, nerkami....
Kurak wrócił do łask, a i pieskim żarciem też nie gardzi. Tylko pilnuję, jak Kazan zostawi barf z wieprzowym mięskiem, to zabieram.
Kazan je także rybę, a Maurycy nie, i to pod żadną postacią. :roll:

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

Post » Sob wrz 24, 2016 15:42 Re: Adoptowałam dorosłego kota

a dlaczego zabierasz z wieprzowiną ?

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob wrz 24, 2016 16:39 Re: Adoptowałam dorosłego kota

Czytałam, że kot nie powinien jeść wieprzowego mięsa....A może?

Roztoczanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 389
Od: Czw lut 11, 2016 19:59

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, gjakubowska i 162 gości