wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrzebie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 04, 2016 19:12 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

ruru pisze:[...]szukamy dla Aster transportu do Kalisza- może ktoś jutro się wybiera w tamte strony??

WĄTEK TRANSPORTOWY-proszę o weryfikację i aktualizację ofert
viewtopic.php?f=1&t=62304
:smokin: co jakiś czas
[...]
:arrow: Łódź - Kalisz - Łódź (PKP, mam 2 transportery) RaV
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 04, 2016 22:01 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

dzięki Ewa! popaczamy na transportowy
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 04, 2016 22:27 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

W schronisku dziś smutno, bo mnóstwo kotów, które się "klatkują", takiej liczby zwierząt w grudniu nie pamiętam.
A wesoło, bo przyszła droga ciotka L. i Ala przyszłość naszego wolontariatu.
Podziękowania dla Ciotki, Andorki i innych, którzy przyczynili się do powstania cudownych poduszek i przywiezienia zabawek:
Obrazek
Obrazek

Specjalne foty - kulisy sesji zdjęciowych do ogłoszeń:
Obrazek
Gwiazdy obiektywu nie zawsze są zainteresowane pozowaniem; pozują raz lepiej, raz gorzej.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie gru 04, 2016 22:36 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Obrazek- wyniszczona Alicja
Obrazek- wynędzniały arlekin, czyli Awiatorka
Obrazek-Charlie- wybrakowany Mikołajek nr 3
Obrazek
Obrazek- Chester- wybrakowany Mikołajek nr 2
Obrazek- Czupurek- wybrakowany Mikołajek nr 1
Obrazek- Flawia lat 5
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie gru 04, 2016 22:39 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najcudniejszy zakapior, jamajski król ( lubi dredy), Roger Murek, czyli od dzikusa do kotka rokującego na oswojenie.


Na koniec- największy smutek- Kami, oddana, bo agresywna, w schronisku też bardzo niedotykalska i agresywna, praktycznie nie wychodzi przy nas z ukrycia, przez długi czas nic nie jadła, ostatnio zaczęła. lubi jedzenie dla ludzi, kurczaka. Szanse na dom chyba zerowe:(
Obrazek

Przyjdźcie na Bombkę 18.12, dla Kami, dla innych kotów, podarujcie im chwilę uwagi, puszeczkę dobrego jedzenia, udostępniajcie ogłoszenia z facebooka schroniska i Kotyliona, tyle możemy dla nich zrobić. Zapraszam w imieniu klatkowiczów i boksowników.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie gru 04, 2016 23:32 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Ciocia magic napisała, że było dziś smutno w Marmurkowie. Było.
Może to przez bure niebo. Może dlatego, że było niewielu zainteresowanych adopcjami.
Może dlatego, że oglądałyśmy pysie patrzące na nas zza krat. Pysie z oczami pełnymi nadziei na głaskanie, pogaduszki, jakiekolwiek zainteresowanie...
A rąk do głaskania za mało.

Mój własny pyś cieszył się, bo przywiozłam poduchy. Duże i małe, wszystkie mięciutkie, wypchane ocieplaczem, który zdobyła ciocia andorka Obrazek
Przywiozłam trochę zabawek, które podarowała mi koleżanka z pracy, zwana Kruszynką. Kruszynko Obrazek
Było z tego powodu trochę ruchu, zainteresowania i zabawy w Marmurkowie, zobaczcie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W MARMURKOWIE: PANNY NA WYDANIU
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Pon gru 05, 2016 13:40 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Ciocia kochana :1luvu: :1luvu: :1luvu:

co się dzieje, tyle kotów w tym okresie?
tak jak w tym roku to jeszcze nie było :( :(
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 08, 2016 10:57 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

jest urzędowe żarcie dla bezdomniaków
http://www.aktywniobywatele.uml.lodz.pl ... 1536171786
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw gru 08, 2016 15:35 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Jakie cudne kociny ...
Wszystkie.

a Charlie ma najsłodsze pysio na świecie :(.
Czy ten ogonek jest władny ? Jest szansa, że sierść na nim odrośnie ?

Serce łamie Kami :( Kot nie bez powodu jest agresywny, musiała przejść wiele złego.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 09, 2016 18:07 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

A gdyby spróbować poprawić jej psychikę? Dać na Royala calm, ew. dawać calm aid?
Może obróżka antystresowa?

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Adopcje: 1 >>

Post » Nie gru 11, 2016 23:43 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

W weekend schronisko opuściło 7 kotów, w tym Kami :1luvu: , której szansę dały Dziewczyny z Kotyliona. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że kotka się przełamie.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Pon gru 12, 2016 8:57 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

magicmada pisze:W weekend schronisko opuściło 7 kotów, w tym Kami :1luvu: , której szansę dały Dziewczyny z Kotyliona. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że kotka się przełamie.

Też trzymam kciuki za malutką :ok:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 12, 2016 12:45 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

niestety, jest teraz dużo bid :(
oprócz tego, że w ogóle bardzo dużo kotów, jak na tę porę roku,
wciąż jeszcze maluchy się pojawiają, wszystkie klatki pozajmowane.

Obrazek
Jest starszy pan August +10, po zmarłym, chudzinka, ma coś prawdopodobnie z trzustką, krwiomocz..
wymagałby dobrej diagnostyki, odpowiedniej karmy, opieki...

Obrazek Obrazek
są 2 nowe starsze koty ok. 8 letnie z jednego miejsca, prawdopodobnie tez po zmarłym,
czarny chłopczyk Miklosz- mizia się obłędnie
natomiast bura dziewczynka Palinka, w ogóle nie wychodzi z budki...

Obrazek
jest uszkodzona panna Tola Talerzyk, mała 8 tyg. z odklejonym lewym talerzykiem biodrowym
Ostatnio edytowano Pon gru 12, 2016 20:01 przez ruru, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 12, 2016 14:25 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

dobrze, że chociaż trochę adopcje idą
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto gru 13, 2016 19:45 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
to ja Talerzyk
byłam u Pana Doktora, operacji nietrzeba, muszę siedzieć w kontenerku 2 tygodnie, :(
zrobiłam siku, zrobiłam ogromną kupę, zjadłam obiadek, spałam, zjadłam kolację,
jest tu dużo kotków, które do mnie zaglądają, a ja syczę :201461
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot], nfd, Zeeni i 525 gości