wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrzebie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 20, 2016 12:35 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

a ma ogłoszenia Szfinks?
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 20, 2016 12:58 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

ruru pisze:a ma ogłoszenia Szfinks?

A ma! :ok: Magda działa!
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 20, 2016 14:09 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

a ile jest obecnie kotów w kociarni? tak pi razy drzwi?
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Pon cze 20, 2016 14:45 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

mamamariana pisze:
ruru pisze:a ma ogłoszenia Szfinks?

A ma! :ok: Magda działa!

daj link :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 20, 2016 17:55 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Obrazek

andorka

 
Posty: 13129
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro cze 22, 2016 19:51 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Szukam opieki dla trzech urwisów na 10 dni - od tego piątku do 3 lipca włącznie, pomóżcie - mam już trzech łobuziaków w domu, dwójkę "rodzoną" i nie mam sumienia obciążać sąsiadki 8 kotami (nie wiem zresztą czy mnie nie wyklnie za 5 sztuk, bo umowa była tylko na dwa...)
Kotki w piątek wychodzą z Tropa, gdzie karmiła je ofiarnie mama zastępcza (dzięki Ewa Mrau :201494 )
Maluchy już same podjadają, ale trzeba kontrolować czy robią to systematycznie - no i całkiem fajnie ogarniają kuwetę.
a tak wyglądały dwa tygodnie temu:
https://www.facebook.com/urysiistefana/ ... =3&theater
Obrazek Obrazek

He-La

Avatar użytkownika
 
Posty: 104
Od: Nie mar 22, 2015 18:54

Post » Nie cze 26, 2016 21:47 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

W schronisku dziś gorąco i głośno, kociaków dużo, miauczących, wyrywających się do człowieka, duże też miauczały. Rozmnożyły się klatki, właściwe teraz ta sala główna to miasto klatek. A w klatkach kocięta, szalejące w zabawie, potem zapadające w drzemkę, jakby ktoś im odłączył baterie, wyciągające łapki przez kraty, wołające: "Tu jestem, podejdź do mnie!!!"

Rozmawiałam dziś z panią z kociarni, potrzebna jest dobra sucha karma i mokra, zostały tylko z trzy gourmety, które kociaki chętnie jedzą, jakby ktoś chciał pomóc w zakupie, proszę o kontakt na priv. Zdaję sobie, że nie każdy może wziąć kota do siebie, ale możemy sprawić, aby dostały lepsze jedzenie, niż to, które mają dostępne., bardzo proszę o pomoc w imieniu poniższego towarzystwa:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie cze 26, 2016 22:12 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Adopcji zero,w tygodniu poszła tylko Filifionka i kilka kociąt.
Dzis była szybka akcja, sms do mojej kochanej lecznicy, telefon do Mamy Mariana i na tymczasowy pobyt w lecznicy pojechała panna Sfinks
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Pon cze 27, 2016 9:10 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Ja tylko napiszę, że w zeszłym tygodniu, schroniskowe Domy Tymczasowe, dostały od Fundacji Kotylion zapas mleczka dla kociąt, oraz karmę Animonda i Smilla dla maluszków. Bardzo dziękujemy!
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 27, 2016 13:14 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

mamamariana pisze:Ja tylko napiszę, że w zeszłym tygodniu, schroniskowe Domy Tymczasowe, dostały od Fundacji Kotylion zapas mleczka dla kociąt, oraz karmę Animonda i Smilla dla maluszków. Bardzo dziękujemy!


DT Bomobonierka bardzo dziękuje!!! :1luvu:
Obrazek Obrazek

He-La

Avatar użytkownika
 
Posty: 104
Od: Nie mar 22, 2015 18:54

Post » Wto cze 28, 2016 14:49 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Mam info, że panna Sfinks zjada wchodząc cała do miski, taki z niej maluch.
Kasia, przyznaj się do diabelskiej intrygi :)
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Wto cze 28, 2016 22:52 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Super, że bezpieczny i Sfinksik Skunksik i Czorny Czorcik
podziękowania dla magicmady za zorganizowanie i lecznicy Cztery Łapy za przyjęcie Sfinksika :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
no i wielkie podziękowania dla mamymariana za podjęcie się oswojenia Czorta :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

jutro do domu do Warszawy ma jechać Krokodyl :),
a jego towarzyszka Pamela jedzie na zabieg usuwania ząbków i pobranie wycinka na badanie histo, oby negatywny wynik,
bo ma brzydko wyglądającą zmianę w pyszczku- za sponsoring tego bardzo dziękujemy KOTYlionowi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
i mamiemariana, podziękowania, bo całą akcję zorganizowała i Pamelkę przewiezie na zabieg :1luvu: :1luvu: :ok:

Teraz najważniejsze, żeby Pam, już do schroniska nie musiała wracać,
ale dzięki wydarzeniu, które na fb zrobiła Dulencja :1luvu: :1luvu: :1luvu: , może coś się dla Kici wykluje,
trzymajcie kciuki za DT :ok:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 29, 2016 10:14 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

ruru pisze:Teraz najważniejsze, żeby Pam, już do schroniska nie musiała wracać,
ale dzięki wydarzeniu, które na fb zrobiła Dulencja :1luvu: :1luvu: :1luvu: , może coś się dla Kici wykluje,
trzymajcie kciuki za DT :ok:


no pewnie :ok:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 29, 2016 22:43 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Kciuki trzymamy:)
A takie mamy koty w schronisku:
Obrazek Kim z białą krawatką, wielki pieszczoch w boksie 2
Obrazek Feliks- klatka
Obrazek Lisek boks 1- namolniak rudzielec
Obrazek Megi chorowitek
Obrazek Mulinka, trafiła do schronu w ciązy, tak jak i Kim:(
Obrazek Wystawka, wystawiona z kocimi rzeczami gdzieś na Retkinii
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Śro cze 29, 2016 22:51 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź II~kocięta:( w potrz

Obrazek srebrzynka Elle
Obrazek Laura
Obrazek zepsutek 2 ma problem z łapkami
Obrazek kotka z problemami neurologicznymi, przywieziona na sterylizację, po zabiegu okazało się, że ma problem
Obrazek
Obrazek Hrabia na leczeniu
Obrazek Cukiereczek
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka, Google [Bot], jolabuk5 i 526 gości