Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 06, 2016 18:30 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Norma0204 pisze:A do klozetu można ten żwirek wrzucać?

Opis produktu
Cat's Best Green Power

W 100% naturalny żwirek dla kota z roślinnymi granulkami higienicznymi, które blokują nieprzyjemne zapachy, chłonność na poziomie 800%, tworzy zbite grudki, zatrzymuje zapachy i bakterie

Żwirek dla kota Cat's Best Green Power to wysoce funkcjonalny, w pełni naturalny produkt, który nie zawiera żadnych sztucznych ani chemicznych dodatków. Produkowany jest z surowych włókien roślinnych, które są surowcami odnawialnymi, nadaje się na kompost i ulega biodegradacji. Żwirek jest bardzo drobny i delikatny dla kocich łapek
Roślinne granulki higieniczne w naturalny sposób blokują zapachy i zapobiegają ich rozprzestrzenianiu się. Technologia obróbki włókien roślinnych JRS sprawia, że działają one jak pułapka na zapachy i bakterie - wilgoć i zapachy są wchłaniane oraz zatrzymywane. Bardzo wysoka chłonność stoi na poziomie 800%, a żwirek tworzy zwarte grudki, dzięki czemu opróżnianie kuwety jest niezwykle wygodne. Wszystko to sprawia, że żwirek Cat's Best Green Power jest ekonomiczny. Dodatkową zaletą jest fakt, że żwirek ten można wyrzucać do toalety!

Ja kulek z siku nie wrzucałam bo zbyt duże ale kupki oczywiście bez problemu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 06, 2016 20:21 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Można wrzucać, podobnie jak Eco Plus. Trzeba wrzucić grudkę, dać jej namoknąć, i dopiero wtedy spłukać. Ja tak nie robię - grudki idą do małego kosza na śmieci. Ale jak raz czy dwa razy zdarzyło mi się nabrać grudkę razem z kupą to wrzucałam i bez problemu się spłukiwało, nic się nie zatkało.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 29, 2016 13:27 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

dzięki za watek, kupuję :)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Pt sty 29, 2016 16:05 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Faktycznie lepszy wypróbowałam, dobrze sie spłukuje, i jest duzo lżejszy
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Sob sty 30, 2016 0:23 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

kupiłam, masakrycznie się wynosi z kuwety :(
niestety muszę pozostać przy bentonicie
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sty 30, 2016 0:43 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Wygląda na to, że i my musimy wypróbować. Dzięki za testy! Mam nadzieję, że u nas się sprawdzi i raz na zawsze pozbędziemy się żwirku z łóżka :ok:

WłasnyKocie

Avatar użytkownika
 
Posty: 1226
Od: Nie wrz 18, 2011 21:36
Lokalizacja: Rumia

Post » Sob sty 30, 2016 11:49 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

dalia pisze:kupiłam, masakrycznie się wynosi z kuwety :(
niestety muszę pozostać przy bentonicie

Może za dużo go sypiesz? Bo u mnie poza tym, co koty wykopały, to była jakaś mikroskopijna ilość.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 30, 2016 15:04 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

U mnie mniej się wynosi niż Cats Best Eko Plus. Z betonitowego miałam odbite łapki na ziemi no i trzeba go wyrzucać do śmieci. Kukurydziany benek był koszmarny bo tak pylił że aż dusiło
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Sob sty 30, 2016 15:06 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Ja właśnie zamówiłam, zobaczę, jak u nas będzie. Teraz wszystkie kuwety są kryte i z drzwiczkami, ale Kikur to kopacz pierwszego sortu, jak się jeszcze rufą do wejścia ustawi, to potrafi nieźle zasypać przedpokój.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Sob sty 30, 2016 16:27 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Właśnie szukam drobnego żwirku dla Szeryfa. Tak, żeby małe grudki można było zbierać. Musimy póki co jeszcze zliczać ile wysikał dlatego to bardzo ważne. A bentonitu szczerze nie lubię. I tak wywalamy go na kompost ale jest obrzydliwie ciężki i przy przynoszeniu i przy wynoszeniu.

Wyrzucanie do WC uważam za mocno niebezpieczne. Widziałam kiedyś czyszczenie w piwnicy zapchanego pionu. Zapchane było ręcznikami papierowymi i jakimś żwirkiem (mieszkanie w bloku).
A raz synowa chciała zbyt szybko wyczyścić kuwety i zapchała WC. Syn miał sporo roboty:(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob sty 30, 2016 18:14 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Ja wrzucam do kibla CBA od 5 lat i nie ma żadnego problemu a urobku z 7 kotów jest. Przedtem jak używałam betonita i nam 1x śmieci w miesiącu wywozili to jako jedyna na ulicy miałam....3 kubły przy 2 osobach bo tyle sie tego nazbierało
Obrazek

majencja

 
Posty: 5792
Od: Wto lis 04, 2008 23:17

Post » Sob sty 30, 2016 20:42 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Lidka pisze:Wyrzucanie do WC uważam za mocno niebezpieczne. Widziałam kiedyś czyszczenie w piwnicy zapchanego pionu. Zapchane było ręcznikami papierowymi i jakimś żwirkiem (mieszkanie w bloku).
A raz synowa chciała zbyt szybko wyczyścić kuwety i zapchała WC. Syn miał sporo roboty:(

1. Nie każdy żwirek nadaje się do WC
2. Nie można na hurra wrzucać nie wiadomo jakiej ilości żwirku do WC. Wrzucasz jeden urobek, pozwalasz mu nieco namoknąć, spuszczasz wodę i dopiero wtedy wrzucasz drugi.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 31, 2016 16:40 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Już kilkanaści elat CBE do kibelka wrzucam. Zapchałam sobie go trzy razy- dwa gdy na hura czyszcząc kuwetę wwalilam większą ilość- napuchł i zapchał odpływ (ale dało radę go wygrzebać). Trzeci raz gdy oszczędzałam na wodzie przy spłukiwaniu. Oj tu musieliśmy wzywać fachowca z drutem :twisted: Także grunt to spuszczać ze sporą ilością wody i jest git 8)
Obrazek
http://www.forastero.pl hodowla kotów brytyjskich

Mysza

Avatar użytkownika
 
Posty: 39656
Od: Pon cze 02, 2003 10:17
Lokalizacja: prawie Kraków

Post » Nie lut 07, 2016 19:20 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

My też spróbujemy tego żwirku. Zdam relacje, jak zda testy. Ciekawe czy wyjdzie mi ekonomiczniej niż Benek.

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Nie lut 07, 2016 19:56 Re: Nowy żwirek zbrylający - Cat's Best Green Power

Ty$ka pisze:My też spróbujemy tego żwirku. Zdam relacje, jak zda testy. Ciekawe czy wyjdzie mi ekonomiczniej niż Benek.

Moje kotki już z niego korzystają, jest wydajniejszy niż Cat's Best EcoPlus zdecydowanie jak i lepiej się zbryla, ale i bardziej się roznosi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 267 gości