Bezczasowa norka Alienorka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 10, 2016 15:25 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Smyk już jeździł autobusem I tramwajem, a w samochodzie prawdopodobnie byłby w miarę spokojmy (brak innych psów Itp rozpraszaczy), ale mój ex nie weźmie go do ukochanego auta za skarby świata tego, nawet jakby pies był w akwarium zamknięty.
Szukam, szukam - albo coś znajdę, albo będzie się kombinować.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 13, 2016 8:00 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

- na spacerze nocnym z Rysiem spotkaliśmy jeża pracowicie wsuwającego skórę z kuraka - odciągnęłam psisko, bo o ile jeże lubi, to dodatkową przekąskę jeszcze bardziej :wink:
- byliśmy na Dzikich Polach I Rysio tradycyjnie znalazł kałużę I w nią wlazł - wykąpałam go I gdy przysypiał z głową na moich kolanach przyszła Fionka I po badawczym obwąchaniu go, wylizała mu uszka I zaznaczyła go dokładnie jako swojego :1luvu:
- poza tym wszyscy żyją I jakoś dają radę, mimo że Fuks nadal tragicznie chudy.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 13, 2016 8:25 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Ten Rysio to musi być uroczy :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23000
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 13, 2016 9:38 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

morelowa pisze:Ten Rysio to musi być uroczy :1luvu:


Wejdź na fb I sama zobacz - zaprosiłam Cię kiedyś tam...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 14, 2016 19:21 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Alienorku, ledwo znalazłam wątek :oops:

Potrzymam za transport dla pieska :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 14, 2016 20:41 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Fuks krwawił z pyszczka więc zamiast do pracy pojechałam do weta - dostał przeciwkrwotoczne i wzięliśmy krew na badanie, bo nie było widać żadnej wyraźnej przyczyny - a schodziły mu skrzepy i to spore. Je chętnie, nie wymiotuje, po lekach nie widzę dalszego krwawienia, ale zobaczymy co dalej. Każde ilości kciuków się przydadzą, bo nie jest za dobrze...
Rysio niezmiennie piękny i pełen wyrozumiałości dla mojego zwichrowanego planu dnia oraz gonitw z hasłem "za pięć minut Rysiaczku wyjdziemy". Fionka pyszcząca na wyciskanie i miziająca się do zaślinienia, Rukia żądająca karmienia z palca, Kotori papugująca przy każdej okazji (w sensie wchodzenia na ramię i siedzenia tam), Susu robiąca wszystko na 150%, reszta szalejąco-miziaczkująca czyli generalnie to co zwykle.
Teściowa na kardiologii od wczoraj bo okazuje się że miała stan przedzawałowy lub lekki zawał - plany przeprowadzki w zasadzie bez zmian (?) choć nie wiem jak mój ex sobie to wyobraża. Tak że dzieje się.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto cze 14, 2016 22:22 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

oj, to się wzięło i porobiło
siły życzę i cierpliwości
ex rozumiem delikatnie jak beton?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro cze 15, 2016 9:21 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Bartek w sprawie przewozu psa samochodem twardy niczym diament. W kwestii ustaleń konkretny jak ruchome piaski :evil: . Plus histeryczny na swoim punkcie jak blondynka w PMSie z dowcipów :roll: .
Fuks dalej nie krwawi. Dalej je chętnie mięso, fastfood lub renalowe saszetki (wołowe k/d mu podeszło). Dziś będę znała jego wyniki.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 15, 2016 13:17 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Jak diament... no, żeby choć taki cenny..

Za Fuksa :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23000
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 15, 2016 17:02 Re: Poszukiwany transport psa Katowice-Grodzisk Maz.

Za Fuksika :ok: za wszystkie ważne sprawy :ok:
Czyli u Ciebie też nie ma spokoju i ciągle coś :(
Ściskam mocno i dużo sił Ci życzę Kochana

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Śro cze 15, 2016 20:24 Re: Deszczowa norka Alienorka

Podobno Bartek załatwił transport i wszystko jest dawno ogarnięte i ustalone... Tja, no diament po prostu - z dnia na dzień wszystko okazuje się dawno załatwione...
Fuks ma lepszą kreatyninę (choć nadal ponad normę), taki sam mocznik (nadal ponad normą) i jeszcze gorszą morfologię niż wcześniej :( . Muszę rozważyć za i przeciw transfuzji (350-400 za jednostkę krwi + koszt badania grupy krwi Fuksa + kolejne transfuzje za 2 tygodnie?), która może pomóc a może nie. Ewentualnie erytropoetyna - też do przemyślenia, ale kwotę ewentualną będę znała jutro. Jest badziewnie. Po prostu muszę zrobić "rachunek sumienia" na ile to ma sens. Bo szanse są średnie do kiepskich.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 16, 2016 7:57 Re: Deszczowa norka Alienorka

Okropna jest konieczność podejmowania takich wyborów.. :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23000
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 16, 2016 8:02 Re: Deszczowa norka Alienorka

Potrzymam za Fuksia. :ok: Za resztę też :ok: A przede wszystkim za ciebie Marzenko :ok:
Nie ma nic łatwo ,zawsze coś i coś się plecie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55362
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw cze 16, 2016 17:50 Re: Deszczowa norka Alienorka

transfuzja daje czas na zadziałanie epo
ale to są wszystko cholernie trudne decyzje
w każdym razie wiem, że podejmiesz tą najlepszą
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt cze 17, 2016 9:30 Re: Deszczowa norka Alienorka

Ala pojechała do Krakowa po EPO dla Fuksa. Nigdzie bliżej (ani w hurtowniach) nie ma. Dziś wieczorem z nim podjadę na zastrzyk. Mam nadzieję, że dobrze robię.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24228
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: CyharlesSmuts, kotcsg, Na Kocią Łapę, Szymkowa, Zeeni i 250 gości