ŚLEPACZKI cz. IX- DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 02, 2017 16:28 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -I kto został Kociarzem Roku? ;-)

Boszka pisze:Jesteście wspaniałe !!!!!!!!!!!! Obiecuje, że póki żyć będę nie opuszczę Waszej fundacji. Kocham Ludzi, którzy kochają i pomagają zwierzętom.


Boszka :1luvu: taki mariaż to zaszczyt dla nas - z serca dziękuję w imieniu nas wszystkich :1luvu:


A tu szczególnie dla Pań :wink: przedstawiam z męskiej części wolontariackiej japaczów, nasze dwa stołeczne filary : Łukasz i Maciek :D ze Statuetką Kociarza roku :D

Obrazek

Tomek z Maćkiem i Mikołajem bezbrodzi, dla równowagi :lol:
Ostatnio edytowano Czw mar 02, 2017 16:39 przez alessandra, łącznie edytowano 4 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 02, 2017 16:30 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Anastazja, nasza nowa podopieczna :1luvu:
dt Dorota :1luvu:

Mała imigrantka (dawniej Misya), z UA. Zabrana ze schroniskowej klatki. Na jednym oczku bardzo silne zrosty. Gdy osiągnie dojrzałość zapadnie decyzja czy operować te zrosty. Zazwyczaj i tak powracają, więc pewnie nie.Anastazja ma 3 miesiące, waży 1,2 kg.

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw mar 02, 2017 20:46 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Piękna jest ta nagrodowa statuetka, że nie wspomnę o Chłopakach.
Koteńka jeszcze maleńka i myślę, że przed nią szczęśliwe życie, czego jej z całego serca życzę.Za zdrówko trzymam kciuki.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Pt mar 03, 2017 9:42 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Macie ten urok :D żeście takich chłopaków wyjęły :mrgreen:
a może to koty mają ten urok..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 03, 2017 9:59 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

jaka ona podobna do mojej Lilki :) nawet brak oka się zgadza :)

Lilka jak do mnie trafiła miała niecały kilogram a miała podobno 6 miesiecy..
Nastkę się odpasie, oko naprawi i będzie jak ta lala :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 03, 2017 12:26 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Tens i Sernik pozdrawiaja ze swoich domków :1luvu:

Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Pt mar 03, 2017 20:54 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Całuję Wasze kosmate mordeczki.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Sob mar 04, 2017 14:12 Re: ŚLEPACZKI cz. IX - Anastazja

Nadszedł czas rozstań... dla nas to niezwykle trudny czas... Są łzy i smutku i szczęścia... cząstki nas ruszają do nowych domów. Do najlepszych domów, bo tylko takie wchodzą w grę! Wioletta dziękujemy za Tensika, pomagasz nam odczarować "czarny los" fivków Mariusz dwupak w postaci Lawendy i Bazyla to najlepsza decyzja Kochajcie! Dbajcie! I rozkoszujcie sie każdą wspólną chwilą!

Tens
Obrazek
Bazyli
Obrazek
Lawenda
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Sob mar 04, 2017 17:37 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -W ds: Tens, Lawenda, Bazylek:-)

I nasza nowa podopieczna : Wisienka :1luvu:
Została odłowiona przez karmiciela do sterylizacji i okazało się, że nie widzi i nie słyszy :-( Test płytkowy wykazał Fiv +, ale sprawdzimy to metodą Western Blot i dopiero wówczas będziemy wiedzieć na pewno.
Koteńka jest bardzo zagubiona :-( czemu trudno się dziwić... Na szczęście apetyt Jej dopisuje! Kontakt z człowiekiem nie daje Jej radości, ale też nie przeraża. Biedna z niej bardzo panieneczka. Mam nadzieję, że uda nam się przywrócić Jej radość życia!!!!! Póki co, leży na podłodze kamiennej zamiast na poslanku. Na pewno potrzebuje czasu by się odnaleźć w nowej sytuacji. Dotąd była na dworze, a potem chwilę w klatce po sterylizacj (pierwsza fotografia).
W poniedziałek wizyta u okulisty i decyzja czy będzie potrzebna szczegółowa diagnostyka neurologiczna.
Kciuki naszej Wisience bardzo potrzebne!

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Sob mar 04, 2017 19:20 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -W ds: Tens, Lawenda, Bazylek:-)

Jak to biedactwo dawało sobie radę na dworze :(

Kciuki za koteńkę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob mar 04, 2017 20:06 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -W ds: Tens, Lawenda, Bazylek:-)

Aż strach pomyśleć jak żyła na wolności. Biedna,kochana kocinka. Oby jak najprędzej otworzyła się na człowieka.

Boszka

 
Posty: 235
Od: Śro lis 02, 2016 15:02

Post » Sob mar 04, 2017 20:39 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -W ds: Tens, Lawenda, Bazylek:-)

Boszka pisze:Aż strach pomyśleć jak żyła na wolności. Biedna,kochana kocinka. Oby jak najprędzej otworzyła się na człowieka.


:ok: :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie mar 05, 2017 14:49 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -W ds: Tens, Lawenda, Bazylek:-)

Niesamowita, dzielna koteczka <3
Kciuki słoneczko !

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon mar 06, 2017 14:21 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -I kto został Kociarzem Roku? ;-)

Klub Ślepaczkowy pisze:Kochani, to dzięki Wam i Waszemu wsparciu :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

Miło nam poinformować, że w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Cztery Łapy, Kociarzem Roku 2016 została Fundacja „Ja pacze sercem”. Oto ich misja: Jesteśmy po to, aby uczyć i oswajać... ludzi. Aby nie bali się kotów niewidzących. Jesteśmy po to, aby szukać i znajdować... domy. Domy z kochającymi ludźmi, ciepłym posłaniem i pełną miską. Jesteśmy po to, aby pokazywać szczęśliwe koty… bo kot niewidzący nie jest kaleką, ale kotem, który tak samo cieszy się życiem, który tak samo kocha i tak samo potrzebuje TWOJEJ MIŁOŚCI.
Na zdjęciu: Kociarz Roku 2016 Joanna Piotrowska-Wojczak prezes Fundacji „Ja pacze sercem” z nominowanymi Olgą Bończyk i Niną Siniarską vice prezes Fundacji „Koty z Grochowa”.

Lepiej późno niz później? To jeszcze nadbiegam z moimi gratulacjami i życzeniami kolejnych lat i sukcesów. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Pon mar 06, 2017 23:22 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -I kto został Kociarzem Roku? ;-)

Agneska pisze:
Klub Ślepaczkowy pisze:Kochani, to dzięki Wam i Waszemu wsparciu :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

Miło nam poinformować, że w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Cztery Łapy, Kociarzem Roku 2016 została Fundacja „Ja pacze sercem”. Oto ich misja: Jesteśmy po to, aby uczyć i oswajać... ludzi. Aby nie bali się kotów niewidzących. Jesteśmy po to, aby szukać i znajdować... domy. Domy z kochającymi ludźmi, ciepłym posłaniem i pełną miską. Jesteśmy po to, aby pokazywać szczęśliwe koty… bo kot niewidzący nie jest kaleką, ale kotem, który tak samo cieszy się życiem, który tak samo kocha i tak samo potrzebuje TWOJEJ MIŁOŚCI.
Na zdjęciu: Kociarz Roku 2016 Joanna Piotrowska-Wojczak prezes Fundacji „Ja pacze sercem” z nominowanymi Olgą Bończyk i Niną Siniarską vice prezes Fundacji „Koty z Grochowa”.

Lepiej późno niz później? To jeszcze nadbiegam z moimi gratulacjami i życzeniami kolejnych lat i sukcesów. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Ja też trochę spóźniona :oops: :oops: :oops: ale SERDECZNIE GRATULUJĘ!! :piwa:
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 488 gości