ŚLEPACZKI cz. IX- DO ZAMKNIĘCIA

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 24, 2016 11:53 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Mam do adopcji mlodziutka trikolrke,ktora zabralam z rodziny patologicznej.Nie widzi na jedno oczko.Kotka w ciazy,bedzie wysterylizowana ,jest to kicia miziasta,ale tylko mozna ja miziac na ziemi,nie lubi byc brana na rece,no moze na nich byc z minutke.Koteczka jest w tej chwili w lecznicy.
Czy moge prosic o pomoc w ogloszeniach?
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Śro sie 24, 2016 12:24 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

dora1020 pisze:Mam do adopcji mlodziutka trikolrke,ktora zabralam z rodziny patologicznej.Nie widzi na jedno oczko.Kotka w ciazy,bedzie wysterylizowana ,jest to kicia miziasta,ale tylko mozna ja miziac na ziemi,nie lubi byc brana na rece,no moze na nich byc z minutke.Koteczka jest w tej chwili w lecznicy.
Czy moge prosic o pomoc w ogloszeniach?



Wyślij tekst wraz ze zdjęciem (proszę, pamiętaj o podaniu swego nr telefonu do kontaktu)bezpośrednio na mail ślepaczków, na pewno ogłoszenie pojawi sie na fb -zawsze to zwiększy bardzo jej szanse :ok: :ok: :ok:

japaczesercem@gmail.com

i trzymamy wielkie kciuki za wspaniały domek :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 25, 2016 7:53 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Dziekuje:) wysle.
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Czw sie 25, 2016 14:50 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Witam wszystkich posiadaczy kotków ślepaczków!
Około 8 tyg. temu u moich rodziców, pod wiatą, okociła się półdzika kotka. Nikt o tym nie wiedział dopóki kociaki nie zaczęły wychodzić z ukrycia. Złapalismy maleństwa i pojechałam z nimi do weterynarza. I niestety okazało się, że zaatakował je koci katar. Najmniejsza koteczka, ważąca (wtedy) niespełna 20 dag, jest całkowice niewidoma ;/ Biały kocurek miał czerwone skrzepy w obu oczkach i początkowo tez miał nic nie widziec, z czasem skrzepy zniknęły i już jest lepiej. Troszkę widzi, nie jest to dużo,podobno tylko z bliskiej odległości. Z dwoma największymi jest juz lepiej. Jeden z czarno-białych kocurków widzi na jedno oko super, drugie jest delikatnie zamglone, ale tez na nie widzi. Usłyszałam, że to zamglenie może minąć. Drugi ma dwa zamglone oczka, ale tez usłyszałam, że może to minąc. Widzi na oba, podobno całkiem dobrze. Wpuszczamy im kropelki z antybiotykiem. Mam nadzieje, że pomoże.
Kotki przyzwyczaiły się do ludzi, już nie syczą i nie płaczą, przychodzą na mizianie na kolana :)Są bardzo wesołe, razem śpią, razem rozrabiaja i razem jedzą. Podjęlam decyzję, że dwa z nich, te największe biedulki, zostają u mnie. Dwa najzdrowsze muszę oddać, nie mogę sobie pozwolić na 4 kociaki, a szkoda :/ Powiedzcie mi proszę jak się za to zabrać?

kasiajj

 
Posty: 1
Od: Czw sie 25, 2016 14:18

Post » Pt sie 26, 2016 10:53 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

kasiajj pisze:Witam wszystkich posiadaczy kotków ślepaczków!
Około 8 tyg. temu u moich rodziców, pod wiatą, okociła się półdzika kotka. Nikt o tym nie wiedział dopóki kociaki nie zaczęły wychodzić z ukrycia. Złapalismy maleństwa i pojechałam z nimi do weterynarza. I niestety okazało się, że zaatakował je koci katar. Najmniejsza koteczka, ważąca (wtedy) niespełna 20 dag, jest całkowice niewidoma ;/ Biały kocurek miał czerwone skrzepy w obu oczkach i początkowo tez miał nic nie widziec, z czasem skrzepy zniknęły i już jest lepiej. Troszkę widzi, nie jest to dużo,podobno tylko z bliskiej odległości. Z dwoma największymi jest juz lepiej. Jeden z czarno-białych kocurków widzi na jedno oko super, drugie jest delikatnie zamglone, ale tez na nie widzi. Usłyszałam, że to zamglenie może minąć. Drugi ma dwa zamglone oczka, ale tez usłyszałam, że może to minąc. Widzi na oba, podobno całkiem dobrze. Wpuszczamy im kropelki z antybiotykiem. Mam nadzieje, że pomoże.
Kotki przyzwyczaiły się do ludzi, już nie syczą i nie płaczą, przychodzą na mizianie na kolana :)Są bardzo wesołe, razem śpią, razem rozrabiaja i razem jedzą. Podjęlam decyzję, że dwa z nich, te największe biedulki, zostają u mnie. Dwa najzdrowsze muszę oddać, nie mogę sobie pozwolić na 4 kociaki, a szkoda :/ Powiedzcie mi proszę jak się za to zabrać?


przede wszystkim witamy w Rodzinie Ślepaczków :1luvu:

kasiuji , pomożemy w znalezieniu domu dla tych dwóch kotków; proszę,wyślij tekst wraz ze zdjęciem (proszę, pamiętaj o podaniu swego nr telefonu do kontaktu)bezpośrednio na mail ślepaczków, na pewno ogłoszenie pojawi sie na fb -zawsze to zwiększy bardzo szanse :ok: :ok: :ok:

japaczesercem@gmail.com

z wszelkimi pytaniami proszę pod nasz nr alarmowy tel.
http://www.japaczesercem.pl/index.php?p ... -kontakt,2
lub mailem

na naszej stronie znajdziesz takze jak życ ze ślepaczkiem , nasze historie i wiele ciekawych porad, zapraszam :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 26, 2016 12:47 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Kciuki mocne za wszystkie Ślepinki :ok: :ok:
A dla Tych co jej ratują :201494 :201494 :201494 :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt sie 26, 2016 21:16 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Tę kotkę od maluszków dobrze byłoby złapać i wysterylizować , bo będą kolejne maluchy i kolejny problem.
Skąd jesteś kasiujj?
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Pon sie 29, 2016 17:28 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Obrazek

Chciałam się pochwalić moją niewidomą Milusią, która uwielbia kocyki od cioci Alessandry. :D
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 29, 2016 17:45 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

:201461 :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pon sie 29, 2016 21:28 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Śliczna Czarnulka :1luvu:
Pięknie jej w lawendowym :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto sie 30, 2016 11:24 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

anita5 pisze:Obrazek

Chciałam się pochwalić moją niewidomą Milusią, która uwielbia kocyki od cioci Alessandry. :D


no my siem w pas klaniamy za reklamem -czarne modele som najpienkniejsze, no nie :wink: :mrgreen: Tulis

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sie 30, 2016 11:57 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -Maleńka Jula

Milusia absolutnie zjawiskowa :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Rzeczywiście doskonała reklama cudnych tulisiowych posłanek :love:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw wrz 01, 2016 11:11 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -podsumowanie sierpnia :-)

Chyba nigdy nie było takiego płodnego miesiąca w tym roku jak sierpień :D
Serca się radują z ilości adopcji naszych podopiecznych -dziekująć, że z nami jesteście :1luvu: chcemy podzielić się ta radością z wami :D

W sierpniu znalazły swoje domy i kochających Dużych :

:arrow: Kraska z Palucha :1luvu: ObrazekObrazek

:arrow: Kruszynka :1luvu: Obrazek

:arrow: Szczepan, jeden z rodzeństwa Szczupaczków :1luvu: ObrazekObrazek

:arrow: Skrzacik :1luvu: Obrazek

:arrow: Plamka , koteczka z trójki maluszków z UA :1luvu: Obrazek

:arrow: Bohun z UA - o zdjęcia proszę do naszej FEluni :1luvu: , bowiem tam, w cudownej rodzinie znalazł dom :1luvu:

:arrow: adoptowane razem dwa jednooczki z UA Dusia i Moris :1luvu: Obrazek

:arrow: Bruno :1luvu: -jeden z "podrzutków" objętych opieką ja pacze
:arrow: Stefka pegeerka adoptowanan razem z Brunem :1luvu: Obrazek
Ostatnio edytowano Czw wrz 01, 2016 13:03 przez Klub Ślepaczkowy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Czw wrz 01, 2016 11:16 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -podsumowanie sierpnia :-)

:201478 :201439

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw wrz 01, 2016 11:57 Re: ŚLEPACZKI cz. IX -podsumowanie sierpnia :-)

Widzę,że Ela już świętuje :201478 :ryk: zatem pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia Bohunka -przeniesione z wątku :D

Trochę fotek:
Matka dawaj puchę:
Obrazek
Obrazek

Jak uszczęśliwić koty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Widać ,że wszystkie dobrze się czują w swoim towarzystwie a Bochunek wygląda jak pączuś w maśle. :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Kicia_Lili, magnificent tree, Silverblue, Zeeni i 244 gości