Dom kotów specjalnej troski.Żniwa grzybicy, chore koty :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 12, 2016 23:35 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

ewa_mrau pisze:podaj dogodny dla Ciebie termin naszego spotkania przy Ikei
napisz jak ma wyglądać oświadczenie o oddaniu mi mojej klatki-łapki
---
:smokin:

Poniedziałek o 14:00 pasuje?
Oświadczenie, jeżeli będziesz sama to wystarczy tylko, że w dniu tym i tym odebrałaś ode mnie klatkę łapkę z wyraźnym podpisem.
Jeśli ktoś inny, to oświadczenie z danymi i adresem osoby odbierającej po wglądzie do dowodu osobistego celem sprawdzenia czy ktoś mnie nie oszukuje.

ASK@ pisze:chyba powinna być odwrotność oświadczenia przyjęcia takowej na swój ,stan :wink:
Od takiego i takiego dowodu i nazwiska :wink: odbieram użyczoną w dniu takim to a takim klatkę łapkę...od takiej a takiej z dowodem takim i takim...
U nas jeszcze rękojmię się daje w postaci konkretnej sumy przy wypożyczce i jej zwrot należy pokwitować.

Okoliczności po 22 stycznia się zmieniły i osobom z fundacji for animals NIE UFAM.
Mogli by odebrać ode mnie klatkę a potem zaprzeć się, że tego nie zrobiły i jeszcze może ciągać mnie na policję, co to to nie!

A tak w ogóle ASK@ to nie musisz przychodzić na MÓJ wątek tylko po to, aby wstawiać się za swoją znajomą.
Już dosyć szpicli jest na wątku, którzy tylko czekają aby lecieć na skargę do moderacji czy znajomych aby tutaj bruździli, tak jak to ostatnio miało miejsce.
To jest watek kotów, ale widać one CIEBIE nie interesują a tylko się wymądrzanie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2016 12:14 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Byłam z Kubisią na kontroli w lecznicy.
Nadal musi dostawać antybiotyk i w piątek na kontrolę znowu.
Dziąsła już lepiej wyglądają i tragedii nie ma, temperatura w normie.
Pojechałam do apteki po osłonowe dla Kubisi i sobie siemię zarazem.

Wczoraj wieczorem jak dawałam starszym kotom jeść to zaciekawiło mnie co też te koty tak wojują na łóżku pod kocem.
Podnoszę koc a tam mały ptaszek bez głowy, :( a Tuśka sobie go podrzucała do góry w zabawie.
Brzydkie mam koty, bardzo brzydkie.
Ptaszka pochowałam pod tują, bo przecież każdemu zwierzęciu należy się godny pochówek.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2016 12:23 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Anna61 pisze:Byłam z Kubisią na kontroli w lecznicy.
Nadal musi dostawać antybiotyk i w piątek na kontrolę znowu.
Dziąsła już lepiej wyglądają i tragedii nie ma, temperatura w normie.
Pojechałam do apteki po osłonowe dla Kubisi i sobie siemię zarazem.

Wczoraj wieczorem jak dawałam starszym kotom jeść to zaciekawiło mnie co też te koty tak wojują na łóżku pod kocem.
Podnoszę koc a tam mały ptaszek bez głowy, :( a Tuśka sobie go podrzucała do góry w zabawie.
Brzydkie mam koty, bardzo brzydkie.
Ptaszka pochowałam pod tują, bo przecież każdemu zwierzęciu należy się godny pochówek.

Nie tylko Ty masz brzydkie koty - większość moich też była bardzo brzydka :wink: gdy miały ogródek.

Za Kubisię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Czaruś też musiał wczoraj jeszcze raz odwiedzić lecznicę.
Okazało się, że antybiotyk trzeba podawać dłużej.
Jutro też jeszcze jedziemy.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lut 13, 2016 13:32 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Dużo kciuków za Kubisię :ok: :ok: :ok: :ok:
I ciepłe myśli. U mnie Mefistofelek był taki chuligan, a teraz warszawiak Logiś. Kto go tego nauczył 8O
Dobrze, że Baltazar się mięskiem nie interesuje. Niestety, krojonym też nie.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 13, 2016 16:15 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

mb pisze:Nie tylko Ty masz brzydkie koty - większość moich też była bardzo brzydka :wink: gdy miały ogródek.

Nic się nie poradzi na to, taka natura. :(
Jak mieszkałam na 11 piętrze,(niczym Penthouse :lol: ) jeszcze przed 2005 rokiem, to Franek złapał nietoperza w pokoiku, ja siedziałam w pokoju dużym i patrzę że Franek przeleciał przez pokój z czymś dużym w zębach 8O 8O 8O
Zarwałam się z miejsca i poleciałam do niego, ja nie wiedziałam jak mam się zabrać do tego :crying: Wzięłam przez coś tego nietoperza, tylko najpierw musiałam Frankowi brzydkiemu :lol: otworzyć paszcze. Bardzo był zły na mnie za zabranie mu jego zdobyczy :lol:
Nietoperka wyniosłam na balkon, i po pewnym czasie już go tam nie było.
Żebyś widziała jak to fajnie wyglądało, Franek pierwszy leciał z czymś w zębach, a pozostałe koty z nim :lol: a ja zaraz za nimi. :ryk:
Długo jeszcze warowały przy drzwiach balkonowych w oczekiwaniu, czy może to coś nie wróci.

mb pisze:Za Kubisię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Czaruś też musiał wczoraj jeszcze raz odwiedzić lecznicę.
Okazało się, że antybiotyk trzeba podawać dłużej.
Jutro też jeszcze jedziemy.


Dziękuję za kciuki za Kubisię. :1luvu:
Czarusia :1luvu: proszę wymiziać ode mnie.

Baltimoore pisze:Dużo kciuków za Kubisię :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękujemy :1luvu:

Baltimoore pisze:Dobrze, że Baltazar się mięskiem nie interesuje. Niestety, krojonym też nie.

U nas mięskiem nie interesowała się Lusia.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2016 16:19 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Anna61 pisze:
ASK@ pisze:chyba powinna być odwrotność oświadczenia przyjęcia takowej na swój ,stan :wink:
Od takiego i takiego dowodu i nazwiska :wink: odbieram użyczoną w dniu takim to a takim klatkę łapkę...od takiej a takiej z dowodem takim i takim...
U nas jeszcze rękojmię się daje w postaci konkretnej sumy przy wypożyczce i jej zwrot należy pokwitować.

Okoliczności po 22 stycznia się zmieniły i osobom z fundacji for animals NIE UFAM.
Mogli by odebrać ode mnie klatkę a potem zaprzeć się, że tego nie zrobiły i jeszcze może ciągać mnie na policję, co to to nie!

A tak w ogóle ASK@ to nie musisz przychodzić na MÓJ wątek tylko po to, aby wstawiać się za swoją znajomą.
Już dosyć szpicli jest na wątku, którzy tylko czekają aby lecieć na skargę do moderacji czy znajomych aby tutaj bruździli, tak jak to ostatnio miało miejsce.
To jest watek kotów, ale widać one CIEBIE nie interesują a tylko się wymądrzanie.


Anka jesteś nie sprawiedliwa i masz jadem wypełnione serce.
Oceniasz innych tylko patrząc podle siebie.
Smutne bardzo.

Bardzo, ale bardzo mi ciebie żal.
Zamęczysz się kobieto widząc wszędzie spiski i podstawione nogi :? musi być ciężko z tym żyć.

Każdy niesie swój przysłowiowy krzyż i nie masz monopolu na nieszczęście.
Wyciągasz wnioski o kolesiostwie? Bo? Z jakiś tylko tobie znanych faktów to widać ?
A te fakty to nie przyklaskiwanie twoi poglądom?
Umiem samodzielnie myśleć i rozumiem twoje wyproszenie.
Ale nie godzę się z płaskim ocenianiem ludzi tylko dlatego ,że nie klikają postów podobających się tobie.

Życzę tobie samych dobrych chwil. Robisz wiele dobrego. Jak wielu na miau.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lut 13, 2016 16:33 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Anna61 pisze:Anka jesteś nie sprawiedliwa i masz jadem wypełnione serce.
Oceniasz innych tylko patrząc podle siebie.
Smutne bardzo.

Bardzo, ale bardzo mi ciebie żal.
Zamęczysz się kobieto widząc wszędzie spiski i podstawione nogi :? musi być ciężko z tym żyć.

Każdy niesie swój przysłowiowy krzyż i nie masz monopolu na nieszczęście.
Wyciągasz wnioski o kolesiostwie? Bo? Z jakiś tylko tobie znanych faktów to widać ?
A te fakty to nie przyklaskiwanie twoi poglądom?
Umiem samodzielnie myśleć i rozumiem twoje wyproszenie.
Ale nie godzę się z płaskim ocenianiem ludzi tylko dlatego ,że nie klikają postów podobających się tobie.

Życzę tobie samych dobrych chwil. Robisz wiele dobrego. Jak wielu na miau.


Jakie masz prawo oceniać, analizować moje życie i charakter?

Ja nie robię osobistych wycieczek po wątkach i nie komentuję złośliwie Twoich postów, więc po co te osobiste wypowiedzi na wątku moich kotów?
Komu się chcesz podchlebić?

zacytuje tylko-
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.

O spisku i podstawianiu nóg miałam okazję doświadczyć na własnej skórze właśnie przez osoby z forum które to niby są o szlachetnym sercu?


Łopatą i do piachu!Łódź-zaginęła,została oddana właścicielce
viewtopic.php?f=1&t=166667&start=975

STEFANKA/KISZKAcd-Wydzielone z:Zaginęły Lusia i Kapuśniaczek
viewtopic.php?f=8&t=173340&start=120

Nie musisz odpowiadać kobieto, żegnam.
Ostatnio edytowano Sob lut 13, 2016 21:40 przez Anna61, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lut 13, 2016 17:20 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Anna61 pisze:Poniedziałek o 14:00 pasuje?

tak, pod głównym wejściem
Anna61 pisze:Oświadczenie, jeżeli będziesz sama to wystarczy tylko, że w dniu tym i tym odebrałaś ode mnie klatkę łapkę z wyraźnym podpisem.[...]

napisz, podpiszę
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 13, 2016 20:41 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

ewa_mrau pisze:podaj dogodny dla Ciebie termin naszego spotkania przy Ikei
napisz jak ma wyglądać oświadczenie o oddaniu mi mojej klatki-łapki
---
:smokin:

ewa_mrau pisze:
Anna61 pisze:Poniedziałek o 14:00 pasuje?

tak, pod głównym wejściem
---

Dobrze, to jesteśmy umówione na oddanie klatki łapki którą mi pożyczyłyście (piszę pożyczyłyście bo to kalewala ją przywiozła na dworzec, potem musiałaś zabrać klatki dwie z dworca ale ta jedna potem została dostarczona znowu na dworzec.) i na tą klatkę próbowałam łapać Stefankę gdy jeździłam na dworzec.
Będę o 14:00 przed wejściem do Ikei w poniedziałek.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lut 14, 2016 15:00 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Anna61 pisze:
ewa_mrau pisze:podaj dogodny dla Ciebie termin naszego spotkania przy Ikei
napisz jak ma wyglądać oświadczenie o oddaniu mi mojej klatki-łapki
---
:smokin:

ewa_mrau pisze:
Anna61 pisze:Poniedziałek o 14:00 pasuje?

tak, pod głównym wejściem
---

czy możemy spotkać się o 12:oo?
o 14:oo mam pilną Radę Wydziału

Anna61 pisze:Dobrze, to jesteśmy umówione na oddanie klatki łapki którą mi pożyczyłyście (piszę pożyczyłyście bo to kalewala ją przywiozła na dworzec, potem musiałaś zabrać klatki dwie z dworca ale ta jedna potem została dostarczona znowu na dworzec.) i na tą klatkę próbowałam łapać Stefankę gdy jeździłam na dworzec.[...]

a jakie to ma znaczenie?
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 14, 2016 15:57 Re: Nasza kocia rodzinka.Tymczasy.

ewa_mrau pisze:czy możemy spotkać się o 12:oo?
o 14:oo mam pilną Radę Wydziału

Nie mogę o 12:00.
Wtorek 14:00 pasuje?

Anna61 pisze:Dobrze, to jesteśmy umówione na oddanie klatki łapki którą mi pożyczyłyście (piszę pożyczyłyście bo to kalewala ją przywiozła na dworzec, potem musiałaś zabrać klatki dwie z dworca ale ta jedna potem została dostarczona znowu na dworzec.) i na tą klatkę próbowałam łapać Stefankę gdy jeździłam na dworzec.[...]

ewa_mrau pisze: a jakie to ma znaczenie?
---

Dla mnie ma, bo nie pożyczałyście mi klatki dla moich celów tylko waszego celu.
Ja też nie jestem instytucją charytatywną, a o co chodzi to sama się domyśl.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lut 14, 2016 16:17 Re: Nasza kocia rodzinka.Tymczasy.

Anna61 pisze:Nie mogę o 12:00.
Wtorek 14:00 pasuje?[...]

tak
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 15, 2016 12:10 Re: Kocia rodzinka, czy kiedyś nadejdzie lepsze jutro? :(((

Jest mi przykro nie z powodu czym pluje na mnie AŚKA@, wtedy gdy umiera mój kot.
Przykro mi, bo wpadła, ni stąd ni z zowąd choć nie bywa tutaj (może za wyjątkiem postawienia [']) jak nigdy nie pomogła kotom pod moją opieką.
Przykro mi i życzę jej aby w godzinę śmierci jej kota została sama i żeby ktoś napisał w tym czasie napisał oszczerstwa jakie ona napisała.

ASK@ pisze:Anka jesteś nie sprawiedliwa i masz jadem wypełnione serce.
Oceniasz innych tylko patrząc podle siebie.
Smutne bardzo.

Bardzo, ale bardzo mi ciebie żal.
Zamęczysz się kobieto widząc wszędzie spiski i podstawione nogi :? musi być ciężko z tym żyć.

Każdy niesie swój przysłowiowy krzyż i nie masz monopolu na nieszczęście.
Wyciągasz wnioski o kolesiostwie? Bo? Z jakiś tylko tobie znanych faktów to widać ?
A te fakty to nie przyklaskiwanie twoi poglądom?
Umiem samodzielnie myśleć i rozumiem twoje wyproszenie.
Ale nie godzę się z płaskim ocenianiem ludzi tylko dlatego ,że nie klikają postów podobających się tobie.

Życzę tobie samych dobrych chwil. Robisz wiele dobrego. Jak wielu na miau.


Ja jestem tylko człowiekiem który ma emocje, emocje te dobre jak te złe.
Potrafię cieszyć się gdy uda się kota uratować, płaczę gdy odchodzi i chcę odejść razem z nim, zionę jadem gdy kotu dzieje sie krzywda.
Będę zionęła jadem nadal do ludzi którzy uważają, że Stefanka była w kurorcie ze spa a nie biegała w panice po torach kolejowych w mrozy od 15 grudnia do 22 stycznia i gdy ludzie nie zanosili jej jedzenia to by umarła bądź zginęła pod kołami pociągu. Przepraszam, ale ja nie zgadzam się aby mnie oczerniały osoby które najmniej mnie znają.
Życie po raz kolejny dało mi nauczkę, jacy potrafią być wredni tzw.kociarze.

Proszę nie wstawiać ikonek ['] i dziękuję, że w tym strasznym dla mnie czasie nikt ale to nikt nie zapytał o koty.
Że umierał kot przy którym byłam do końca ja w dzień tak i nocy. Jestem wyczerpana do granic możliwości.
Szkoda, bo to forum kocie ale jak widać koty są na dalszym planie lub poza planem tak jak było i jest w tym konkretnym przypadku.
Teraz zgadzam się, że ziałam jadem, ale tylko dla tego, że kocham JE wszystkie, bo są i będą moim życiem, niezależnie od tego czym jestem opluwana.

Dziękuję.

ewa_mrau pisze:
Anna61 pisze:Nie mogę o 12:00.
Wtorek 14:00 pasuje?[...]

tak
---

Dobrze.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lut 15, 2016 15:12 Re: Nasza kocia rodzinka.Tymczasy. [']

Trzymaj się dzielnie Dziewczyno Anna61...wiedz, że jest sporo osób, które płaczą razem z Tobą, kiedy umiera Twój Kot i cieszy się, gdy uda Ci się wyciągnąć Kota z łap śmierci...pomimo że nie manifestują swojej obecności na forum...Podziwiam i szanuję każdą osobę, której nie jest obojętny los zwierzaka...Ciebie Anna61...Aśke...i całe mnóstwo innych, których i tak jest za mało, by uratować i ochronić przed cierpieniem wszystkie Zwierzęta...ale jak dobrze że są. Słowa są małe wobec czynów...Pozdrawiam Cię serdecznie...uśmiechnij się...

Millena

 
Posty: 130
Od: Pon sty 24, 2011 11:15

Post » Pon lut 15, 2016 17:03 Re: Nasza kocia rodzinka.Tymczasy. [']

Aniu - nie przejmuj sie baba, ktora nie jest tego warta. Mnie tez oplula za to tylko, ze osmielilam sie wyrazic swoje zdanie na temat jej "kumpeli". Ale ja sie tym nie przejelam, takie osoby nie sa warte, zeby sie nimi przejmowac. Ona wymadrza sie na tym forum gdzie tylko sie da - i uwaza, ze tylko ona wlasciwie zajmuje sie kotami - wszyscy inni tego nie potrafia. Dla mnie jestes WIELKA, za to co robisz dla kotow. :ok: :1luvu:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: AGdansk, Google [Bot], kuba93l, Majestic-12 [Bot], qumka i 291 gości