Nieproszony gość.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 25, 2004 20:38 Nieproszony gość.

Do domu moich rodziców, którzy mają kotkę (wysterylizowaną) i młodego kociaka zaczął przychodzić wielki czarny kocur. Dom jest na wsi, płotek niewysoki, drzwi na taras otwarte, dostęp swobodny.
Więc ten kocur znaczy tasar, wyjada z misek (boję się chorób) oraz.... potrafi zalatwić swoja dużą potrzebę na srodku pokoju. Mam wrażenie, ze naprawde zlośliwie.
Kocur jak kogoś zobaczy to ucieka.
O co chodzi? Spotkał się już ktoś z czymś takim – nie chodzi mi o znaczenie - ?

Coś czuję, że ja wezmę urlop to będę musiała tam pojechać, kota złapać i wykastrowac...

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny

Post » Nie lip 25, 2004 20:45

Też tak czuję. Czy kot twoich rodziców jest u nich dlugo? Spotkałam się kiedyś ze u pewnych Państwa na Podlasiu, krążył kot widmo. Ci Państwo nigdy go nie widzieli ale sąsiedzi tak. kiedy wzieli sobie kota, kot widmo elegancko znaczył całe obejście, a jak zdarzała się okazja to nie omieszkał zapuścic sie do kuchni, pokoju, śpiżarni i narobić im szkód, lub pozostawic pamiątki. Przypuszczam ze nowy kot naruszył jego terytorium. Żadko zdarzają się osobniki o takim terytorialnym instynkcie, ale ten był ewidentnie wrednym typem. Po wykastrowaniu, dalej lał choć w mniejszym stopniu. Rok temu okazało się że owi Państwo mają dwa koty. I problem sie skonczył.
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie lip 25, 2004 20:47

Według mojego taty, kotka była zdecydowanie przed czarnym kocurem. Chyba, że był on, tak jak kot z twojej opowiescie - widmem :D

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 279 gości