Benita [*] i Brygada ELL

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 22, 2016 19:03 Re: Benita i Lilka co ....

A Benia i Lila mają NADZWYCZAJNĄ Dużą! Nasz duża tak opowiada i znamy przecież Ciocie :1luvu:
I mamy do przetestowania ... coś okrągłego, tekturowego..można to drapać :D - na razie tego pilnuję![ja , Migdał], a Morela się patrzy
.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 22, 2016 19:17 Re: Benita i Lilka co ....

:201494 :201494 :201494

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 23, 2016 12:00 Re: Benita i Lilka co ....

wtenczas pisze:Lilka: My dziś miałyśmy Gościa !!! Ciocia Morelowa była u nas w odwiedzinach <3 Ciocia wyszła od nas w całości. Byłam bardzo grzeczna i nie użarłam !!! I dostałam piękną miseczkę. Bardzo dziękuję :)



baaardzo grzeczna , ja bym spróbowała nadryźć -morele som pyycha :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 13:38 Re: Benita i Lilka co ....

:piwa:
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt wrz 23, 2016 14:40 Re: Benita i Lilka co ....

Morele są pyyyycha - zgadza się. Ale nie przejrzałe :? Lilka wiedziała co robi :mrgreen:
Benia jest wzruszająca :)
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 23, 2016 20:02 Re: Benita i Lilka co ....

Suszone morele są extra

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2016 18:42 Re: Benita i Lilka co ....

Lilka: Wczoraj Duże pojechali w gości. Daleko mówili, trzysta kilometrów czy coś... Do takiej Cioci co ma 6 kotów, dwa psy i królika. Dużo Dużych się tam zjechało. Tam mieszka Ryszarda co jest do mnie podobna ( też jest draniem wielkim) i Cosmo ze Stefą co są takie arystokraty jak moja Zołza. Nie chcieli ich bo oni sikali tam gdzie nie można, a jak ich Duże zapłacili to chcą mieć kota idealnego. No i teraz mają nowy dom i nie sikają, no!
My czekałyśmy i czekałyśmy aż nasze wrócą. Zołza mówiła,że wrócą ale mnie to się nie podoba jak ich nie ma i już!
W końcu przyjechali. Zołza mruczała cały czas i pchała się Dużej na kolana. A ja, no znacie mnie, wiecie co zrobiłam :)
Tak, UŻARŁAM !!!! Nie będzie mnie zostawiać!!! nawet na jeden dzień !!! Nie będzie głaskać nikogo oprócz mnie, no i ewentualnie Zołzy !!!
No i co,że ręka spuchła, na dłużej zapamięta, no!!!
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 25, 2016 18:48 Re: Benita i Lilka co ....

woda i duuuużonaprawde duuuużo sody oczyszczonej, roztwór nasycony zrób, łapę zapakuj do tego na kwadrans, będzie jak nowa.
A jak miejsce trudne do moczenia - okład z tego zrób.

Testowane na ukąszeniach tejże Lilki! Skuteczne!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie wrz 25, 2016 18:53 Re: Benita i Lilka co ....

Niech się goi! :ok:
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie wrz 25, 2016 18:54 Re: Benita i Lilka co ....

:piwa: :piwa: :piwa:

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 03, 2016 11:47 Re: Benita i Lilka co ....

wtenczas pisze:Lilka: Wczoraj Duże pojechali w gości. Daleko mówili, trzysta kilometrów czy coś... Do takiej Cioci co ma 6 kotów, dwa psy i królika. Dużo Dużych się tam zjechało. Tam mieszka Ryszarda co jest do mnie podobna ( też jest draniem wielkim) i Cosmo ze Stefą co są takie arystokraty jak moja Zołza. Nie chcieli ich bo oni sikali tam gdzie nie można, a jak ich Duże zapłacili to chcą mieć kota idealnego. No i teraz mają nowy dom i nie sikają, no!
My czekałyśmy i czekałyśmy aż nasze wrócą. Zołza mówiła,że wrócą ale mnie to się nie podoba jak ich nie ma i już!
W końcu przyjechali. Zołza mruczała cały czas i pchała się Dużej na kolana. A ja, no znacie mnie, wiecie co zrobiłam :)
Tak, UŻARŁAM !!!! Nie będzie mnie zostawiać!!! nawet na jeden dzień !!! Nie będzie głaskać nikogo oprócz mnie, no i ewentualnie Zołzy !!!
No i co,że ręka spuchła, na dłużej zapamięta, no!!!


to siem nazywa tenskić, no ja żem nei wpadł na taki pomysł
Tuliś :strach: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt paź 07, 2016 17:59 Re: Benita i Lilka co ....

Lilka ostatnio ma coraz więcej stanów przedatakowych, częstotliwość ataków też się zwiększyła. Jest nadpobudliwa. W środę byłyśmy na badaniach poziomu luminalu i próbach wątrobowych. Ja i nasza Ciocia Doktor wyszłyśmy z tego cało. Poziom luminalu jest idealny, wet nie chce zwiększać dawki luminalu bo pogorszyły się próby wątrobowe, mimo wspomagania lekami. Mam zwiększyć dawkę relanium doraźnie, przez kilka dni, z 1/4 tabletki do 1/2. Odstawiamy zupełnie gabapetin i po 3-4 tygodniach powtarzamy próby wątrobowe. Benia od jakiś dwóch tygodni nie korzysta z kuwety. Korzysta z łóżka w sypialni... Dziś mamy połowiczny sukces. Siku na łóżku, kupa w kuwecie. Została przeleczona przy okazji biegunki antybiotykiem, który działa również na ewentualnie zapalenie pęcherza.Mamy raczej do czynienia z problemem behawioralnym, znaczy się z Lilką... Mam przetrwać jeszcze te kilka dni, kiedy zwiększona dawka relanium wyciszy Lilkę. Jeśli to nie pomoże, założymy Beni obróżkę uspokajającą. Dagmara dzięki za polecenie Vitoparu. W domu śmierdoli ale dużo mniej. A ja cóż... każdego dnia zdaję egzamin z miłości :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 07, 2016 18:27 Re: Benita i Lilka co ....

Kiedyś alessandra polecała takie o:
http://www.ecodor.pl/Aktualnosci/Aktual ... onany.html
wklejam link , bo google pokazuje najczęściej różne firmy kryjące się pod tą nazwą :mrgreen:
i Maskol Enzym.
Żadnego nie sprawdzałam w praktyce.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 07, 2016 19:17 Re: Benita i Lilka co ....

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 07, 2016 19:47 Re: Benita i Lilka co ....

a próbujesz stawiać miski z chrupkami na łóżku?
U mnie się sprawdzało bo nie leje się koło jedzenia.
Stawiałam kilka misek na kanapie - tylko z suchym, nie musiała jeść, ale widziała, że tam stoi jedzenie.
Może zaraz obok łóżka kuweta?
baba Nelly tak się ogarnęła z sikaniem

Kurczę, niech się poukłada....
no....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Szeska, Zeeni i 522 gości