Muszę wyjechać na 3 dni. Już znalazłam OPIEKĘ dla KICIÓW.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 23, 2004 10:56 Muszę wyjechać na 3 dni. Już znalazłam OPIEKĘ dla KICIÓW.

Muszę wyjechać w poniedziałek rano, wrócę w czwartek po południu, albo ew. w środę. Nikogo nie będzie w domu, wszyscy moi odpowiedzialni znajomi wyjechali na wakacje (a nieodpowiedzialnych ludzi nie poproszę o pomoc) i mam problem. Nie chcę na te kilka dni wozić kotów do hotelu, a 4 dni to chyba za długo aby koty same zostawić.

Mam pytanie - czy ktoś z Bemowa, Woli i okolic mógłby mi pomóc i przyjść dwa razy lub nawet raz w tym czasie (chodzi o najbliższy tydzień - od 26 lipca) i kotki nakarmić, wygłaskać i chwilkę z nimi posiedzieć?
W zamian mogę zaoferować podobną "usługę" w późniejszym czasie (sierpień), albo duży worek Purina Pro Plan (7,5 kg), albo pieniążki - to jest do domówienia.

Mieszkam na ul. Drogomilskiej, jest to niedaleko Hali WOLA, równoległa do Powst. Śląskich. Dobry dojazd autobusami i tramwajem.

Pomożecie???
Ostatnio edytowano Pt lip 23, 2004 12:32 przez _Gusia_, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2004 11:12

Ja pracuję niedaleko. Mogłabym wstąpić w drodze z pracy na jakieś pół godzinki i przed pracą na chwilkę. Jeśli Ci pasuje daj znać :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Ania + Sonia (06.2002-07.2014)+ Imbir (07.2002-11.2013) - Tocik (.... -09.2023) Aszka i Niuniuś
Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... &start=675

Aniutella

 
Posty: 5230
Od: Czw sty 23, 2003 11:28
Lokalizacja: Warszawa - Chomiczówka

Post » Pt lip 23, 2004 11:15

Aniutella, dzięki, zaraz napisze na PW :D
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 23, 2004 11:51

ja mieszkam na Muszlowej..... wiec jestesmy sasiadkami!!!
tez oferuje sie z pomoca, nakarmic, kuwetke oczyscic, wyglaskac nie ma problemu,
gorzej moze byc jesli jakiegos leczenia w tym czasie kicie wymagaja....swojemu kiciowi nie umiem podac tabletki, a co dopiero nie mojemu...
dzienniczek_Marysi->http://emanka.hpage.com/
Obrazek

emanka

 
Posty: 1098
Od: Śro maja 12, 2004 22:04
Lokalizacja: warszawa jelonki

Post » Pt lip 23, 2004 11:57

emanka pisze:ja mieszkam na Muszlowej..... wiec jestesmy sasiadkami!!!
tez oferuje sie z pomoca, nakarmic, kuwetke oczyscic, wyglaskac nie ma problemu,
gorzej moze byc jesli jakiegos leczenia w tym czasie kicie wymagaja....swojemu kiciowi nie umiem podac tabletki, a co dopiero nie mojemu...

Emanko, dziękuję za chęć pomocy. Już się telefonicznie umówiłam z Aniutellą, że wpadnie do kotków w drodze do pracy. Jeszcze raz WSZYSTKIM dziekuję za dobre chęci. Co ja bym zrobiła bez tego Forum :D ?
Obrazek
_Gusia_ dawniej "catsnkit"
www.koty.edu.pl

_Gusia_

 
Posty: 1160
Od: Nie gru 22, 2002 18:12
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, Majestic-12 [Bot], ryniek i 516 gości