Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 10, 2016 21:35 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Kalai pisze:
Kinnia pisze:
Kalai pisze:Proponowalam znikniecie;) ale oni definitywnie się nie zgodzili i kuzynka nie chcę robić tego bez ich zgody.
Pieniądze nie były powodem bo Sylwia chciała zapłacić. Po prostu tam panuje przekonanie ze myszy nie będzie łowić i ze to krzywda dla kota itp.



a od kiedy to pytamy przy/o znikniecie 8O
zniknięcie ma w swej istocie niewiadomą
i o to chodzi
mój sasiad do dzisiaj się nie pokapował
i taka druga mądrala też nie :lol:

to ma być robota nindza :twisted:


Haha, a nie zdziwili się ze koty bezpłodne nagle :mrgreen:


ogólnie wieść niesie :twisted: , że futra zmądrzały, ponieważ, gdyż dlatego że mają takich mądrych włascicieli, którzy to w swej niezgłębionej mądrości wytłumaczyli im -futrom-, że kocięta są niepotrzebne
:ryk:
ot i cała tajemnica wszechświata :lol:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12


Post » Śro lut 10, 2016 22:30 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

dorcia44 pisze:Abdul nie je ,Ewa codziennie jeździ z nim do Lecznicy ,wyniki są dobre,USG jest dobre ,a kot nie je .
Dostaje różne kroplówki ,dostał na próbę p. bólowy ,nic ,zero efektu ,nie je i już.
Bez powodu ? :roll:

Steryd był?
Co z tymi kotami się dzieje?
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55385
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>


Post » Czw lut 11, 2016 0:08 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

No i mamy setną stronę.
Jeśli może Abdul brać sterydy to może by go ruszyły do jedzenia:(
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 11, 2016 7:08 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Złapałam się na setną stronkę :)
Plucha straszna juz mam nogi mokre a przeszłam raptem 400 m :evil:
Miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 8:20 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

dorcia44 pisze:Abdul nie je ,Ewa codziennie jeździ z nim do Lecznicy ,wyniki są dobre,USG jest dobre ,a kot nie je .
Dostaje różne kroplówki ,dostał na próbę p. bólowy ,nic ,zero efektu ,nie je i już.
Bez powodu ? :roll:

Zęby? Buzia?
Jak się Abdul zachowuje oprócz niejedzenia?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw lut 11, 2016 11:34 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Kinnia pisze:
Kalai pisze:Proponowalam znikniecie;) ale oni definitywnie się nie zgodzili i kuzynka nie chcę robić tego bez ich zgody.
Pieniądze nie były powodem bo Sylwia chciała zapłacić. Po prostu tam panuje przekonanie ze myszy nie będzie łowić i ze to krzywda dla kota itp.



a od kiedy to pytamy przy/o znikniecie 8O
:


właśnie.

rozumu gratulujemy :ryk:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw lut 11, 2016 12:13 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Tak sobie jeszcze myślę, że krzywda dla kota jednego pozwalająca mu żyć spokojnie to straszna krzywda a krzywda dla wielu kociąt ogromniejsza, bo zabierająca wszystko co zabrać można - to już żadna krzywda?
Może taka argumentacja trafi.
Trzeba próbować wszystkiego.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 11, 2016 16:10 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Witam Kochani.
Dziś pobiłam szczyt głupoty ,a co tam pochwalę się :mrgreen: śnieg i śniegowe błocko ,a ja na kozę i dawaj do bankomatu .
Nocna produkcja nie wypaliła :wink: a kurier zapowiedział.
Nigdy nie pomyślałam że ze mnie taka baletnica na rowerze ,piruety jak się patrzy :ryk:
wężykiem ,panie wężykiem byle do celu :smokin:
Wróciłam mokra ,tak się napociłam tym tańcowaniem ,ale ani razu nie glebnęłam :lol:
Kości tylko bolały ,nie nawykłe do tańcowania na kozie . :twisted:

Oprócz durnej baby ,widziałam też durną wiewióreczkę latającą po ulicy ,po śniegu ,między autami :placz: zawał gotowy .
Na szczęście wróciła do parku.
Nigdy jeszcze o tej porze nie widziałam wiewiórek :roll:

Ewa w Poznaniu ,więc wieści o Abdulu będą wieczorem.
Gdyby to była paszcza to by po Bunondolu jadł ,a on nic :|
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43919
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 16:32 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Dorciu to Ty jak osiemnastka śmigalas dzisiaj na tym rowerze :ryk:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 17:02 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

raczej jak pół mózg :oops: ale i tak było szybciej niż bym pieszo poszła :wink:

Miałam okropny sen ,śniło mi się że w mieszkaniu :idea: szambo wybiło i kupy wierzchem pływały :placz: dalej pod taflą płynęła Maja 8O uratowałam ją .
Gówn..to podobno kasa ,coś czuję że idzie rachunek za gaz :twisted:

Jak fajnie by było nie myśleć co będzie jutro ,ech ciasno we łbie od tych myśli .
Chyba pójdę spać :oops:
Zwierzyna już śpi ..taka drzemka poobiednia .

Irenko specjalnie dla Ciebie królowa Kropka .

Obrazek


mały trójkącik :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43919
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2016 17:59 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Ale słodkie Miśki :1luvu:

Obrazek

ej pytałaś się o zdjęcie? cenzura :mrgreen:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw lut 11, 2016 18:01 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

:mrgreen: A Skarpeta to próbuje tam Tytka poddusić czy tylko do zdjęcia zasłania.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 11, 2016 18:26 Re: Tytek Kot Nad Koty i reszta KocioPsiej hołoty +tymczasy.

Cudna Kropka! Rzadko ją widzę w innej pozycji niż z brzuszkiem do góry :-)) Dziękuje.

IrenaIka2

 
Posty: 883
Od: Czw lut 11, 2016 18:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 136 gości