Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 22, 2015 23:19 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Jestem już z powrotem. Misia w drodze do domu.
Fotkę Sosera postaram się zrobić i wkleić.
I w ogóle się postaram ;)

Misiu - <3
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 23, 2015 7:01 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Zobaczymy efekty tego starania :wink:
A napiszesz jak było TAM?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22986
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 23, 2015 8:24 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

hanelko będę czekała :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Czw wrz 24, 2015 19:54 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

powiem Wam - można tęsknić za tymi futrzakami :kotek:
też mam nadzieję, że hanelka będzie pisać co tam :1luvu:

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Pt wrz 25, 2015 6:34 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Misia, to trzeba było kogoś ze soba zabrać może? Potem kogoś innego...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22986
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 25, 2015 10:40 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Nie nie, one tam zbyt szczęśliwe by się wyprowadzać. Żebyście widzieli jakie odprężone, zadowolone i jak się nawzajem kochają. Tu się Baśka z Bodziem pucowała, tam Wojtek z Chają, gdzieś tam Antoś kleił do Sosera - same miłości :D Widać, że u hanelki mają spokój i czują się absolutnie bezpieczne, kochane i akceptowane. Mówię Wam - niezwykłe. Każde z nich ma za sobą jakąś przeszłość, ale jakby już jej nie pamiętały, są tak ufne. Jedynie Diabełek nadal pozostaje niedotykalska, ale myślę że jeszcze nas zaskoczy. Antośka już jest zupełnie innym kotem niż dwa lata temu :kotek:

I muszę powiedzieć, że hanelce przybył poodpieczny. Bo oczywiście ktoś jest zapominalską, wyrodną matką :roll:
Nazywa się Czarek :spin2:
Obrazek

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Pt wrz 25, 2015 10:45 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Oj, Czarek, Czarek... Patrzy z góry na futra :mrgreen:
Misia się nie pochwaliła - udało jej się dwa razy pogłaskać Diabełka :ok:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 25, 2015 10:55 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Ano prawda.. nie wiem tylko kto był bardziej zaskoczony :mrgreen:
pamiętam że chodziłam potem i mówiłam do Antośki: 'o rany, widziałaś to?' :1luvu:

Misia.

 
Posty: 239
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Pt wrz 25, 2015 13:27 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

hanelka pisze:Misia się nie pochwaliła - udało jej się dwa razy pogłaskać Diabełka :ok:
:ok:
Misia. pisze:Ano prawda.. nie wiem tylko kto był bardziej zaskoczony :mrgreen:
pamiętam że chodziłam potem i mówiłam do Antośki: 'o rany, widziałaś to?' :1luvu:
:201461 :D
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt wrz 25, 2015 21:13 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

No to wróciłam. Całkiem. Mam za sobą dwa lata w grobie, nieustanne balansowanie na krawędzi czarnej dziury.
Gdyby nie futra, nie konieczność robienia czegoś dla nich, nie przymus wstania, bo pomiary, insulina, bo jednak trzeba, bo spacer, nie byłoby mnie już.
Gdyby nie nasza wetka, nie byłoby nikogo. Mój dług u niej (tylko ten finansowy, bo pozamaterialny jest niebotyczny) jest nieodmiennie czterocyfrowy. Niezależnie od tego, co robię, jak bardzo się staram, wciąż rośnie. Mimo że wpłacam wciąż prawie całą kasę... Nie rozmawiamy o tym. Spłacę. Dam radę.
Zbieram się w kupę powoli. :)
Witam wszystkich w nowym wątku. Zaglądaczy i cichych zaglądaczy :)
Początek, dzięki Misi, mamy już za sobą. Dalej już się potoczy... ;)
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 26, 2015 6:26 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

:dance: :dance2:
No!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22986
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 26, 2015 13:37 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Ogromnie się cieszę, że wróciłaś :D :1luvu:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Nie wrz 27, 2015 9:50 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

morelowa, Beasia <3

Anglia żegnała mnie tak:

Obrazek

Niższa tęcza była podwójna, tak że w sumie było widać trzy, ale zanim pomyślałam, żeby zrobić fotkę już jej przeszło... ;)

Potem było tak:

Obrazek Obrazek

Zdjęcia zrobione telefonem, nie oddają głębi chmur. Aż się w głowie kręciło.
Potem na ziemi było już ciemno, a ja wciąż podziwiałam zachód słońca. :)
Potem wypuściłam Misię do domu.
Potem... wytuliłam wszystkich jeszcze raz, tylko mocniej, mocniej. Pierwszy raz był jak tylko weszłam do domu. Nawet Soś ogonem ruszał, gdy go głaskałam.
Potem poszłam spać i miałam w łóżku prawie pełną obsadę. Chyba też tęsknili.
Potem, a właściwie już w drodze na lotnisko zaczęłam tęsknić za córką i malcami
Potem... ;)
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 27, 2015 12:48 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Przytulańsko - dobre na wszystko :D

Lubię tęcze, lubię chmury [byle bez przesady w zasłanianiu słońca i niekoniecznie z deszczem] . Lubię samoloty - ach!

Tęsknienie za dzieciakami.. Takie zajęcie myślowe codzienne :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22986
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 27, 2015 13:05 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Witaj
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości