Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 15, 2015 11:58 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

alab108 pisze:Jaki piękny opis zwierzaków, czytałam z zapartym tchem :1luvu:

:ok: :1luvu:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Wto wrz 15, 2015 15:48 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Misiu, a jak Piotruś?
Uwielbiam czytać Twoje i hanelki opisy zwierzaków. Obie powinnyście napisać książkę.
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Wto wrz 15, 2015 23:38 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Bardzo się martwiłam o Misię. Z kotami sobie poradzi na pewno. Ze wszystkim sobie poradzi. Ale Soser naprawdę daje w kość. I o tę misiową kość drżałam. Zwłaszcza, że Misia miała być sama. No i daje w kość Gałgan...
Chociaż przynajmniej udało nam się znaleźć (kolejną) insulinę, która dość dobrze działa i pozwoliła zredukować podania insuliny z sześciu do dwóch na dobę. Ale i tak misiowe „wakacje” w Wawce są dosyć koszarowe - pobudka przed szóstą na podanie pierwszej insuliny. Za to dzień przez to dłuższy ;)
Bodzinek zawsze pilnuje, żeby miska z wodą nie była pusta. Rozczulający widok.
I Baś. I Diabełek. I...
Tęsknie za nimi okropnie.
Choć z córką i wnukami jestem niewypowiedzianie szczęśliwa. Dzięki Misiu <3
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 16, 2015 7:05 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

To może już jak się zaczęłaś rozkręcać, hanelko, tak Ci zostanie?
I będziesz pisać z większą częstotliwością? :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 16, 2015 15:05 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

z pozdrowieniami dla tajdzi Piotruś Pan Pietruszka
na razie tylko zdjęcia

tylko się tajniakuje że taki poważny
on łobuz jakich mało :kotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Misia.

 
Posty: 236
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Śro wrz 16, 2015 16:32 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

A ja bardzo poproszę o Kardamosia :oops:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Czw wrz 17, 2015 14:34 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Piotrusio :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Czw wrz 17, 2015 16:51 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

morelowa pisze:I będziesz pisać z większą częstotliwością? :mrgreen:
Jeśli będzie się Wam chciało zaglądać to się postaram ;)

Pietrucha wyszedł na zdjęciach taki... prawie dystyngowany :) A to czubek jest, świr i łobuz. A do tego przylepa najprzylepniejsza. Taki mięciutki jak kaczuszka, cieplutki miś. „Z lewym oczkiem bardziej” jak mawia piechniczka :mrgreen:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 17, 2015 17:06 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Cudny :1luvu:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Czw wrz 17, 2015 18:15 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Pietrucha zdecydowanie jest czubek i świr :kotek:
Jutro przyjeżdża do nas na parę dni gość. Rozmawiałam wczoraj z tej okazji z Diabełkiem: będzie dwóch Piotrków,jak myślisz - oszalejemy czy nie? Popatrzyła na mnie dość niewyraźnie, prawdopodobnie analizując sytuację i na wszelki wypadek robiąc w myślach spis najpotrzebniejszych rzeczy. W 'międzyczasie' byłam jeszcze czymś zajęta,a zostawiłam na kanapie swojego laptopa. Chociaż 'swojego' to dość mocne słowo, bo właściwie tylko u mnie pomieszkuje, więc wiecie - wypadałoby go utrzymać w jakiś stanie. Mówię więc do kotków: 'kotki,dam Wam po lizaku tylko się nie dobierajcie się do niego' i w ogóle: 'kotki,dystans', kategoryczne 'ani milimetra za tę linię'. A właściwie chciałam im to powiedzieć. Nie zdążyłam. Bo oczywiście Piotruś ruszył z dzikim pomrukiem tarzana albo sam wie czego,do wtóru z moim 'pioooo..' przed siebie, wprost na laptopa i tylko słyszałam jak łapkami wgniata sto pięćdziesiąt klawiszy na raz i szura pazurami po panelu. Oczywiście z takim wypisanym na twarzy 'hihihaha, ale fajnie,jee,patrzcie,jestem superbohaterem,jeee'. I dalej przed siebie,porywając do tańca Antośkę. Popatrzyłam na niego,pewnie jeszcze bardziej niewyraźnie niż Diabełek..oj Pietrucha Pietrucha, co z Ciebie wyrośnie. Taaak..czubek i świr zdecydowanie. Popatrzyłam też na Diabełka: i uwierzcie.. poczujcie to.. prawdziwa nić porozumienia i błyskawicznego zrozumienia - w naszych oczach absolutnie zgodne: 'dobra,pakujemy się'. Tylko potem dojrzałam Basię pucującą Wojtka i jakoś tak zagapiłam się i,no, ten autobus - a może pociąg to był? - uciekł, no i jakoś tak wyszło. No i 19 wybija - kolacja. Więc Diabełek też tak, wiecie: 'tylko muszę najpierw swoje chrupki zjeść'. No a potem była 7 rano: i też chrupki, a to coś co bardzo Diabełki lubią. Jak to się mówi - zamarudziłśmy 'po drodze' . Oczywiście o wspomnianej 19 Piotruś jak to Piotruś - 'to co.. jemy? mogę pierwszy? - byłem dziś grzeczny' :roll: Mówię Wam, to huncwot jest. Tani drań. Ale i słodziak:) Naprawdę przytulasty, kochany, uroczy kotek. Często gdy go mijam, porywam go na ręce i robię puciu-buziu jak babcia mikołajkowa Mikołajkowi. Znosi to cierpiwie, takie 'no dobra dobra, też cię w sumie lubię' :D A potem cały uhahany biegnie dalej. Czubek czubato czubkowaty :smokin:

Zdjęcia kardamosiowe obiecuję jutro
Beasiu a dobrze pamiętam,że masz od nas z katowickich niekochanych kotka rudego w domu?:)

Misia.

 
Posty: 236
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Pt wrz 18, 2015 16:35 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Mój Imbir nie jest z katowickiego schroniska, zabrałam go ze sklepu gdzie ktoś zostawił go wraz z bratem.
Ale katowickie schronisko odwiedziłam kilka razy zawożąc jakieś ręczniki i koce i wtedy zwiedzając kociarnię rozmawiałam z dziewczynami, że szukam rudaska :)
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt wrz 18, 2015 18:24 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

a, rozumiem, pewnie stąd pamiętam:)
troszkę zdjęć

Obrazek
Kardamoś, z rana, zaspany, z jeszcze niepoczesanymi wąsami

Obrazek
Franek Poranek w zmowie z Piotrkiem struga poważaniaka

Obrazek
tanich drani dwóch

Obrazek
Pan Odklejony od Rzeczywistości zwany również Panem Kaczuszką (jest cudownie mięciusi)

Obrazek
który słynie z monosylabicznych zawahań 'yyy' i czasowych 'zawiasików' oraz wędrowania myślami po świecie równoległym

Obrazek
Franuś mój kochany

Obrazek
gdy przerwie się Wojtkowi rozmyślanie o życiu

Obrazek
i Antośka, która dała mi się dziś wygłaskać i wymruczała kilka miłych słów i która jest przepiękna i przesłodka

Misia.

 
Posty: 236
Od: Nie gru 14, 2014 22:49

Post » Pt wrz 18, 2015 18:34 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Chciałoby się krzyczeć - jeszcze, jeszcze! :-)
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 18, 2015 20:03 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Misia. wielkie dzięki za cudne zdjęcia dawno niewidzianych futerek :1luvu:
A hanelkę trzymamy za słowo, że będzie częściej pisała co słychać w hanelkowie :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Sob wrz 19, 2015 20:05 Re: Kardamon i przyjaciele - parszywa 12 hanelkowa zaprasza

Jeszcze Sosera proszę :D
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zeeni i 146 gości