Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 27, 2015 23:00 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Trzy radosne godziny w lecznicowej poczekalni. W końcu święta :mrgreen:
Franusiowi już trochę lepiej. Wrócił mu apetyt i sępienie. Czyli kot zdrowy :mrgreen:
Tyłek skłuty jak sito. Z ilością leków konkuruje z Kardamonkiem, ale jest poprawa. Już nie kropelkuje, tylko porządnie leje. Fakt że gdzie bądź, ale mieszkanie w tojtoju to dla nas nie nowina.
Nie udało wbić się na usg, ale zrobiliśmy rtg. Tona kryształów, piachu i mułu, ale nic niepokojącego poza tym. Kamieni niet. Nie wiem czy jakimś cudem powiązał poprawę samopoczucia ze mną (chyba niemożliwe), czy potrzebuje ludzkiego wsparcia - nie odlepia się ode mnie. Nie odstępuje na krok.

A u nas jutro wielki dzień nastanie. Jeśli pan elektryk nie skrewi, będziemy dążyć od jutra ku jasnej strony mocy :)
Będzie prucie ścian, wielki chałas i stresy, ale przestanę się bać wychodzić z domu, że mi się futra spalą jak mnie nie będzie. Zniknie wreszcie malownicza plątanina kabli, które same się już gubią i nie potrafią połapać co z czym łączą. Do oswietlenia czegogokolwiek wystarczy nacisnąć przycisk.
Się rozmarzylam... :)
Będziesz musiała to zobaczyć, Misiu :D

Na pamiątkę uwieczniłam część naszej, mam nadzieję, odchodzącej rzeczywistości.

Obrazek

Tak wygląda nasz rozdzielnik prądu. To czarne to nie brud, tylko stopienia.

Jeden z kontaktów
Obrazek

Wszystko działa. Przynajmniej próbuje
Obrazek
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 28, 2015 7:50 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

O, matko 8O
Hanelko, toż to katastrofa prądowa! Z jednym mi się tylko skojarzyło - z Indiami. Choć i tak do tamtego stanu musiałabyś jeszcze trochę poczekać i 'poplątać'.
Niebezpieczeństwo wisi ! Ten elektryk już to widział? Nie przestraszy się?
Za elektryka!

Za Franusia i resztę :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 28, 2015 8:09 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Elektryk widział. Osobiście dłubał w tym wszystkim do północy, żeby jeszcze ożyło. Chyba lubi wyzwania.
To tak od paru lat już. Doszło do ściany i nie da się dłużej odkładać.

Medal za bohaterstwo należy się Misi - widziała, mieszkała tu i przyjechała raz jeszcze.

Franek czuje się lepiej. Coś mu się jednak rzuciło na łepetynę. Zrobił się z niego sęp nieznośny i namolny. I w ogóle namolny. Korzysta bezczelnie, że choremu koteckowi nie wolno zwracać uwagi, bo się zestresuje :twisted:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 31, 2015 17:19 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Niech Nowy Rok 2016 spełni Twoje wszystkie marzenia ukryte w głębi serca...
:1luvu:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Czw gru 31, 2015 21:46 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Samych szczęśliwych dni i spełnienia marzeń w Nowym Roku!!! :1luvu:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Sob sty 02, 2016 15:31 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Zdrowia przede wszystkim Tobie i zwierzakom życzę.
I niech kłopoty i troski pójdą precz !
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sty 02, 2016 15:35 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Za Franka! I za elektryka! I w ogole duzo zdrowia wszystkim :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob sty 02, 2016 17:35 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Za elektryka! :lol:
Takich życzeń jeszcze nie było :mrgreen:
Za wszystko i wszystkich :ok:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 04, 2016 11:37 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Zjawił się ten pan elektryk?
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon sty 04, 2016 16:01 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Coś chyba nie mam szczęścia do fachowców. Czas się kończy, nie zrobione w zasadzie nic. Zdemontowana kuchnia tak ze siedzę o suchym chlebie. No herbatę mogę zrobić, bo jedno gniazdko w przedpokoju pełni teraz rolę rozdzielni, do ktorej podłączona jest lodówka. Może nie da się szybciej. Chcialabym w to wierzyć. Żelbeton i te rzeczy... 7 powinnam iść do pracy...

Dzięki wszystkim za życzenia noworoczne. Na razie siedzę po ciemku, bez kompa, z samym tylko telefonem, który zresztą też przez dwa dni nie działał, bo zmieniałam operatora i dostałam wadliwą kartę sim. Trochę jak w czeskim filmie.

Za pana elektryka należy wypić. Chyba sama to zrobię. Albo go zamorduję. Głodna jestem to i wściekła.

Jak już będzie po, rozpocznę chyba rok od nowa i wtedy wyścikam wszystkich wirtualnie noworocznie :)

Tymczasem tak to wygląda.
Kuchnia i rozdzielnia tymczasowa
ObrazekObrazek
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 04, 2016 16:11 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Ciezka sprawa, za elektryka mocno mocno...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84885
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon sty 04, 2016 16:17 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Za elektryka już nie. Za Ciebie , hanelko tak :ok:
Przyjrzyj się sprawie i .. masz umowę jakąś słowną/pisemną? Nie daj się.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 04, 2016 18:57 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Rozumiem Twoje emocje, bo kiepsko to wyglada....
Może pan elektryk jakoś nie może zebrać się po Świętach... :?
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon sty 04, 2016 19:17 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Pan elektryk niepijący i niepalący. Zjawisko samo w sobie... 8O
Może rzeczywiście szybciej się nie da. Jeszcze odpadają nowe roki, niedziele i inne trzy króle, gdzie hałasować nie należy, bo to ludziom świętowanie utrudnia. :evil:
Tylko jakoś dwa tygodnie prawie przeleciały.
Ja już myślami w pracy, bo ostra orka na mnie czeka, a tu nawet się nie rozkręciło porządnie. Za to rozpierducha że hej.
Stado, jak nietrudno przewidzieć leje na wszystko równo.

Do tego bardzo martwi mnie Franuś. Coś nie jest z nim dobrze... :(

Jednym słowem moja frustracja osiąga pomału niebezpieczny poziom. No to ponarzekałam sobie chociaż.
Średnio pomogło :roll:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 04, 2016 19:43 Re: Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza :)

Kciuki za Frania :ok:
Pomyśl jak będzie fajnie i przede wszystkim bezpiecznie będzie jak juź pan elektryk upora się z tą instalacją. Może taka wizualizacja polepszy Ci troszkę humor.
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, cvAwaib, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], Vi i 546 gości