Gryzelda, kicia z padaczką.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 31, 2015 17:34 Re: Gryzelda, kicia z padaczką.

Co prawda nie dotyczy to kota, lecz psa, ale pies siostrzenicy dostaje oprócz luminalu, mizodin- sam luminal nie pomagał.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon sie 31, 2015 18:46 Re: Gryzelda, kicia z padaczką.

właśnie wróciłyśmy od weta :( bardzo źle to widzę, tracę nadzieję. Nie robiłyśmy badań, starałyśmy się zahamować te ataki. Dostała glukozę, bo była odwodniona i wet nie mogła wbić się z wenflonem, dostała środki dożylne, czop z luminalu po tym jak na stole dostała ataku, potem dostała kolejny atak i znów czopek. ja w międzyczasie wróciłam z apteki i 2 tabletki luminalu znów dostała i ledwo co przyjechałam do domu, a ona znów ma atak :( mam jej podać relsed w razie ataku :( czekam na koleżankę, spróbuję ją nakarmić i zobaczę co z nią :( jestem przeokropnie przerażona. Co się dzieje z moją kochaną koteczką?

Lillka

Avatar użytkownika
 
Posty: 25
Od: Czw lut 07, 2013 22:45
Lokalizacja: Sokółka

Post » Pon sie 31, 2015 19:00 Re: Gryzelda, kicia z padaczką.

Badania trzeba robić, bo działanie na ślepo.
Nie znam się na padaczce, ale trzymam kciuki, nie trać nadziei!

PaniKot

 
Posty: 623
Od: Pt sie 30, 2013 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 01, 2015 8:28 Re: Gryzelda, kicia z padaczką.

Lillka, nie chcę brzydko napisać - ale teraz musisz się ogarnąć.

Wiem, że jest bardzo ciężko, wiem, że można nie poznawać własnego kota, bać się jego i o niego. Rozumiem, naprawdę.
Ale sama piszesz, że chcesz wiedzieć co się dzieje. Bez badań się NIE dowiesz, a stan kota będzie się pogarszał tylko.
Leczenie na oko nigdy nie jest dobre, szczególnie w przypadku tej choroby. Jeśli musisz to zmień weta - nie rozumiem, naprawde jak kotu w takiej sytuacji można nie zrobić podstawowych badań.

To forum oferuje pociechę dla właściciela, pomagamy jak możemy na różne sposoby, ale Twojej kotce możesz pomóc tylko Ty, więc zrób coś z tym.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szymkowa i 308 gości