PALUCH 13!MRAU.Dwa maluszki MEGA PILNIE potrzebują POMOCY!:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 02, 2015 21:22 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

MAU pisze: Ostatni dziś przyjęty do schroniska Rudy Kocur 664/15 jest,niestety, Fiv+.

Czy on jest półdługowłosy?
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Śro wrz 02, 2015 21:28 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Dekoral strasznie schudł i ogólnie zmizerniał,ale mam wrażenie i obym się nie myliła,że odrobinę lepiej niż tydzień temu.W gorszym stanie jest Floret i Gerd,no i Buba.Ona chyba ,podobnie jak Gerd nie ma już żadnej motywacji do życia. A Floretowi do wyzdrowienia potrzebny jest dom.On kocha człowieka bezwarunkowo.A w klatce chory,samotny, usycha i gaśnie.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro wrz 02, 2015 21:59 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Ok. Jeszcze mam Tawuszka, ale na dniach pakuje tobołki i się wyprowadza. Myślałam o dt dla Dekorala bo spodobał się facetowi ale może da się innego wynegocjować. Wy wiecie lepiej który jest w najgorszym stanie... :(
Obrazek Obrazek Obrazek

katja_88

Avatar użytkownika
 
Posty: 137
Od: Wto paź 28, 2014 13:10

Post » Śro wrz 02, 2015 22:02 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Biedna Gujana :( jakoś uargumentował ten zwrot bardziej? bo 100zł to ja wydaję na szczepienie i odrobaczenie, o leczeniu nie wspominając :roll: co z niego za opiekun skoro nie mógł zapewnić kotu podstawowej opieki? :|

dreamtheater

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Wto sty 13, 2015 11:19

Post » Czw wrz 03, 2015 8:42 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

MAU pisze:.....
.Syjamuś Dydak 578/15 jakoś się trzyma.
Heka .Juniorek syjam Karmelek 518/15 jutro będzie wykastrowany.
Będę u Kotów w poniedziałek.


To kiedy maluch i złośnik będą do odbioru?
Dzisiaj zadzwonię i spróbuję się dowiedzieć o samopoczucie Karmela i Dydaka
Jeśli coś będziecie wiedziały to piszcie dziewczyny :201494
Dzięki MAU za info :ok:


FElunia pisze:
Heka pisze:Dziękuję za wszystkie informacje.
Po co mam się dalej zastanawiać? Próbuję sama sobie obrzydzić Dydaka, ale znam siebie - nie uda się :D
Czekam w takim razie na odjajczenie Karmelka (niech Was za to nie lubi a nie mnie :lol: ) i dodatkowo proszę zapakować Dydaka!!
Akurat mam 2 pokoje niezakocone, to powalczę i pokocham :!:


:ok: Mocno trzymam kciuki za udaną adopcję chłopaków. I podziwiam - za wielkie serce i chęć pomocy tym dwóm bidom. Powodzenia!
Muszę przyznać, że Karmelek jest prześliczny :1luvu:


To kotom trzeba podziękować, że ich odnalazłam :201461 Reszta to już pestka :lol:

P.S.
Dydak (nazwę go Evil albo Mood :D ) i Karmel będą najpiękniejszą parą syjamków stąd do Kaliningradu :ok:
Ostatnio edytowano Czw wrz 03, 2015 9:12 przez Heka, łącznie edytowano 1 raz

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Czw wrz 03, 2015 9:09 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

To mnie boli bardzo bardzo. Ona była 2 czy 3 razy zwracana?
A każdy zwrot to cios dla kota, mój Pusiek [*] też to przeżył, jak go wzięłam na DT z Palucha, to FIP był w pełni rozwinięty i już można było mu pomóc tylko w jeden sposób :(
MAU pisze:TRZYKOLORKA BUBA394/15 TO CIEŃ DAWNEJ BUBY.SAMA SKÓRA I KOŚCI.ONA NAPRAWDĘ NIE MA JUŻ CZASU CZEKAĆ NA DOM.OBY NIE BYŁO ZA PÓŹNO DLA NIEJ.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Czw wrz 03, 2015 9:39 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Heka pisze: Wątpliwość budzi we mnie ten FIP. Wszak to wirusówka :(
Od myślenia głowa mi pęka. POMÓZCIE!!!!

Jeszcze jednym przykładem, że FIP może nie przenieść się na pozostałe koty jest nasz Padzioch [*]
Zachorował i zmarł na FIPa w ciągu 3 miesięcy od dokocenia (Iguszka wtedy do nas doszła).
Iga nie zapadła na żadną chorobę, ma się dobrze, potem doszły kolejne koty, wszystkie cieszą się dobrym zdrowiem :)
Trzymam kciuki za słuszną decyzję :)
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Czw wrz 03, 2015 9:46 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Gujana nie była zwracana wcześniej.Została podrzucona pod schronisko 27.06.Bardzo źle znosiła zamknięcie w klatce i porzucenie. Była w depresji.Kiedy wreszcie znalazła się w A1 jakiś idiota-psi wolontariusz ,który wszedł do Jej pokoju narobił szumu,że Go ugryzła.Nie wiadomo,co Jej robił ,bo był ,niestety,sam.Kotka jest bardzo łagodna,miziasta i proludzka.Leżała w budce i czekała na głaskanie.Bez problemu wkładało się ręce do budki i Ją miziało.Ten pseudowolontariusz zażądał obserwacji i Gujana Ją miała.Znowu na 2 tyg.zamknięto Ją w klatce.Chodziłam do Niej i Ją głaskałam.Była bardzo łagodna.A potem po powrocie do A1 po prostu nie miała szczęścia.Adoptujący Ją głaskali,zachwycali się, jakie ma piękne,lśniące futerko i wybierali inne koty.Została adoptowana 23.08 i po tygodniu wróciła,bo wydano na Nią u weta 100 zł.Cóż można na to powiedzieć - brak słów.Oby dała radę,nie załamała się i doczekała domu z prawdziwego zdarzenia.Tego Ci Maleńka z całego serca życzę. :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw wrz 03, 2015 9:47 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Kotimont pisze:
Heka pisze: Wątpliwość budzi we mnie ten FIP. Wszak to wirusówka :(
Od myślenia głowa mi pęka. POMÓZCIE!!!!

Jeszcze jednym przykładem, że FIP może nie przenieść się na pozostałe koty jest nasz Padzioch [*]
Zachorował i zmarł na FIPa w ciągu 3 miesięcy od dokocenia (Iguszka wtedy do nas doszła).
Iga nie zapadła na żadną chorobę, ma się dobrze, potem doszły kolejne koty, wszystkie cieszą się dobrym zdrowiem :)
Trzymam kciuki za słuszną decyzję :)


Dziękuję :flowerkitty:
Każdy taki wpis bardzo mi pomaga!

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Czw wrz 03, 2015 14:45 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Do mnie na dożycie trafił swego czasu Dante z FIPem. Fakt że był niecałe 2 tygodnie, ale jedyne czym się jeden z moich kotów od niego zaraził to glut ;)
Obrazek

MissJoas

 
Posty: 598
Od: Wto sie 31, 2010 8:12

Post » Czw wrz 03, 2015 14:56 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Jak obsada weekendowa?
Revontulet - sobota
Ja - bez różnicy mogę być i w sob i w niedz, tzn. albo w sob albo w niedz :mrgreen:
Obrazek

MissJoas

 
Posty: 598
Od: Wto sie 31, 2010 8:12

Post » Czw wrz 03, 2015 15:21 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Z wieści od boniedydy: Dydak opuścił schronisko. Poszedł z ogłoszenia :ok: :ok: .
Za jakiś czas jak się ogarnie będzie szukał DS.
Nie sądzę, żeby miał FIPa. Ma niezłe wyniki badań, płynu brak.
Po prostu jest agresywny ze strachu i nie je.
I nie wiadomo co mu jest i czy w ogóle coś mu jest.
Mam nadzieję, że się pozbiera :ok:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 03, 2015 15:24 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Zadzwoniła do mnie koleżanka że na Pradze z 5 p. ktoś wyrzucił kociaka po czym zabrał go z trawnika...,człowiek który był w tym budynku ,zadzwonił po Eko Patrol i podobno zabrali tym sk..... 3 koty ,Kochane dziewczyny ,nie wiem gdzie zawiozą ,ale jeżeli na Paluch obejrzyjcie koty ,nie sądzę że upadek z 5 piętra nie spowodował urazów :cry:
Koty z ulicy Szanajcy .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 03, 2015 18:48 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Revontulet pisze:Z wieści od boniedydy: Dydak opuścił schronisko. Poszedł z ogłoszenia :ok: :ok: .
Za jakiś czas jak się ogarnie będzie szukał DS.
Nie sądzę, żeby miał FIPa. Ma niezłe wyniki badań, płynu brak.
Po prostu jest agresywny ze strachu i nie je.
I nie wiadomo co mu jest i czy w ogóle coś mu jest.
Mam nadzieję, że się pozbiera :ok:


To Dydak poszedł na tymczas?

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Czw wrz 03, 2015 18:57 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Wygląda na to,że niestety tak.
Drugi syjamuś Karmelek jest po kastracji i czuje się dobrze. :ok: :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 355 gości