PALUCH 13!MRAU.Dwa maluszki MEGA PILNIE potrzebują POMOCY!:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 03, 2015 19:47 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Jeśli tylko będzie na tyle zdrowy i zsocjalizowany to będzie szukał DS :ok: .
Heka, rozczarowana jesteś, że ktoś inny wziął Dydaka? :mrgreen:

Kciuki za jutro :ok:

A taka ciekawostka- Dydak dziś chcial zamordować kilka osób :twisted:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 03, 2015 19:55 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Dziś do swojego domu pojechała śliczna trzykolorka Koga 576/15.Dużo szczęścia Maleńka :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw wrz 03, 2015 19:58 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Ooo, jak fajnie :ok:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 03, 2015 20:08 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Revontulet pisze:Jeśli tylko będzie na tyle zdrowy i zsocjalizowany to będzie szukał DS :ok: .
Heka, rozczarowana jesteś, że ktoś inny wziął Dydaka? :mrgreen:

Kciuki za jutro :ok:

A taka ciekawostka- Dydak dziś chcial zamordować kilka osób :twisted:


Oczywiście, że jestem rozczarowana, bo ja chciałam mu dać dom stały.
Jak tak dalej pójdzie, to ja przyjadę po Karmela a on na tymczasie będzie.....

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Czw wrz 03, 2015 20:27 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Pytanie czy ten DT tak naprawdę nie jest DS?

W przypadku Karmela, o czym już dawno pisałyśmy, w grę wchodzi tylko DS :ok: . Ogromnie się cieszę, że go weźmiesz :D
Syjamski kociak to co innego niż agresywny 10latek z podejrzeniem FIP.
Dydak musiał opuścić schronisko jak najszybciej. w jego przypadku czas wyjątkowo bardzo działał na niekorzysć.
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 04, 2015 6:36 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Heka pisze:
Revontulet pisze:Jeśli tylko będzie na tyle zdrowy i zsocjalizowany to będzie szukał DS :ok: .
Heka, rozczarowana jesteś, że ktoś inny wziął Dydaka? :mrgreen:

Kciuki za jutro :ok:

A taka ciekawostka- Dydak dziś chcial zamordować kilka osób :twisted:


Oczywiście, że jestem rozczarowana, bo ja chciałam mu dać dom stały.
Jak tak dalej pójdzie, to ja przyjadę po Karmela a on na tymczasie będzie.....


Miałam nadzieję, że oba trafią do Ciebie na DS, bo to zawsze lepiej niż DT, przykro mi.
Obrazek

sonata

 
Posty: 717
Od: Czw wrz 23, 2010 13:00

Post » Pt wrz 04, 2015 7:24 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

W niektórych przypadkach DT jest lepszy niż jeden dzień dłużej w schronie.
Problem jest jeden - ten kot mógł nie doczekać do dzisiaj. Wczorajsza adopcja równa się dla niego życie.
No chyba jednak dobrze się stało :roll: .

teraz już na spokojnie i bez żadnej presji będzie można go adoptować z DT :ok:



Koga to ta pięknota:
Obrazek



Sobota: jamkasica, magdar77, Revontulet
Niedziela:
MissJoas się dostosuje.
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 04, 2015 7:58 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

655/15 - 18 lat, z procedurą po zmarłym
Obrazek

657/15
Obrazek

658/15 - Gujana (p.334/15)
Obrazek

659/15
Obrazek

660/15 - 10 lat
Obrazek

661/15 - 14 lat
Obrazek

Miot XV/15 - czwórka kociąt

662/15
Obrazek

663/15
Obrazek

664/15 - FIV+
Obrazek
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 04, 2015 11:22 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Revontulet pisze:W niektórych przypadkach DT jest lepszy niż jeden dzień dłużej w schronie.
Problem jest jeden - ten kot mógł nie doczekać do dzisiaj. Wczorajsza adopcja równa się dla niego życie.
No chyba jednak dobrze się stało :roll: .

teraz już na spokojnie i bez żadnej presji będzie można go adoptować z DT :ok:


W takiej sytuacji rozżalenie ucichło.
Dziękuję dziewczyny za uratowanie Dydaka i kibicuje mu z całego serca :1luvu: :201461

A teraz trzymajcie kciuki za Karmela.!!!!!!

Nie zdążyłam dojechać na czas, bo zły los zatrzymał mnie w pracy :placz:
W tej rozpaczliwej sytuacji, właśnie w tej chwili kocurka adoptuje mój małż :| Uzbrojony po zęby we wskazówki, telefony do dziewczyn stąd, transporterek i...... Bóg wie co jeszcze jest właśnie na Paluchu :strach:

RATUNKU!!!!
facet to wprawdzie struktura uproszczona :lol: ale poradzi sobie prawda :?: :?: :?: :?:

Ja jestem w drodze, będę w Wawie po 15. Karmel dasz radę! Trzymaj się Kocurku pańcia nadchodzi :mrgreen:

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Pt wrz 04, 2015 11:24 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

A może w miejsce Dydaka Buba? :roll: że tak zapytam nieśmiało.... jeśli ona nie jest typową jedynaczką, bo nie pamiętam :oops: :oops: :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 04, 2015 11:27 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Marzenia11 pisze:A może w miejsce Dydaka Buba? :roll: że tak zapytam nieśmiało.... jeśli ona nie jest typową jedynaczką, bo nie pamiętam :oops: :oops: :oops:


Mowy nie ma :D Nie kuś!
Na dokocenie tylko z wydm :kotek:

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Pt wrz 04, 2015 11:47 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

661/15 i 655/15 są niewidome? :(
Obrazek Obrazek Świat z marmuru <3
Mój świat runął. Nigdy już nic nie będzie takie samo... 31.05.2020 [']
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym :)

phoenix6

 
Posty: 660
Od: Śro wrz 18, 2013 22:25

Post » Pt wrz 04, 2015 11:57 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Heka pisze:
Marzenia11 pisze:A może w miejsce Dydaka Buba? :roll: że tak zapytam nieśmiało.... jeśli ona nie jest typową jedynaczką, bo nie pamiętam :oops: :oops: :oops:


Mowy nie ma :D Nie kuś!:


po prostu mi jej żal ,boję sie, ze ona juz zrezygnowała z zycia... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 04, 2015 15:48 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Dziewczyny czy może wiecie, czy będzie prowadzony nabór do wolontariatu na Paluchu. Chciałbym trochę dać z siebie zwierzakom, mam możliwość przyjazdu dwa razy w tygodniu (regularnie) po 2- 3 godziny każda z wizyt. Mógłbym wziąć ewentualnie kota na dom tymczasowy (pracuję w domu, także jestem wstanie poświęcić kotu sporo uwagi, będę miał odpowiedni metraż). Mam dwa psy wychowane z kotami, więc nie byłoby problemu. Czy ktoś może mi napisać czy paluch prowadzi domy tymczasowe i czy mam szansę zostać wolontariuszem? Przeprowadzam się do Warszawy w listopadzie.

Kortol

 
Posty: 3
Od: Pt lip 10, 2015 10:34

Post » Pt wrz 04, 2015 16:22 Re: PALUCH 13!MRAU. Kolejne staruszki, kocięta i chore koty.

Żeby zostać wolontariuszem musisz pochodzić na paluch kilka miesięcy towarzysząc innym wolontariuszomi zobaczyć czy to praca dla Ciebie, a potem, jeśli dziewczyny Cię pozytywnie ocenią to możesz starać się o "oficjalny" wolontariat ;)
Myślę, że z DT nie ma problemu, każdy DT jest na miarę życia jakiegoś kota :)

Ale jako że nie jestem pelnoprawna wolontariuszką to już nic nie mówię i czekam na wypowiedzi innych :D

dreamtheater

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Od: Wto sty 13, 2015 11:19

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Fatka, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Ricardokit i 269 gości