Czy wasi sasiedzi skarza sie na miauczenie kotow?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 05, 2016 13:25 Re: Czy wasi sasiedzi skarza sie na miauczenie kotow?

Witam dziękuję za pomoc. Prostujac: nie wpuszczam kota do sypialni bo mam alergie ( chodzę na odczulanie) i jak ona turla mi się w pościeli cała noc to się później duszę. Ze zależy, że kocham koty to się odczulam,by móc ją mieć. I tu tłumacze także dlaczego nie mogę mieć drugiego kotka gdyż zadusze się wtedy. A po drugie błagam męża pół roku chociaż o jednego kotka. Oczywiście ta pani też jest halasliwa nie mówię, że nie. Mi np przeszkadza, że cała klatka śmierci jej papierosami, ale z uprzejmości tego jej nie powiem. Chyba, że naprawdę gdzieś to zgłosi, że mała jest głosna:). Spędzam każda wolna chwile z kotem więc staramy się ją wybawic ile możemy wiedząc, że póki co towarzyszą mieć nie może. Mam nadzieję, że nie myślicie, że jestem zła "kocia mama" . Naprawdę staram się jak mogę. Ale jej kocia natura jest silniejsza :). Cóż wiadome to, że kotka nir oddam :)

Neciiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Czw gru 01, 2016 10:38

Post » Pon gru 05, 2016 13:28 Re: Czy wasi sasiedzi skarza sie na miauczenie kotow?

A co do ludzi, którym przeszkadzają zwierzęta to proszę zauważyć, że większości starszych ludzi przeszkadza wszystko: koty psy dzieci. Mojej przyjaciółki sąsiadka zrobiła awanturę czemu o 20 dziecko jeszcze jej tupta i oba nie może spać? Więc ludzie są tacy, że zawsze o coś się przyczepia bo inaczej się nudzą :)

Neciiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Czw gru 01, 2016 10:38

Post » Pon gru 05, 2016 20:17 Re: Czy wasi sasiedzi skarza sie na miauczenie kotow?

No niestety, wielu jest takich. Co by nie zrobić, zawsze źle. Ale oni zawsze idealni.
Grunt, to nie zatruwać życia innym, ale też nie pozwalać sobie wchodzić na głowę.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 484 gości