Tytek i Syjamowate szukają dmków MALTANKA DO ADOPCJI

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 01, 2015 17:55 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Kalai ,próbuję skontaktować się z ulv. ale serce ściska że miała by jechac tak daleko :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 01, 2015 18:07 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Myśle , że wiem , domyślam się . Ale , mam nadzieję , że nie żałujesz , że dziewczyny przyjechały ?
Obawy rozumiem .
Ale potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto wrz 01, 2015 18:12 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

dorcia44 pisze:Kalai ,próbuję skontaktować się z ulv. ale serce ściska że miała by jechac tak daleko :oops:


Dowciu ja też maleństwo wychowane na własnym cycku wysłałam tak daleko po Wrocław , ale cieszę się z tego i mam wieści codziennie :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 01, 2015 18:15 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

barbarados pisze:Myśle , że wiem , domyślam się . Ale , mam nadzieję , że nie żałujesz , że dziewczyny przyjechały ?
Obawy rozumiem .
Ale potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

żałuje ,że tak mało wzięłaś :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 01, 2015 18:33 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

dorcia44 pisze:
barbarados pisze:Myśle , że wiem , domyślam się . Ale , mam nadzieję , że nie żałujesz , że dziewczyny przyjechały ?
Obawy rozumiem .
Ale potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

żałuje ,że tak mało wzięłaś :smokin:

Kurczę , jak ja się długo gryzłam , ze Kubuś został sam i tęsknił :(
Bo w sumie zobacz teraz . Co by była za różnica ? Chłop i tak by go nie oddał :twisted:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Wto wrz 01, 2015 18:42 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Ej-no :mrgreen: . Mam potworny sajgon w pracy, wpadam na sekundę, nic nie kumam.
Czy obydwa maluchy mają szansę na DS czy tylko Lori? Może ktoś "drukowanymi literami"?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto wrz 01, 2015 18:57 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

oba dwa :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 01, 2015 19:02 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

dorcia44 pisze:Kalai ,próbuję skontaktować się z ulv. ale serce ściska że miała by jechac tak daleko :oops:

Ją cię w pełni rozumiem, dlatego nie naciskam. Nie bij sie teraz z myslami tylko znajdz kogos na wizyte, moze sie okazac ze cos Ci nie bedzie odpowiadac u mnie i całe zamartwianie na nic. Uwazam ze bylabym super :mrgreen: domkiem dla Lori, ale zdaje sobie sprawe ze nie patrzymy na siebie obiektywnie i ktoś może mieć inne zdanie.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 01, 2015 20:01 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Dziękuję za wyrozumiałość . :wink:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 6:39 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Dorciu nie obawiaj się Wrocław cudowne miasto :) pamiętam ze miałaś kogoś we Wrocławiu, chyba że wszyscy się zmyli i szukają złotego pociągu na trasie Wrocław - Wałbrzych :mrgreen:
Dzisiaj chłodniej wiec odsapniesz :)
miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 6:54 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Wrocławia się nie obawiam ,tylko tej odległości ,tego że tracę z oczu :oops: i że jak by coś to znów kawał drogi do pokonania .W Legnicy mam dużą rodzinę :wink:
Nic to napisałam do ulv.czekam na odpowiedź w międzyczasie odbieram tel. z Wawki gdzie wysłuchuje świętego oburzenia że nie chcę oddać do domu z ogrodem ,że jestem zła ,że męczę zwierzęta itp.
Nie rzucam mięsem ,tłumacze delikatnie czym nakręcam już zakręconą na kota :mrgreen:
Gdybym miała dom z ogrodem ,moje koty by wychodziły ,wiem to ,ale też wiem że zabezpieczyła bym tak żeby nie wyszły poza teren .
Jak się chce wszystko można zrobić.

Moja Oliwia poszła do pierwszej klasy ,to taki żywioł że będzie przechlapane :strach:

Patrzę na Kudełka ,niewiarygodne ile ten kot przeszedł i w jak doskonałej jest formie .
Ma takie troszkę zaskakujące zachowanie np. podwijanie łapek pod siebie ,czy raptem go trząchnie ,ale rzadko to się zdarza .
Jest wielką pierdołą która ze wszystkiego spada ,a jak biega to zawsze się o coś palnie bo nie wyrabia na zakrętach :lol:
Kocha Lori ,Pączka nie kocha ,jego konsumuje :mrgreen:
Niedługo kolejne ECHO.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 8:38 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Wczoraj spływałam potem ,dziś musiałam przymknąć jedno skrzydło okna :?
Muszę do lekarza ,znów ,jak ja nie lubię chodzić do lekarzy :placz:

Pączek śpi mi na rękach ,jest taki jedwabisty i cieplutki ,błyszczy jak wypastowany :wink: zaczym usnął gniecie ciasto ,długo gniecie i mruuuuczy ..oj kot do zacałowania :1luvu:
Wciąż je bardzo dużo ,myślę jednak że w końcu się nasyci ,zapomni o umieraniu z głodu :cry:

Wczoraj z Kasią ( dziewczyna Bartka) robiłyśmy Bakłażana http://palcelizac.pl/pieczone-baklazany-z-mozarella/
dobre ,ale jak dla mnie potrzeba sporo pieprzu :wink: teraz wsuwam ostatniego ,dobrze podgrzany i doprawiony pychota. :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 8:41 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Dorciu nie da się tak zabezpieczyć ogrodu ,żeby kot nie wyszedł, zawsze sobie poradzi jak będzie chciał. Moje do ogródka wychodzą tylko ze mną.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 02, 2015 9:12 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Byłam ,widziałam ,woliera taka że klękajcie narody :wink: i o tym myślę.
Tylko nie wiem po co ,domu nigdy mieć nie będę więc temat muszę odpuścić :placz:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wyhodowałam nową odmianę śliweczek ;)
Obrazek
Obrazek
Miłość
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 02, 2015 9:40 Re: Tytek kot nad koty:) Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!

Mała juz spakowana ? A gdzie kokardka ?
Śliczne :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, Goldberg, magic99, magnificent tree i 527 gości