POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 17, 2015 12:30 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

CatAngel pisze:Ja jestem przez Beatę zablokowana-nie wiem nawet z jakich powodów. Wiec przykro mi Gosiu ale z wydarzeniem nie pomoge:( a szkoda bo mam dużo możliwości z rozsyłaniem wydarzenia w różne miejsca. Albo zrobic nowe wydarzenie gdzie będę miała dostęp,albo sama je zrobię.

Gosiu wstawiłam link i może Ci się otworzy.https://www.facebook.com/events/846887018709809/ to nowe wydarzenie.
Co do Beaty to zrozum ją po tym zaszczuciu na Miau sama nie wiedziała kto "przyjaciel a kto wróg". Ja się jej nie dziwię bo naprawdę podle z nią postąpiono ale ja jestem jeszcze za krótko na tym forum więc nie będę się wymądrzać.
Jak możesz pomóc to jestem bardzo wdzięczna. Tylko w tytule jest błąd bo starsza jest KIcia a Bursztynek i Perła to 3 latki.
Pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 12:36 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

A przez kogo to wydarzenie jest zrobione? Bo nadal nie mam dostepu

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 17, 2015 12:45 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Jest na moim profilu ale robiła koleżanka Beaty. Jeszcze raz wklejam https://www.facebook.com/events/846887018709809/

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 13:12 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Niestety Gosiu na żadnych z dwóch laptopów i dwóch tel nie mam dostępu do wydarzenia Zawartość chwilowo niedostępna

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 17, 2015 13:44 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Mnie się otwiera, może faktycznie jak Beata tworzyła to coś zablokowała ale to wydarzenie jest publiczne więc powinno się otwierać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 13:58 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

mam to samo, podobnie jak z innymi wydarzeniami Beaty. Nie mam jej w znajomych i mieć nie chcę, ale wydarzenia pomocowe powinny być publiczne, a nie dla wybranych

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15071
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie maja 17, 2015 14:19 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Wydarzenie jest publiczne ale już sprawdzam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 14:27 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

To ja jeszCze w tej sprawie :-) . Jeżeli Beata ma zablokowane osoby w tym mnie. To wydarzenie nie będzie dla mnie widoczne nawet jeżeli jest publiczne. Osoba zablokowana nie ma możliwości żeby cokolwiek widzieć co pisze i tworzy osoba blokujaca. To tyle nie robmy zamieszania na wątku kociastych.

Ja niestety w tym przypadku nie pomogę przy wydarzeniu w zaden sposob,szkoda. Ale w sprawie ogl możesz na mnie liczyc :-)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 17, 2015 20:39 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Dziękuję za wsparcie i chęć pomocy. Zwierzęta dzięki Beacie znalazły wspólny dom.
Dzięki wydarzeniu na FB i szybkiej akcji udostępnień znalazł się domek dla kotów i starych piesków.
To jest cud, nawet nie marzyłam o tak szybkim znalezieniu dobrego człowieka który przygarnie zwierzaki. Znalazła się dobra duszyczka - kobieta która stale opiekuje się biednymi zwierzakami po przejściach i wyraziła chęć pomocy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 20:43 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

A skąd dom jest? Jeśli mogę zapytać? Oby nie Pani Krystyna z Rudy S. Lub podstawiona osoba. Sprawdź dobrze domy. Powinna być wizyta przed adopcyjna. Wtedy jest w miarę pewność, że domy ok.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 17, 2015 20:54 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

ASK@ pisze:A skąd dom jest? Jeśli mogę zapytać? Oby nie Pani Krystyna z Rudy S. Lub podstawiona osoba. Sprawdź dobrze domy. Powinna być wizyta przed adopcyjna. Wtedy jest w miarę pewność, że domy ok.

Domu jeszcze nie sprawdzałam, rozmawiałam telefonicznie, Pani mieszka w Elblągu i jest miłośniczką zwierząt. Wiążące rozmowy między opiekunką zwierzaków a Panią Lidią będą jutro i naturalnie wizyta przed adopcyjna się odbędzie. Nigdy nie myślałam że można w takiej sprawie podstawiać osoby i w jakim celu ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 17, 2015 21:04 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Nie znam celu ale znam takie przypadki. Na miau jest nawet wątek Domu z Rudy.Wiele kotów ucierpiało.
A ten facet co toczy się sprawa za mordowanie kotów co brał na ds? Jaki miał cel?
To są trudne sprawy i nikt chorych umysłów nie rozgryzie. Wizyta pa nie jest całkowitą gwarancją ale zawsze coś pokaże.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 17, 2015 21:20 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

ASK@ pisze:Nie znam celu ale znam takie przypadki. Na miau jest nawet wątek Domu z Rudy.Wiele kotów ucierpiało.
A ten facet co toczy się sprawa za mordowanie kotów co brał na ds? Jaki miał cel?
To są trudne sprawy i nikt chorych umysłów nie rozgryzie. Wizyta pa nie jest całkowitą gwarancją ale zawsze coś pokaże.

Na pewno nie oddamy kotów bez sprawdzenia i ankiety przed adopcyjnej. Ale jak piszesz, że są różne przypadki i nie do końca da się ludzi prześwietlić. :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 19, 2015 22:36 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

Udostępniłam , a co z psami , dlaczego maja być zabite , przecież wózek czy ślepota to nie wyrok a przecież jeden jest chyba zdrowy , i nie mogę fotek psich znaleźć :(

TYSKIE_MRUCZKI

 
Posty: 241
Od: Sob sie 31, 2013 14:29

Post » Śro maja 20, 2015 21:18 Re: POMOCY!!! Trzy koty potrzebują domu natychmiast.

TYSKIE_MRUCZKI pisze:Udostępniłam , a co z psami , dlaczego maja być zabite , przecież wózek czy ślepota to nie wyrok a przecież jeden jest chyba zdrowy , i nie mogę fotek psich znaleźć :(

Dzięki za udostępnienie. Dom nie wypalił więc nadal szukamy domku ale najpilniej dla dwóch tych nierozłącznych kotków Bursztyna i Perly. Psy są karmione przez pracowników właściciela, który nadal jest w szpitalu i już do domu nie wróci.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 540 gości