Kot dla Starszej Pani

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 17, 2004 10:41

Pani nie zadzwonila :( ,doba minela.A zrozumialam, ze zadzwoni bez wzgledu na swoja decyzje /odnosnie Malej Mi/. Widac zle :oops:
Przepraszam WSZYSTKIE KOCHANE KOTY, ktorym narobilam nadziei, ale tak calkiem na marne moze to nie pojdzie - konspekcik jest i bedzie "pod reka", jesli sie zdarzy ktos chetny, komu Mi nie bedzie pasowac, natychmiast zarzuce go innymi propozycjami. Czy moge liczyc na to samo z Waszej strony :roll: :?:
A moze powinnismy zrobic oddzielny watek /na biezaco aktualizowany/, gdzie bylyby wszystkie koty forumowe do adopcji - oddzielnie dorosle, oddzielnie mlode, z krotkim opisem i miejscem tymczasowego zamieszkania, bo zwykle watki gina, rozpraszaja sie, trzeba pamietac, szukac, podnosic...Co o tym sadzicie?
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Sob lip 17, 2004 12:21

moze oddzielny watek nie bylby taki zły:)))

tu sie rozmawia nawiele tematow
w oddzielnym moglaby byc tylko informacja o tym, ze taki a taki kotek szuka domu:)moze ulatwieniedla osob szukajacych :roll:

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Sob lip 17, 2004 13:07

karunia pisze:moze oddzielny watek nie bylby taki zły:)))

tu sie rozmawia nawiele tematow
w oddzielnym moglaby byc tylko informacja o tym, ze taki a taki kotek szuka domu:)moze ulatwieniedla osob szukajacych :roll:


a to mnie jest to samo co adopcyjna na forum? tam sa przeciez wstawiane informacje o kotkach do adopcji. chyba ze sie myle :roll:

ara

 
Posty: 3709
Od: Czw sie 14, 2003 14:58
Lokalizacja: Londyn

Post » Sob lip 17, 2004 13:24

Tak, aro, ale na adopcyjnej sa koty nie tylko z forum i ogloszenia sa "wymieszane". A w takim watku chcialabym to troche "skatalogowac", np jesli ktos chce rudego malucha - moznaby od razu zobaczyc, ze jest mala ruda kotka i polroczny kocurek na pierwszej stronie, w spisie, i ze jedno np. w Warszawie, a drugie w Toruniu. Chodzi mi generalnie o to /nauka na wlasnych bledach, choc szczerze mowiac, chcialam od razu zaoferowac starszej pani pomoc ...tyle, ze nie bardzo dala mi dojsc do slowa :oops: /, zeby potencjalnych "rodzicow" moc uszczesliwic innym kociem, jesli nie odpowiada mu nasz.
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Sob lip 17, 2004 15:10

Był gdzieś taki wątek jakiś czas temu ale chyba autorka go ciut zaniedbała, poszukam zaraz
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob lip 17, 2004 15:13

Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Sob lip 17, 2004 16:45

Jeśli można swoje trzy grosze: też jestem za "stałym" osobnym wątkiem o kotach do adopcji... Kiedy tu zajrzałam pierwszy raz, nie weszłam na "Adopcja" (nie wiedziałam, co to jest), tylko na "Koty"...
Może taki: krótki opis + zdjęcie + kontakt - i nic a nic więcej, żeby nie "bałaganić"??
Żeby byłołatwiej gościom szukającym kotów...
Moderatorzy, Forumowicze, co myślicie :?:
pozdrowienia! eB.

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 17, 2004 17:37

Czy ze zdjeciem, czy zdjecie w oddzielnym watku, ale zeby nie trzeba bylo podnosic, wyszukiwac, przypominac sobie -czy i u kogo jest jakis kotek wedle zyczenia?
Malgorzata,
Wieslaw, Matylda, Bazyli za TM, Rozalia, Kazio,Iwan i mala Klara
Obrazek

Malgorzata

 
Posty: 3775
Od: Sob lip 12, 2003 20:09
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Sob lip 17, 2004 17:43

No właśnie, oto chodzi!
Tylko kto to zrobi? Moderatorzy?
myślę, że warto :D

aha, i koniecznie podana miejscowość (województwo) - tego często brakuje (jeśli ktoś jest nowy, to nie zna Forumowaiczóch po nickach i imionach 8) )!

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 17, 2004 18:56 Kot dla starszej pani

Jestem tu nowa, czytam Was sobie po cichutku, mój Karmelek dzisiaj skończył dopiero miesiąc i jest jeszcze z mamą, jestem w stałym kontakcie z właścicielką. Uważam wasz pomysł za doskonały. Bardzo ułatwiłoby to poszukiwanie SWOJEGO kotka osobom chętnym. Na przykład wątek Tricolorka i rudo-białe maluszki skąd pochodzi mój Karmelek zupełnie się zagubił, a są tam naprawdę przepiękne kociaczki.
Opowieść Ylvy o Biedulce i jej maluszkach tak mnie poruszyła, że nie mogłam się oderwać. Los Borysa i Rudzielca bardzo mnie przeraził, bardzo teraz boję się o mojego malucha, on właśnie skończył miesiąc a maluszki Ylvy w tym wieku odeszły. Czy to się często zdarza?

Wiosna

 
Posty: 371
Od: Czw lip 15, 2004 19:06
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 545 gości