Czarna ze St. Jabłonek uratowana przed śmiercią- znalazła DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 31, 2015 14:43 Re: Jak pies z kotem?Nieprawda,to możliwe:)-rudy szuka DS

prawda,że piękne :smokin: :mrgreen:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lip 31, 2015 18:22 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Z dzieciństwa pamiętam Barusia (psa) i Puszka(kota) -przyjaciół nie rozłącznych. Z dorosłości , jak już miałam swoją rodzinę, pamiętam Tigerka (kociego znajdę) i Lusię (kupioną przez męża na bazarze zagłodzoną jamniczkę w wieku 6 tygodni) .To była wielka miłość i przyjaźń. Jak Lusię sparaliżowało , miała kłopoty z kręgosłupem, i nie chodziła Tigerek grzał ją własnym ciałem. Leżał obok mocno wtulony. Zajmował się też jej toaletą. Mył powoli i dokładnie leżącą psinę .Od pyska do ogona. Nie odstępował jej na krok. W dniu kiedy ją zostawił i poszedł spać na szafę wiedziałam, że Lusia wstanie. Coś było w postawie Tigerka co mówiło ,że wsio jest ok. Bardzo, bardzo się kochali.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt lip 31, 2015 20:48 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Moja tymczaska żaba też zakochana w psie ze wzajemnością, choc w DS sa dwie starsze kocice. Oglaszalam jako kumpelę dla psa, bo piewszy DT mowil, że mała lubi psy, a potem pierwszy DS, gdzie kicia kryla sie po kątach, tez zeznawal, ze wyleciala radośnie do psa. Gdybym oglaszala pozniej, juz na podstawie obserwacji z mojego DT, to pewnie szukalabym domu z kotami. Ale od razu zglosil sie DS z psem i kotami i właśnie pies był strzalem w dychę :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pon sie 03, 2015 19:55 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Czy ktoś umie mnie poinstruować krok po kroku jak umieścić filmik z komórki tutaj.Mam świetny,ale nie umiem wrzucić:(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 06, 2015 11:53 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Nie zagląda nikt, kto umie? A masz kabelek i zdjęcia z komórki ściągasz? To chyba podobnie, a po sciagnięciu na kompa trzeba wrzucic np. na youtube i dać linka na forum.

Moze to Ci pomoze
http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/j ... -z-komorki
http://forum.android.com.pl/topic/11918 ... oca-kabla/

O rudego nie pytają? Na OLX ma wyróżnienie do 26.08. Samo sie przedłużyło czy co 8O

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Czw sie 06, 2015 12:18 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Dzięki Arcana :)
Z komórki na kompa umiem zgrać,ale zdjęcia wstawiam przez tinypic,ale jak tinypic "przerabiał" film na link trwało to kupę czasu i wreszcie się rozłączyło :? Może w weekend pokombinuję.

O rudego nikt nie dzwoni,aż mnie to dziwi 8O . Naprawdę ładny,zdrowy (testy ujemne) kot i fajny dla człowieka.Sam przychodzi na kolana i domaga się głasków. Wzorowo korzysta z kuwetki.Trochę boi się jak przychodzą goście,wtedy ucieka i się chowa,ale to przecież kwestia przyzwyczajenia do nowych osób.
Teraz powtarzamy odrobaczanie.Dziś trzecia,ostatnia dawka Aniprazolu. Na oko kupa już wolna od lokatorów :ok:

No i jeszcze jedna dobra wiadomość.Czarna kotka (ta co przyjechała z rudym i była wyłysiała)oprócz pięknego futra ma ujemne testy FIV/FELV :ok: :D Bardzo się cieszę.Czekam jeszcze na jej wyniki kupala,bo ten wciąż nieładny.Fakt,panienka obżera się niemiłosiernie,aż nie przystoi damie :wink: .Jest już gruba,a ciągle domaga się jedzenia przeraźliwym miauczeniem.Jak tylko mnie ujrzy włącza syrenę.Jak wstanę z kanapy,wyjdę z toalety :strach: ,kuchni,balkonu,z dworu.Zrobię jakikolwiek ruch,nie daj Boże dotknę torbę z karmą.Nie wiem czy nadal nadrabia czas głodu.Nie jest już niedożywiona,bo pięknie odbudowała futro.A ten płacz o żarcie ciągle w niej tkwi.Rozdzierający.

Nie wiem jak się przedłużyło ogłoszenie rudego 8O Tracę orientację komu co przedłużam,bo i tak wszędzie cisza...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 06, 2015 12:32 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Dziwnie się przedłuzylo, o jakies 24 dni. Moze promocja :mrgreen:

Widzę, ze ludzie zwykle wrzucaja filmy na youtube, ale mozesz sprobowac tez na wrzuta.pl, podobno mozna bez rejestracji. Potem tylko dajesz linka na forum. Mądrze sie, a nigdy nie wrzucałam filmów.
http://www.pcworld.pl/news/355267/Jesli ... to.co.html

Wczoraj zrobilam ogloszenia kociakom spod Kielc, jeden telefon dzis rano, osoba z rosyjskim akcentem w wynajetym lokum w domku pod Wawą. Kiepsko z adopcjami niestety. Od wczoraj prawie 100 odslon, a telefonów szt. 1.

Ale warto metodą Asi dawać co jakis czas nowe ogloszenie, troche inny tytul i tekst. Czasem to kwestia szczęścia. Filmy tez mozna na wielu portalach dodac w ogloszeniu.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Czw sie 06, 2015 13:11 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Do mnie w sprawie małego czarnego też dzwoniła jedna osoba z rosyjskim akcentem z wynajmowanego mieszkania.Ale jak usłyszała Józefosław,zrezygnowała,bo daleko. Ale akurat tej straty nie żal.Bo jak pytałam o zabezpieczenie okien czułam ostre zdziwienie.Nie wiem na ile zabezpieczeniem,a na ile pani nie rozumiała polskiego.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw sie 06, 2015 13:20 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Nie wiedza, o co chodzi. Poza tym mieszkaja w wynajętych lokalach, często pod Warszawą. Chyba nie ma co liczyc na zabezpieczenie okien. Ja się jeszcze boje, ze moze byc niestabilna sytuacja. Juz nie raz mialam zgloszenia osób ze Wschodu, pewnie wiekszosc im odmawia.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Sob sie 08, 2015 4:09 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Rudy z psem :) Trochę długo,ale szkoda mi było przestać nagrywać.
Sorry za dźwięk tv w tle :wink:
Ostatnio edytowano Sob sie 08, 2015 13:06 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 08, 2015 8:06 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Tabo, nieprawidłowy link.
Powinien wyglądać jakoś tak: https://www.youtube.com/watch?v= ...

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Sob sie 08, 2015 9:15 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

kurczę u mnie działa :roll: a teraz?

edit.usunęłam zły link
Ostatnio edytowano Sob sie 08, 2015 13:06 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 08, 2015 9:35 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Nie, dajesz jakis link do edycji czy wrzucania filmu, a nie ogladania. Te do ogladania maja poczatek taki jak napisalam z "watch".

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Sob sie 08, 2015 13:01 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

to ja nie wiem jak teraz szukać :|

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sie 08, 2015 13:05 Re: Jak pies z kotem? U nas to możliwe:)-rudy szuka DS

Rudy z psem :mrgreen: :ok: chyba teraz się udało :mrgreen:

Filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=cxkjAB6 ... e=youtu.be

ps.koniecznie wyłączyć dźwięk,bo tego tv w tle słuchać się nie da :twisted:
Arcana dzięki :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, jolabuk5, kasiek1510, Necz, Szeska, Zeeni i 280 gości