Chcę mieć kotka

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 15, 2004 16:47 Chcę mieć kotka

Bardzo chcę mieć kotka lub kotkę: kremowego, beżowego, jasno-szarego, jasno-rudego, biało wszystkiego, byle nie z czarnym, nic czarnego. No i ma to być kociątko. Pomóżcie.
Wiosna
 

Post » Czw lip 15, 2004 17:14

up!

Witaj!

Poczytałaś posty o kociakach do oddania?... Jest tych maleństw tyle, że aż trudno się zdecydować - sama byłam niedawno w takiej sytuacji. :D

Napisz może, skąd jesteś i czy masz (miałaś) inne koty - będzie dobry znak dla forumowiczów, którzy szukają domu dla kociaków.

A mogę zapytać, dlaczego "nic czarnego"? Ja sama miałam czarną kotkę; kiedy umarła, zdecydoawłam się na biało-brązową łaciatkę i buraskę - bo czarnego kociaka na razie "nie umiałabym mieć"...

Powodzenia - napisz, jak już się zdecydujesz wziąć jakiegoś kotka :ok:

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 15, 2004 17:31

Wiosna, skad jestes?
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw lip 15, 2004 18:22 Chcę kotka

Mieszkam w Łodzi. Chcę jasnego kotka ponieważ miałam czarną kotkę. Kiedy wyprowadziłam się do nowego domu kotka została z rodzicami.
Długo nie chciałam żadnego kotka bo każdego porównywałam do tamtej i zawsze ona wydawała mi się piękniejsza, mądrzejsza, milsza itp. wreszcie wymyśliłam, że zupełnie odmienny kotek, najlepiej chłopczyk siłą rzeczy nie będzie mógł być porównywany. Od dwóch tygodni szukam odpowiedniego kotka, nie uwierzycie jakie mam z tym problemy.
Dzisiaj znalazłam na forum ogłoszenie o rudej kotce, zadzwoniłam, chociaż wolałabym na wszelki wypadek chłopczyka, Pani powiedziała, że akurat nie ma czasu rozmawiać. Czekam również na odpowiedź Magdy Skrobosz, która też zamieściła zdjęcia swoich kociaków na forum.gazeta.pl, jest tam śliczny Primo a podobno ma jeszcze dużo innych. W Łodzi pomoc dla kotków odbywa się raczej bez udziału internetu, bo nie mam odzewu. Zadzwoniłam do wszystkich sklepów zoologicznych w Łodzi, bo tam ludzie często zostawiają informacje, miałam wiele telefonów, w kilku miejscach byłam, zawsze były to czarno jakieś kotki. Dzisiaj po pracy byłam w ostatnim takim miejscu, kotka była prawie cała czarna, zapytałam panią dlaczego do mnie zadzwoniła i powiedziała, że ma jasnego kotka a ona na to - kotek jest taki żywy, ciągle biega po mieszkaniu i ona nie mogła dobrze mu się przyjrzeć.
Teraz wiem już jedno: raczej nie wezmę kotka dopóki go nie zobaczę.
Wiosna
 

Post » Czw lip 15, 2004 18:26

Mam slicznego bialaska w plamki do adopcji- ma 6 tyg i bardzi pilnie szuka domu. Juz niedlugo bedzie calkiem zdrowy. Transport mysle udaloby sie zaltwic bez problemu- tylko ze maluszka moglabys obejrzec na zdjeciach, a nie wiem czy Ci to wystarczy. Kot ma fenomenalna osobowosc i naprawde jest wyjatkowy. Bawi sie rozrabia, pyskuje - i mruczy jak prawdziwy traktorzysta :lol:
8 kocich ogonów i spółka (z.b.o.o.)

eve69

 
Posty: 16818
Od: Pt sie 23, 2002 15:09
Lokalizacja: gdansk

Post » Czw lip 15, 2004 18:35

Wiosno, zobacz ten nowy wątek na "kotach" o trikolorce i rudo-białych maluszkach. Są tam zdjęcia. Jeden z tych kotków jest b. jasnorudy - tzn. ma takie plamki na białym tle. Śliczny, zresztą wszystkie są słodkie.

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 18:49 Chcę kotka

Serdecznie dziękuję wszyskim za zainteresowanie i chęć pomocy. MAM JUŻ KOTKA!!! właśnie z tych z wątku o kotach, jak go zobaczyłam wiedziałam, że to TEN, zadzwoniłam i będzie mój. Musi jeszcze trochę pobyć z mamusią. W sierpniu zamieszka w moim domu, tylko muszę wymyślić jak go przetransportować, no ale mam na to czas, napewno coś zorganizuję.
Jeszcze raz dzięki wszystkim.
Wiosna
 

Post » Czw lip 15, 2004 18:58

Który? Który?? :D
Gratuluję!!! :ok:

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 15, 2004 19:25 Chcę kotka

Nie umiem wklejać zdjęć ani linków. Kotki są na upload.miau.pl/12101 - ten najpiękniejszy jest mój, i upload.miau.pl/12102 - to samo

Wiosna

 
Posty: 371
Od: Czw lip 15, 2004 19:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 15, 2004 19:30

"ten najpiękniejszy jest mój" - ani chybi się zakochałaś w kociaku :D
:ok:

http://upload.miau.pl/12101.jpg
http://upload.miau.pl/12102.jpg

...stawiam na białego w rudej czapeczce???
:wink:
Gość
 

Post » Czw lip 15, 2004 19:31

Czy to ten najjaśniejszy? W ogóle wszystkie są takie, że można je schrupać :lol:

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 19:32

Anonymous pisze:"ten najpiękniejszy jest mój" - ani chybi się zakochałaś w kociaku :D
:ok:

http://upload.miau.pl/12101.jpg
http://upload.miau.pl/12102.jpg

...stawiam na białego w rudej czapeczce???
:wink:


Obstawiała eBuszka niezalogowana.... :roll:

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 15, 2004 20:17 Chcę mieć kotka

W jakiej czapeczce?
Na pierwszym zdjęciu jest pośrodku, przytulony do tricolorki, na drugim - drugi od prawej patrzącego, chyba nie ma wątpliwości, który tam jest najpiękniejszy?
Już za nim tęsknię. Kiedy można najwcześniej zabrać kociaka bez krzywdy dla niego?

Wiosna

 
Posty: 371
Od: Czw lip 15, 2004 19:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 15, 2004 20:19

Poczekaj, aż będzie miał przynajmniej 10 tygodni :wink: .

eBuszka

 
Posty: 688
Od: Czw lip 01, 2004 19:42
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 15, 2004 20:19

Właśnie :lol: Od razu jak go zobaczyłam, to wiedziałam, że to Twój kotek :D

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 466 gości