Mądre koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 16, 2004 12:09

To sprząta po sobie, tak jak moja :wink:
Pomysłowy kiciuś.
Obrazek

becik

 
Posty: 1089
Od: Czw cze 03, 2004 15:16
Lokalizacja: Andrychów

Post » Pt lip 16, 2004 12:13

Tak właśnie Beciku, jak przeczytałam co piszesz, to mi się przypomniało. Może to chomiki? :wink:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 16, 2004 12:15

Moja Kulka potrafi otwierac sobie drzwi :mrgreen: . Skacze na klamke, chwilke na niej wisi, jak drzwi juz sie uchyla odpycha sie od sciany (ciagle wiszac), zeskakuje i juz 8)

a moj pies kiedys sam otwieral sobie drzwi do lodowki :roll:
Obrazek

Shimi

 
Posty: 850
Od: Pt lis 21, 2003 16:37
Lokalizacja: zewsząd

Post » Pt lip 16, 2004 12:19

Moje koty nie są takie zdolne (na szczęście chyba, co?). Pierwszej nocy po przywiezieniu ze schroniska Mika miała nocować w kuchni. Tak długo waliła ciałem w drzwi, aż je otworzyła. Nie zauważyła biedactwo, że między kuchnią a pokojem, do którego chciała się dostać, było wybite "okno", przez które mogła spokojnie wejść, nie narażając się na szwank.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 16, 2004 12:22

Majorka pisze:Pal licho autora, rzeczywiście dziwne ma pomysły, ale opisy talentów kociszczy mogą być zabawne, nie sądzicie?
Znam kota (nie mój), który uwielbia bawić się śrubką. I po skończonej zabawie tę swoją ukochaną śrubkę mości w miejscu, gdzie odpadł kawałeczek teraktory na podłodze. Odkurzacz mu tej śrubki nie zje, a kiedy kocio ma chęć na zabawę, bierze swoją śrubkę, bawi się namiętnie i skrupulatnie odnosi w to samo miejsce.

Masz rację - pal licho autora. Różorodność talentów kocich i tak jest ważniejsza. Moja jest ciapowata. Chodzi jak stukilogramowa czarna pantera, mimo, że chuda tak , jakby niedojadała całe życie. Gołębie straszy szczekaniem ale tylko jak są za szybą i daleko. Jak lądują zbyt blisko zwiewa - i chwała jej za to. Trzeci (3D) wymiar obsługuje wyłącznie, jeśli pojawi się ćma (duża musi być). 3D kończy się porysowaniem półek i tym, że łapię ćmę i wypuszczam na wolność. Moja jest odważna i inteligenta inaczej - i chwała jej za to. Miiałam kiedyś futro zmyślne - wesoło było i straszno zarazem.
Pozdrawiam

Stara Klara

 
Posty: 590
Od: Pon maja 10, 2004 18:59
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt lip 16, 2004 12:26

Stara Klara pisze: Chodzi jak stukilogramowa czarna pantera, mimo, że chuda tak , jakby niedojadała całe życie.

Bo ona ma duży ciężar gatunkowy, że tak powiem, Klaro :lol:
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 16, 2004 12:30

." Miiałam kiedyś futro zmyślne - wesoło było i straszno zarazem.[/quote]
No wlaśnie, ja mam tak teraz :wink:
Pozostaje spekulować, czym tym razem nas zaskoczy.A pomysly ma czasem nieziemskie.
P.S Przepraszam,(Stara Klaro)znów mi cytat nie wyszedł :oops:
Obrazek

becik

 
Posty: 1089
Od: Czw cze 03, 2004 15:16
Lokalizacja: Andrychów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Zeeni i 311 gości