SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzaków!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 30, 2015 13:31 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Też szukam.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Sob maja 30, 2015 21:50 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

ja też popatrzę, poproszę o adres na prw

Batka

 
Posty: 8464
Od: Pt paź 24, 2003 11:38
Lokalizacja: Stare Dobre Podgórze

Post » Nie maja 31, 2015 14:38 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

GuniaP pisze:A jeszcze jedna potrzeba - telefon stacjonarny, taki tradycyjny. Nie macie niepotrzebnego?

Mam tradycyjny stacjonarny telefon przewodowy na zbyciu, proszę o PW!
Jakąś pościel bym mogła jeszcze dorzucić, jeśli nadal potrzeba. Benia niech wreszcie przestanie się krępować i niech powie wprost, co jej potrzeba, dzisiaj to my jej pomagamy, ale jak wreszcie stanie na nogi, to na pewno sama niejednemu będzie chciała pomóc!
Dopiero doczytałam...

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie maja 31, 2015 15:35 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

A jeszcze: mam nadmiar ręczników, zwykłych i kąpielowych, podczas przeprowadzki zabrałam wszystkie, z myślą, że jak nie do codziennego użytku, to jako posłanka dla kotów, lub choćby na szmatki się przydadzą. Mam również kocie legowiska na zbyciu, ale z tym samym problemem, o którym pisała Prakseda: pomimo wielokrotnego prania nie idzie ich odkłaczyć :?

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie maja 31, 2015 15:56 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Ania z Poznania pisze:A jeszcze: mam nadmiar ręczników, zwykłych i kąpielowych, podczas przeprowadzki zabrałam wszystkie, z myślą, że jak nie do codziennego użytku, to jako posłanka dla kotów, lub choćby na szmatki się przydadzą. Mam również kocie legowiska na zbyciu, ale z tym samym problemem, o którym pisała Prakseda: pomimo wielokrotnego prania nie idzie ich odkłaczyć :?


To się bardzo przyda przy ciągłym sprzątaniu, a posłanka się przecież i tak zakłaczą po pierwszym uzyciu.
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon cze 01, 2015 10:16 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

GuniaP pisze:
Ania z Poznania pisze:A jeszcze: mam nadmiar ręczników, zwykłych i kąpielowych, podczas przeprowadzki zabrałam wszystkie, z myślą, że jak nie do codziennego użytku, to jako posłanka dla kotów, lub choćby na szmatki się przydadzą. Mam również kocie legowiska na zbyciu, ale z tym samym problemem, o którym pisała Prakseda: pomimo wielokrotnego prania nie idzie ich odkłaczyć :?


To się bardzo przyda przy ciągłym sprzątaniu, a posłanka się przecież i tak zakłaczą po pierwszym uzyciu.


To racja :D
PW odebrałam :D
A jeszcze mi przyszło do głowy, że Benia może grzejnika potrzebuje, na pewno straszną wilgoć ma teraz :( , mam do odstąpienia olejowy albo farelkę, albo jeden i drugi, tylko jak to przesłać? Na paczkę za duże...
Natomiast koleżanka ma do odstąpienia ładne ciuszki, ale rozmiar 36, więc chyba za małe, z tego co czytałam? Ja wszystkie zbędne ciuchy wywiozłam niestety pod kościół podczas przeprowadzki.

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 01, 2015 10:37 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Ania z Poznania pisze:
GuniaP pisze:
Ania z Poznania pisze:A jeszcze: mam nadmiar ręczników, zwykłych i kąpielowych, podczas przeprowadzki zabrałam wszystkie, z myślą, że jak nie do codziennego użytku, to jako posłanka dla kotów, lub choćby na szmatki się przydadzą. Mam również kocie legowiska na zbyciu, ale z tym samym problemem, o którym pisała Prakseda: pomimo wielokrotnego prania nie idzie ich odkłaczyć :?


To się bardzo przyda przy ciągłym sprzątaniu, a posłanka się przecież i tak zakłaczą po pierwszym uzyciu.


To racja :D
PW odebrałam :D
A jeszcze mi przyszło do głowy, że Benia może grzejnika potrzebuje, na pewno straszną wilgoć ma teraz :( , mam do odstąpienia olejowy albo farelkę, albo jeden i drugi, tylko jak to przesłać? Na paczkę za duże...
Natomiast koleżanka ma do odstąpienia ładne ciuszki, ale rozmiar 36, więc chyba za małe, z tego co czytałam? Ja wszystkie zbędne ciuchy wywiozłam niestety pod kościół podczas przeprowadzki.

Grzejnik olejowy już pojechał, Pixi wysłała :)
Ciuchy to 38.
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pon cze 01, 2015 19:15 czy potrzebne jest wieksze poslanko dla psa?

Czy potrzebne jest wieksze poslanko dla psa?
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101804
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon cze 01, 2015 20:32 Re: czy potrzebne jest wieksze poslanko dla psa?

anulka111 pisze:Czy potrzebne jest wieksze poslanko dla psa?

Przyda się :)
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto cze 02, 2015 8:47 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

To jest poslanko wielkosci na setera - jak znajde odpowiednie pudlo to wysle :kotek:
Nasza adoptusia ma je w nosie i u m,nie woli sie chlodzic na kafelkach ....bo ma dlugie futro. W poslanku czasem lezal jakis kot :wink:
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101804
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Wto cze 02, 2015 21:39 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Telefon dla Beni już od wczoraj spakowany, tylko na pocztę nie zdążyłam :? Jutro muszę wyjść wcześniej z pracy, choćby nie wiem co, ale biorąc pod uwagę święto, to Benia pewnie dopiero po niedzieli paczkę dostanie, skoro dopiero jutro wieczorem ją wyślę... :(
Kocich posłanek, o których wspominałam, w paczce nie będzie niestety, wczoraj większość wieczoru spędziłam na bezskutecznym ich poszukiwaniu, a dopiero dzisiaj rano doznałam olśnienia, że te posłanka wydałam u mnie w szkole, kiedy była akcja zbiórki dla schroniska... Trudno, ale i tak karton zapchałam czym się dało :D

Ania z Poznania

 
Posty: 3378
Od: Śro gru 17, 2003 15:25
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto cze 02, 2015 22:16 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Rozmawiałam dziś z Benią, prace trwają, nareszcie jest ciepło, dach na szczęście wytrzymał ostatnie ulewy, ale było strasznie, bo mocno padało.
Tradycyjnie wszystkim bardzo dziękuje w imieniu Beni :)
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Śro cze 03, 2015 9:50 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Ciesze sie z dobrych wiesci. :D
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101804
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze


Post » Wto cze 09, 2015 13:51 Re: SPALIŁ SIĘ DOM forumowej Bern (d.Wania71) i jej zwierzak

Dzwoniła dziś do mnie Benia, tylko chwilkę rozmawiałyśmy bo w pracy byłam.
Doszły Wasze paczki :) Benia ze wzruszeniem prosiła przekazać wielkie podziękowania. Za te wszystkie cudne prezenty, za kołderkę, podusie, reczniki, telefon, za śliczny kubeczek, za ciasteczka w puszce i wiele, wiele innych rzeczy, które wymieniła, a ja zapomniałam.
Dzwoniła też do Beni miła Pani z Orange i powiedziała, że ma 3 miesiące abonament za darmo :D!

Ja też dziękuję :) za potwierdzenie, że są dobrzy ludzie, a Internet w rękach dobrych ludzi działa cuda .
Ostatnio edytowano Wto cze 09, 2015 17:32 przez GuniaP, łącznie edytowano 1 raz
Gunia i Zulka&Fruzia
Obrazek Obrazek

GuniaP

 
Posty: 3817
Od: Czw sie 05, 2004 20:34
Lokalizacja: Rzeszów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 488 gości