Chore oczka?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 15, 2004 0:09 Chore oczka?

:( Witam!
ja sie zupełnie nie znam na kociątkowych chorobach, ale może wy rozwiejecie moje wątpliwości. Jak wielu z was wie (z innych mioch postów) mam kotkę i dwa kociatka. Maleństwo, koteczka ma jakieś dziwne oczy, takie jakgdyby na około lekko rózowawe. Nie wiem czy mam z nią lecieć do weta, czy może to coś niegroźnego. a może czyś przemyć?

A czarny kocurek dzisiaj zasnoł mi na kolanach pomrukując przy tym. Nie oddam go choćby mi go siłą wyrywali.
Pozdrawiam
Monika, Rakieta i dwa maleństwa + pies Max :wink:

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw lip 15, 2004 0:19

Oczka kocie powinny być czyste i wyrażnie zdrowe. Wszelkie odstępstwa od normy lepiej sprawdzić u weta :wink:
Anna i tylko cztery koty :(

anna57

Avatar użytkownika
 
Posty: 13052
Od: Wto kwi 27, 2004 10:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 0:36

Serwus.
Z czymś podobnym poleciałem wczoraj w środku nocy do weterynarza :wink: Do tego dochodziło łzawienie. Dostałem polecenie przecierania dwa razy dziennie jakimś płynem ginekologicznym (próbuję ustalić co to takiego bo nie mam opakowania) i wciśkania Gentamycyny. Tej drugiej na razie nie stosuję bo oczka bardzo się poprawiły od wczoraj. W tym przypadku akurat weterynarz nic nie stwierdził poza podrażnieniem i zaleceniem zwiększenia dbałości o kocie oczęta. Za niedługo będę z nią szedł do szczepienia to jeszcze raz poproszę żeby w szafirowe i miodowe zaglądnąć.

Pozdrowienia,

Finn
Obrazek
gg:1098638.:.icq:3207290.:.skype:finnshane
Time spent with cat is never wasted.
Dogs have owners. Cats have staff.

Shane Finnegan

 
Posty: 77
Od: Wto lip 06, 2004 22:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 6:20

plynem ginekologicznym? 8O
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84866
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lip 15, 2004 11:43

plynem ginekologicznym? icon_eek.gif


Ano :roll: Podobno to jest wyjątkowo delikatne i służy odkażaniu błon śluzowych. I jestem pewien, że to był weterynarz :wink: (byłem u Wąsiatycza w Poznaniu), a nie ginekolog-amator zwierząt. No i oczka są naprawdę ładne po przetarciu. Szkoda, że nie zapytałem jak to się zwie, ale byłem zbyt przejęty stanem nowej podopiecznej. Chętnie dowiedziałbym się co to takiego i poszukał dokładniejszych informacji o tym na WWW.

Finn
Obrazek
gg:1098638.:.icq:3207290.:.skype:finnshane
Time spent with cat is never wasted.
Dogs have owners. Cats have staff.

Shane Finnegan

 
Posty: 77
Od: Wto lip 06, 2004 22:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 12:06

Juz jest lepiej z oczkami, byłam dzisiaj u weta. Powiedział że to nic groźnego, jakieś pyłki, czy coś. Kot może byc alergikiem? 8O
Coś tam jej wkropił i kazał przemywać torebką z nasionami rumianku.
Dziś dostałam telefon od pewnej miłosniczki kotów. Zabiera mi koteczkę. I tym sposobem wszystkie maleństwa znalały nowe domki. Dwa poszły w świat, koteczka zaklepana dzisija do odbioru na początku sierpnia, a ostatni kocurek zostaje u mnie.
Lezy mi na kolanach i mruczy, a ja mam łezki w oczach.
Pozdrawiam

Siebaska

 
Posty: 310
Od: Pt lip 09, 2004 23:45
Lokalizacja: Zabrze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MainecoonHitman i 321 gości