PTYSIA-kłopoty z chodzeniem-wspaniała weekendowa wiadomość!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 13, 2015 17:24 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

justyna8585 pisze:W razie czego mam jeszcze 2 ampułki nivalinu.2 wetów przy Maćku mówiło nam, że niedawno były robione doświadczenia i wyszło, że nivalin wcale nie działa.Można podawać,bo nie szkodzi.



właśnie chyba nie jest tak do końca że nivalin jest zupełnie obojętny dla organizmu. Jak pisałam, wetka bez wahania by go podała, gdyby problemy małej miały inne podłoże a jej zdaniem to są kłopoty wynikające z jakiś uszkodzeń odśrodkowego układu nerwowego (chyba dobrze zapamiętałam), które może być spowodowane panlekopenią, toxo, problemy mogą wynikać z braku odpowiednich składników pokarmowych a nawet z zarobaczenia.
Choroby odkleszczowe zostały wykluczone.
Pasożyty - mała dostała drugą tabletkę na robaki i nic z niej nie wylazło więcej
witaminy - dostaje, ale na ewentualne efekty trzeba zaczekać

Mała jest znacznie silniejsza, łazi po mieszkaniu, czasami wręcz biega i bryka, ale tyłem jak zarzucało tak zarzuca.


a tu kotek w odpowiednim, jedynie właściwym miejscu dla takiej słodzinki

Obrazek

w niebieskim też jej do pysia

Obrazek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon kwi 13, 2015 17:48 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

No bo ładnemu we wszystkim ładnie :1luvu: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon kwi 13, 2015 19:01 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

Nam 2 wetów tak o nivalinie powiedziało, potwierdzi Ania G.

Ślicznie wygląda :)

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon kwi 13, 2015 20:00 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

A przed snem liczyła owieczki :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto kwi 14, 2015 18:48 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

Ptysia ma 5 rodzeństwa :( została wywalona z domu,bo ludzie jechali do Anglii.
Dzisiaj kompletnie już podłamałam się

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto kwi 14, 2015 19:17 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

:(
Obrazek

carmella

 
Posty: 15616
Od: Nie lut 29, 2004 14:46
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post » Wto kwi 14, 2015 20:03 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

o kurcze :(
i ta reszta się błąka po okolicy?
:(:(


na małe pocieszenie
takie miałam towarzystwo w chorobie
Obrazek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Wto kwi 14, 2015 20:48 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

Dostałam kolejne wpłaty dla Ptyśki :)

65 zł od Elwiry K. z fb, 25 zł od Krystyny S z fb, 57 zł od julity_a115 i 74 zł od Atty z bazarku biżu :):)
Bardzo bardzo bardzo dziękuję w imieniu Ptyśki, która właśnie poluje na moje palce i swoim :)

Postanowiłam pojechać do jeszcze jednego weta na konsultację i przy okazji zaszczepić Ptysię. Wybieram się w sobotę.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Sob kwi 18, 2015 22:47 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

...
Ostatnio edytowano Nie kwi 19, 2015 19:13 przez magicmada, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie kwi 19, 2015 10:36 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

berni pisze:Dostałam kolejne wpłaty dla Ptyśki :)

65 zł od Elwiry K. z fb, 25 zł od Krystyny S z fb, 57 zł od julity_a115 i 74 zł od Atty z bazarku biżu :):)
Bardzo bardzo bardzo dziękuję w imieniu Ptyśki, która właśnie poluje na moje palce i swoim :)

Postanowiłam pojechać do jeszcze jednego weta na konsultację i przy okazji zaszczepić Ptysię. Wybieram się w sobotę.


Konsultacja odbyła się?

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie kwi 19, 2015 19:36 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

tak, byłam wczoraj u weta z Ptysią.
W sumie żadnych rewolucyjnych zmian w leczeniu nie ma. Dostała jeszcze lek przeciwbólowy, ale nie widzę po nim żadnej poprawy. Nadal Ptysia ma jeść swoje witaminy i w zasadzie tyle. Problemy są neurologiczne, nie ma odpowiedniego czucia głębokiego w tylnych łapkach. I raczej tak zostanie.
Można by zrobić rezonans z kontrastem, żeby przypatrzeć się dokładnie kręgosłupowi, czy nie ma żadnego ucisku na rdzeń, jakiejś kompresji, ale takie badanie to duże koszty, a mała sobie świetnie radzi. Nie wiem czy jest sens żeby ją poddać badaniom, bo żadna operacja chyba raczej nie wchodzi w grę. Gdyby mała nie sikała sama to wtedy może.
Mała dostała również proverę, bo coś wieczorkami zaczyna pomiaukiwać. Chciałabym ją zaszczepić przed sterylką, więc potrzebujemy trochę czasu bez rujki.

Dostałam kolejne wpłaty dla Ptysi:
- Iza F. z Zabrza - 50 zł
- Aleksandra Ch. - 60 zł
- Anita5 - 11 zł - bazarek bransoletka

Bardzo, bardzo dziękuję :1luvu:
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon kwi 20, 2015 5:48 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

a wczoraj Zazulka wieczorkiem myła małą po łepku, a potem urządziły sobie berka....
Tak się rozmarzyłam - jakby im znaleźć domek wspólny....
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon kwi 20, 2015 7:14 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

berni pisze:a wczoraj Zazulka wieczorkiem myła małą po łepku, a potem urządziły sobie berka....
Tak się rozmarzyłam - jakby im znaleźć domek wspólny....


Za domek, co obie panienki ukocha :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon kwi 20, 2015 20:40 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

Ptyśka wyłysiała za uszkami i na środku łepka :crying:
Nie wiem czy to od leków na świerzbowca które jej zapodaję do uszków czy mała wymienia futro...bo gubi futro strasznie, wychodzi z niej kłakami wręcz. U weta w sobotę poświeciliśmy na te miejsca lampą UV czy nie pokażą się jakieś zarodniki, ale skóra czysta, nic nie świeciło..
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pon kwi 20, 2015 20:55 Re: PTYSIA- kłopoty z chodzeniem - potrzebna pomoc finansowa

No nie...jeszcze tego by brakowało...U mnie wszystkim teraz zwierzakom wypada sierść, jest strasznie...

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 191 gości