Znaleziona biała kotka z tatuażem

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 14, 2004 19:28 Znaleziona biała kotka z tatuażem

Dziś wbiegła na klatkę a potem do mieszkania na Ursynowie biała kotka wygląda na europejską - co mało spotykane ma w uchu tatuaż - być może komuś zaginęła. Może wiecie czy ktokolwiek robi tatuaże kotkom w uchu - nie wiem na oznaczenie, ze sterylizowana albo co - czy ktoś mozę mi coś podpowiedzieć. Kotka jest u mnie, oczywiście zaraz rozwieszę ogłoszenia - z tym, ze wtgląda, że kotka jakiś czas była na dworze - sierść jest zabrudzona. Kotka jest u mnie - jest zestresowana, ale chyba bardzo łagodna - pomimo stersu dzielnie zniosła zabiegi u weta - czyszczenie uszek. Nie próbowała nas drapać ani gryźć - jest generalnie w dobrej formie i chyba zdrowiutka, w średnim wieku. Czeka na swojego lub nowego opiekuna.
A ja czekam na podpowiedzi czy w związku z tatuażem mam większe szanse na znalezienie jej właściciela.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 14, 2004 19:41

Nasz Szczęściarz też ma w uchu tatuaą ale pochodzi z poznańskiego schroniska i tam go wykonano. Może ta też jest ze schroniska?
Pozdrawiam, Krzysio

Krzysio

 
Posty: 2622
Od: Pt lut 21, 2003 0:59
Lokalizacja: Poznań-Piątkowo

Post » Śro lip 14, 2004 19:57

W schronisku tatuazy nie robia kotom - ale nie jestem pewna czy przypadkiem w Azylu w Celestynowie ich nie stosuja?...

Blue

 
Posty: 23493
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Śro lip 14, 2004 20:07

Jeśli macie podejrzenia co do miejsca wykonania tatuażu, to wg niego mozna uzyskać dane osoby która go z tego miejsca zabrała.
Pozdrawiam, Krzysio

Krzysio

 
Posty: 2622
Od: Pt lut 21, 2003 0:59
Lokalizacja: Poznań-Piątkowo

Post » Śro lip 14, 2004 20:35

tatuaz oznacza to, ze kot ma wlasciciela. generalnie albo sie je tatuuje albo wszczepia czip. zadzwon do Polskiego Towarzystwa Identyfikacji Zwierzat w Gdansku. oni powinni miec ten numer w swoim rejestrze.

barb

 
Posty: 148
Od: Pon maja 03, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 14, 2004 21:11

Czy możesz mi podać jakiśtelefon do tego Gdańska ?

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 14, 2004 21:24

wiesz co, szukalam ale nie moge znalesc. wczoraj z reszta gdzie to przepisywalam... ale inny sposob. podaj mi swoj mail. kiedys cos mi przesylali ...

barb

 
Posty: 148
Od: Pon maja 03, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 14, 2004 21:30

ewa.pik@wp.pl
Dzięki może jednak właściciel kotki sie znajdzie
Schroniska sprawdże - paluch nie robi tatuaży, Ursynów nie robi, znane mi organizacje prozwierzęce z Warszawy nie robią, Celestynów i Józefów sprawdzę jutro.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 14, 2004 21:35

ale wiesz, ja naprawde watpie aby w schronisku tatuowali koty. chocby z prostej przyczyny, ze taki kot ma zdecydoanie mniejsze szanse na adopcje niz inny! no nie?! ;-)
zaraz wysle Ci maila.
a napisz mi cos wiecej o tej kotce. w jakim jest wieku +/-, czy jest cakla biala, jaki ma kolor oczu, itp

barb

 
Posty: 148
Od: Pon maja 03, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 14, 2004 21:40

Kotka jest w wieku średnim - ani za młoda ani za stara, jest caluteńka biała a oczki to ciężko jeszcze powiedzieć - chyba zielono żółte - ale na razie są takie wielkie zdenerwowane i z rozszeszoną żrenicą że ciężko mi to ocenić. Pozwoliłam jej się schować do budki jamnika mojej kotki - niech dojdzie do siebie - i nie chcę jej wyciągać i stersowac. Postaram sie zrobić zdjęcia kotki - jeśli poszukiwania właściceial nie dadzą efektu.Tylko muszę napaść kogoś z aparatem - ale to sie da zrobić.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 14, 2004 21:46

wiesz co, ja mam obsesje na punkcie bialych kotow ;-) mialam kiedys, w zasadzie nie dawno kocurka 6 miesiecznego i zmarl... mialam go b krotko ale zapadl mi w pamiec i w serce. pozniej rozpaczliwie szukalam jakiegokolwiek innego bialego kota. ze schroniska wzielam biala kotke ...w... ciazy!!! ;-) urodzila mi dwa kocieta. dwa biale! chlopca z jednym okiem niebieskim i kotke! niestety albo stety matke oddaje do bdb bomu ;-) a male zostaja ze mna.
jest tylko problem bo jade na 12 mcy do norwegii, do pracy. male sa zbyt male abym przepisowo mogla je wziac ze soba. ale za 2 mce dojada. ja tam zorietuje co i jak, znajde tez jakas chatke do mieszkania, aby nikomu nie przeszkadzaly. wiec jak nie znajdzie sie wlasciciel to moze ja bym ja wziela... ale jeszcze nic nie obiecuje, tylko sobie tak gdybam... moze ;-)!

barb

 
Posty: 148
Od: Pon maja 03, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro lip 14, 2004 21:48

Nie wiem jak teraz,ale wiem,ze tatuowano kotki w Rosji,w Polsce nie slyszalam:( Pozdrawiam:)

iwona p

 
Posty: 291
Od: Pt lip 09, 2004 22:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 14, 2004 21:55

gdybaj , gdybaj jak najbardziej :lol: - a kocica do mnie teraz pięknie gada - właśnie zaczęła opowiadać co się złego działo, ale na razie z kącika nie wychodzi.
Ja też mam słabość do białego - ale ja mam trzy psy białe ( dwa całkiem białe i jeden w łatki) a kocicę mam czarną. Sama może bym się skusiła, ale nie wiem jak ona zareaguje na psy i jak nie najlepiej - to kurcze nie będzie mogłą u mnie na stałę zostać.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 15, 2004 10:55

Dzwoniłam już wszędzie gdzie przyszło jmi do głowy - Gdańs - tylko chipy ma zarejestrowane, Canis powiadomiony, Paluch powiadomiony, Ursynów lecznica na Kulczyńkisgeo powiadomiona, społeczny punkt o zaginionych powiadomiony - kurcze nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

ewa.pik

 
Posty: 442
Od: Wto maja 18, 2004 20:09
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 284 gości