Pomoc Schroniskom Krakowa-TSKS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 14, 2004 16:12 Pomoc Schroniskom Krakowa-TSKS

Drodzy forumowicze!
Czytając różne wątki o pomocy schroniskom warszawskim zdecydowałam się pomóc krakowskim schroniskom. Zachęcam wszystkich do pomocy! Przyda się oczywiście karma, a także zabawki i koce. Środki higieny też ! Wiem, że niektórzy nie przepadają za mną, lub nie ufają mi bo mam 12 lat i jestem dyslektyczką, ale mogę przysiąc, że każdy datek zostanie przekazany do schroniska. W prawdzie nie wiem jak szybko, ale zostanie . Z góry dziękuję za wszystko.
.
Ostatnio edytowano Śro lip 14, 2004 22:24 przez Kitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)

Post » Śro lip 14, 2004 18:42

Kitko, najlepiej będzie, jeśli skrzykniesz parę koleżanek, pójdziecie razem do schroniska, zapytacie, czego dokładnie trzeba, a potem pochodzicie od domu do domu, tłumacząc, czego szukacie. To nie musi (i nie powinna) być jednorazowa akcja, można to robić przez cały rok - możesz w to włączyć swoją klasę czy całą szkołę. Wiem, że u nas dzieci robiły coś takiego.

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw lip 15, 2004 12:13

Dobry pomysł! Ale nie wiem czy się moja wychowawczyni zgodzi... A dzieciaki z klasy to mam takie, że kotu to by ogon wyrwały dla zabawy! :evil: . Członkinie TSKS też się nie zgodzą, bo teraz to nie koty tylko Orlando B;ooma mają w główkach. Pewnie stwierdzą że to za durzy opciach... Nie wiem. Poszukam chętnych. Dzięki!
Obrazek
9 żyć x 20 lat życia kota = toważyszysz kotu przez 180 lat :)

http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=coolcats

Kitka

 
Posty: 451
Od: Pt lut 06, 2004 11:37
Lokalizacja: Kraków (Krowodrza Górka)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ryniek i 495 gości