Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 17, 2015 6:33 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Wszystkie cebulowe kwiatki są trujące dla kotów!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22989
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt kwi 17, 2015 6:39 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Dzień dobry. :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 17, 2015 6:43 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Dorciu ubawilas mnie "po grzybku jest mi ... jak przed grzybkiem" ha ha ha to tak jak mi po sprostowanie soku z młodego zielonego jęczmienia chociaż wypiłam dopiero raz i póki co przerwała picie :oops: tzw. Słomiany zapał
Dorciu fotki jak zwykle cudne bo i modele niczego sobie :)
Wykupiłysmy wczoraj z sąsiadka cała dostawę jogurtów nadburzanskie z naszego sklepu ;) mamy dla Ciebie pięć ja mam 4 a sąsiadka 2 bo tyle jej się ostało i jeszcze uparła się płaci za Twoje :) a to ja miałam płacić
Dryndne do Ciebie kiedy będziemy jakby co to zostawimy pod drzwiami. Jak będzie miejsce to dzisiaj łapiemy Ojca na kastracji
Miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 17, 2015 6:50 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

a to się w sklepie zdziwili ,jogurt wykupują ,może złoto w środku :ryk:
dzięki że pamiętałaś , :D podziękuj sąsiadce
Budka stoi i czeka na dole. :idea:

Dziś wypije 3 grzybka tz. kefirka :wink:

a od rana robię ..kapustę z grochem :lol: zobaczymy co z tego będzie .
tak mnie naszło ,ale malutko ,na spróbowanie.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 17, 2015 7:23 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

A ja robię pomidorówkę, potem prysznic i do uciekam pracki. Mam dzisiaj audyt z ISO :evil:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt kwi 17, 2015 7:44 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Witam przedweekendowo :)
Właśnie robie sobie kawkę z naszym mleczkiem 8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt kwi 17, 2015 8:36 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Ten psiak z wodogłowiem, to też taki ogromny jak Kleszcz? Biedul...

Za wszystkich :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt kwi 17, 2015 8:44 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Gosiu nie rob apetytu ...
Caragh ,mały jest mały :wink: ale na pewno nie tak jak Kleszcz ,jednak kruszak z niego straszny :( czas leci a wizyta jednak na 29 kwietnia.
Byle wytrzymał ,to mały szatan wulkan energii.

tuż koło domu znalazłam zabitego liska ,leżała przy ulicy,sprawdziłam nie żyła,chuda drobinka,teraz gdzieś umierają z głodu jej maleństwa,była karmiąca....tak mi z tym zle.a nic nie moge zrobić ,zupełnie nic :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 17, 2015 8:48 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

:( Biedna Mamusia... i teraz jeszcze biedniejsze maluszki...:(
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt kwi 17, 2015 10:10 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Złe wiadomości: najpierw o pożarze u forumowej koleżanki, teraz o lisicy. :placz:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt kwi 17, 2015 10:23 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

lilianaj pisze:A ja robię pomidorówkę, potem prysznic i do uciekam pracki. Mam dzisiaj audyt z ISO :evil:


Kiedyś przed audytem wydrukowałam sobie powiedzonko Wisławy Szymborskiej, bo akurat taki reportaż o niej widziałam i jej asystent (wyleciało mi w tej chwili jego nazwisko) opowiadał jak po dniu roboczym zegnała go Szymborska. " I znów zrobiliśmy kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty". Afera była na 14 fajerek:))
No ale dla mnie ISO z papierologi jest zwyczajnie głupie:)
Tak jak w latach 90-tych w ISO już sensownym, produkcyjnym do0stawy "just in time".
Oj śmiesznie było. Ciekawa jestem czy teraz tez tak jest.
Ale to zupełnie inny wątek chyba - sorki Dorciu:))
Za mikrusie bidusie kciuki trzymam nieodmiennie.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt kwi 17, 2015 10:47 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Czytam: "Matki zaciekle bronią swoich młodych, nawet przed znacznie większymi drapieżnikami. W przypadku, gdy matka zginie, a młode są jeszcze niesamodzielne, ojciec przejmuje opiekę nad nimi." i mam nadzieję, że jednak...
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt kwi 17, 2015 11:37 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Wiem że u nas są lisy ale na cmentarzu na fortach po drugiej stronie torów ale tu gdzie mieszkam???? Musiała być bardzo zdesperowana :cry: przez tory nie ma juz przejścia postawili ogrodzenia :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 17, 2015 11:41 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

:(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt kwi 17, 2015 15:46 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Kilka dni temu u nas lisek pod samym domem szukał jedzenia na ogrodzie. To już drugi raz widziałam.
Dokarmiamy tam pieski, no bo przecież szkoda wyrzucać to co może kogos poratować. Ale teraz to już nie wiem czy pieski czy liski. W zimie były sarenki ale one są nie groźne. Tylko, że ciągle musze nasze koty sprawdzać czy jakiegoś bonusa w futerku nie przyniosły ze spaceru:(
A dwa koty przychodzą na ogród i mi ptaszki gonią. Ptaszki przyzwyczaiły się do nas i teraz boję się, że je tamte powyłapują:(
Ciągle człowiek ma jakieś problemy.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 287 gości