Kociak FeLV+ w DS. Siostra FeLV- wraca z adopcji :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 28, 2015 22:10 Re: Kociak FeLV+ w DS :)

Nie dziękuję, zeby nie zapeszyć :) Obie małe pojechały do swoich domow i oby były zdrowe :201494
Historia z tym drugim domem dla plusowej kici zakrawa na cud. Chlopak odpowiedzial na jakies stare ogloszenie tych kotkow dziewczyny z Dogomanii, ktora tez je kiedys oglosila z dwoma brzydkimi zdjeciami. Nie dosc, ze wyszperal stare ogloszenie, to jeszcze sie zgodzil ratowac kicie, gdy uslyszal od Krystyny, ze grozi jej uspienie. A caly czas wisialy moje aktualne ogloszenia z ladnymi zdjęciami. Gdyby zadzwonil do mnie, pewnie bym gledzila, co wiem o bialaczce, i nie wiem, czy osiagnelabym taki skutek jak Krystyna, mowiąc wprost, ze jest w dramatycznej sytuacji i musi uspic kociaka. Dzis odwiedzilam chlopaka, bardzo mlody, inteligentny, sympatyczny chlopak, juz samodzielny, ze zwierzolubnej rodziny. Poznalam tez ojca, ktory jako zmotoryzowany pomogl w odbiorze kociaka.
Po minusową kicie natomiast przyjechal 15 letni chlopak, ktory ja wypatrzyl juz kilka tygodni temu i uparl sie na tego kotka, przeczekując kolejne przeszkody, choroby, testy... Caly czas bylam w kontakcie z mamą chlopaka, ktora mi opowiadala, jak on czeka, przezywa, szykuje wyposazenie, kupuje jedzenie dla kotki. Gdy uprzedzilam mame o zagrozeniu białaczką mimo ujemnych testow, zapytala tylko, czy nie jest to groźne dla ludzi.
Bede sie dopytywac o kotki i trzymać kciuki za oba domy i slodkie kociaki, ktore dzis poznalam.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Nie mar 01, 2015 19:58 Re: Kociak FeLV+ w DS :)

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 03, 2015 15:05 Re: Kociak FeLV+ w DS :)

Super! a ja byłam tak pesymistycznie nastawiona.A Tajgi nikt nie chce?

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Nie mar 08, 2015 10:11 Re: Kociak FeLV+ w DS :)

Bałam się cieszyć i niestety obawy się sprawdziły. Druga koteczka, ta ktora miała FeLV- w teście, wraca z adopcji. Przez tydzień nie zrobiła żadnych postępów w DS, ciagle się chowa, mało je, miauczy w nocy. Wierze, że DS sie starał, ale nie ma sensu tego przedłużać. Chyba dziś zabiorę kotkę, tylko nie mam co z nia zrobić. Nie chciałabym, żeby wracała do Krystyny, bo z pewnością nie będzie izolowana od stada. DS znalazłabym szybko, tylko boję się, ze sytuacja się powtórzy. Mała pewnie tęskni za kocio-psim stadem. Znalezienie DS z drugim kotem będzie trudniejsze, no i ciągle jest ryzyko, dopóki za miesiąc nie powtórzymy testu. Nie mogę jej miesiąc trzymać w łazience. Krystyna miała cały czas kontakt z DS, chce przyjąć małą z powrotem, ale to zły pomysł. :(
Kotka ma teraz ok. 4 miesięcy. To ta z rudymi dodatkami.

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Sob kwi 18, 2015 13:09 Re: Kociak FeLV+ w DS. Siostra FeLV- wraca z adopcji :(

Żeby zakończyć ten wątek: obie koteczki są w domach i u obu w powtórkach testu wyszły minusy.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 13 >>

Post » Pon kwi 20, 2015 7:58 Re: Kociak FeLV+ w DS. Siostra FeLV- wraca z adopcji :(

super wieści:)
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Szeska i 518 gości