Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informacje

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 18, 2015 9:45 Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informacje

Nie wiem w którym temacie mam napisać to założyłam nowy temat tym dziale . Czarna Mańka zwana wszędzie od 50 lat Wiedźmą jest moją przyjaciółką od zawsze, a ja mogę pisać posty na forum . Od 29 stycznia przebywa za wschodnią granicą , w dość niebezpiecznym rejonie - wyjechała w trybie pilnym likwidować filie swojej firmy po internowaniu zatrudnionego tam menadżera i kilku pracowników. Ostatni normalny kontakt telefoniczny był z nią 3-go lutego . Teraz przychodzą tylko informacje przez wracające do kraju osoby . Podobno wszystko u niej w porządku . Wczoraj wróciła do jej domu jakaś wpłata w kwocie 160 zł z dopiskiem adresat nieznany i informacją że to wpłata za pchli targ , jej TŻ nie wie dla kogo ona była faktycznie przeznaczona i nie ma możliwości przeczytać jej PW z powodu braku hasła. Jeżeli są jakieś ważne sprawy , które ona załatwiała lub niezrealizowane transakcje z bazarku lub pchlego targu czy inne to proszę informacje kierować na moje PW . Również Vip proszę o wiadomość .
Kotka , z tematu Kalinowa/Pojezierska została znaleziona przy sprzątaniu piwnicy gdzie mieszkała . Zaopatrzona w zapas jedzenia na rok dla tabunu kotów i świeżą wodę nie miała potrzeby wychodzić . Kotka w kształcie kuli do powrotu właścicielki pozostanie w klinice na Starym Rynku - głównie kuracja intensywnie odchudzająca . Na sugerowaną liposukcję przy okazji kastracji nie chcą się zgodzić niestety . Zrobiliśmy zdjęcia , ale nikt przy zdrowych zmysłach nie narazi się Mańce , więc to ona po powrocie zamieści je na forum . Edyta
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."Oscar Wilde

EdytaG.

Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Od: Wto gru 30, 2014 9:39

Post » Śro lut 18, 2015 13:55 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

Może o ten PT chodzi viewtopic.php?f=27&t=148593
Przejrzyj posty Czarnej Mańki, ew. skontaktuj się z autorką wątku powyżej. U vip była inna kwota.
Trzymam kciuki za CM i szczęśliwy powrót z niebezpiecznej wyprawy :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro lut 18, 2015 15:49 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

witaj Edyto!
poproś Admina o przeniesienie wątku na Koty - ważny jest
a tu jest link do wątku który Czarna Mańka założyła
viewtopic.php?f=1&t=165232
i bądzmy dobrej myśli!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 19, 2015 17:34 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

coś wiadomo?
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 21, 2015 9:46 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

Nie wiem jak poprosić Admina o przeniesienie wątku . Dokładnie nie wiadomo co jest , kontaktu bezpośredniego brak. Ją tam licho poniosło bo zostali Polacy no i miejscowi zatrudnieni . Ona czuje się odpowiedzialna za wszystkich , zna język rosyjski i ma tam znajomych / jak wszędzie / . Z tego co wiem radzi sobie dobrze , prawie wszyscy już są kraju bezpiecznie . Nikt z domowników nie wiedział , że tam wyjeżdża . Dowiedzieli się po fakcie , ona często służbowo podróżuje więc wyjazdy są normalne . Ten jej charakterek .
Dziękuję za radę , przejrzę jej wątki . Była ostatnio strasznie zdenerwowana mogła więc coś pokręcić sama lub ktoś komu zleciła załatwienie sprawy .
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."Oscar Wilde

EdytaG.

Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Od: Wto gru 30, 2014 9:39

Post » Sob lut 21, 2015 9:53 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

przeniesienie wątku - na które podforum?

Przenioslam na KOTY.
Jak miałas na myśli inne to daj znać.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob lut 21, 2015 22:07 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

Vip otrzymała pieniądze , więc to ta druga sprawa . Dziękuję za przeniesienie wątku .
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."Oscar Wilde

EdytaG.

Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Od: Wto gru 30, 2014 9:39

Post » Pt lut 27, 2015 9:28 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

Czy coś wiadomo?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60334
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 08, 2015 21:29 Re: Czarna Mańka-powód nieobecności na forum i inne informac

EdytaG. pisze:Vip otrzymała pieniądze , więc to ta druga sprawa . Dziękuję za przeniesienie wątku .


Edyta - mogłaś mi puścić jakąś info na pw, nie zachodziłabym w głowę, co się mogło stać.
Inna sprawa, ze teraz mi się słabo zrobiło, bo skoro Czarna Mańka nadal nie odebrała moich pw, to nadal jej nie ma w pl...
Mam nadzieję, ze wszsytko ok.
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Seo-Ul-Jef i 238 gości