OGLOSZENIE

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 16, 2004 7:56 Koty z Marysina

Up, up Ewa&Riva&12 kotow

Ewa Świecicka

 
Posty: 149
Od: Pon lip 12, 2004 7:32
Lokalizacja: Warszawa - Wola

Post » Pt lip 16, 2004 11:16

up

olgaII

 
Posty: 698
Od: Wto kwi 20, 2004 14:30
Lokalizacja: mazowieckie

Post » Pt lip 16, 2004 13:10

nadal nic? :evil:
a co z tym ostatnim telefonem ktory dałam?

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt lip 16, 2004 13:15 Re: Koty z Marysina

Beata pisze:
karunia pisze:
Ewa Świecicka pisze:Ojej, niestety 2 maluchy i matka jeszcze sa. :cry: Z duza kocica nie ma strasznego gwaltu bo jest ewentualny chetny, no ale jak mowia "kto pierwszy ten lepszy". Natomiast z dwoch osob, ktore wczoraj naraila Karunia pan sie wycofal poniewaz nie chcial kociaka do socjalizacji tylko taka przytulanke od razu. Ja go rozumiem chociaz z wlasnego doswiadczenia wiem, ze naslodsze sa te, ktore sie samemu wychucha. :lol: Natomiast pani, ktora bardzo dlugo z Martyna rozmawiala i dzis miala "na bank" przyjechac po matke i dziecko razem, wcale sie nie pokazala. :x W tym ukladzie 2 maluchy dalej wisza...Martyna odlozy swoj wyjazd na urlop dwa, trzy dni, ale ma troje dzieci ktorym sie w wakacje nalezy pierwszenstwo no i meza, tez do zadbania. W zwiazku z tym ponawiam apel o chetnych na 2 male czarne kociaczki nie bardzo jeszcze smiale, ale jak poczytalam o kupowanych z renomowanej hodowli przerazonych kotkach to co sie dziwic malcom, ktore byly ganiane przez bydlaka z bejsbolem :evil: Pozdrawiam i licze na usmiech losu dla malcow :D Telefon do doktorki 0694 105 844 Martyna Kargul


coż, może to i lepiej dla maluchów z drugiej strony, że nie zostały wzięte
niektórzyludzie mnie załamują..... :evil:
jak ktos sie do mnie odezwie jeszcze to dam znać (bo ja sprawdzam osoby bardzo a tez do mnie dzwonią i mam do oddania kotke i kocurka ale wychuchałam od maluszka wiec nie oddam byle komu i już :evil:

Karunia, ja mam 3 przytulanki, moze akurat? Tak niesmialo :wink:



pamiętam
umówmy sie tak ze poczekam do jutra na decyzje tych ludzi - jak nie beda chcieli kotki z umowa to dam ci ich namiar

ps. a swoja droga naprawde niektorzy powinni sie zastanowic porzadnie zanim zadzwonią - koszmar
kotka bo uciekl stary a synek wraca z wakacji i musi byc nowy
kotka bo chlopak wyjezdza do pracy i nie chce byc sama - a co jak chlopik wroci?
kotka bo urodziny coreczki 4 letniej - byl juz kotek w domu ale coreczka byla za mala- a kto coreczka bedzie chodzila z kotkiem do lekarza i zmieniala kuwete?
kotka bo urodziny dziewczyny albo niespodzianka dla faceta
kotka bo jeden juz jest - tylko zero info ze cala rodzina nie zgadza sie na drugiego
kotka dla coreczki - ale coreczka dorosla tylko ze powinna byc na oddziale zamknietym bo sie nie kwalifikuje do zycia - rozwala mieszkanie i jest afresywna
itd itp itd itp :crying:

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt lip 16, 2004 21:33 malo czasu

Ewa&Riva&12 kotow - podnosze do gory, co mi jeszcze zostalo? - tu kazdy jednakowo potrzebuje pomocy,az glupio to popychac no ale obiecalam pomoc chociaz w ten spsob, wiec up, up :D

Ewa Świecicka

 
Posty: 149
Od: Pon lip 12, 2004 7:32
Lokalizacja: Warszawa - Wola

Post » Pon lip 26, 2004 21:07 Koty z Marysina - szczesliwy final

Kochani! Dostalam wiadomosc od dr Martyny Kargul, ze udalo sie znalezc domki dla wszystkich kociakow i ich mamy!!!
:D
Wszystkim bardzo dziekuje i tym samym watek puszczam na spokojne wody zapomnienia ( mam taka nadzieje)
Wlasciciele kotow sa umowieni za czas jakis na zabiegi sterylizacji, zeby nie powtarzac nieszczescia ich mamy. Jezeli cos do mnie dotrze to oczywiscie zdam w swoim czasie relacje.
Dzieki w Martyny i moim imieniu!!
Ewa&Riva&12 kotow :twisted:

Ewa Świecicka

 
Posty: 149
Od: Pon lip 12, 2004 7:32
Lokalizacja: Warszawa - Wola

Post » Pon lip 26, 2004 21:09

:ok:
  Kicia i Gucio  
ObrazekObrazekObrazek

air

 
Posty: 66
Od: Pt kwi 23, 2004 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 26, 2004 21:29

Ewa to super. Za dobre domki :D trzymam kciuki. Maluchy-powodzenia :!:
"Im dłużej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham swoje zwierzęta."
Wiem, robię błędy ortograficzne
Nie puszczone bąki powodują przesrane myśli.
[url=http://www.etovet.pl[/url]

Puchacz

 
Posty: 2013
Od: Nie lut 22, 2004 16:23
Lokalizacja: W-wa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 525 gości