forumowa delfinka[*] i Jej koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 23, 2015 8:05 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Bardzo fajnie czyta się te wszystkie wieści :lol:
Co do domu Pchełki nie chciałam się wcześniej wypowiadać ( jestem z domkiem w kontakcie na fb ), bo to jeszcze za wcześnie na oceny. Sunia jest tam zaledwie tydzień, przez ostatnie dwa lata nic nie zrobiono aby zaufała człowiekowi, dla niej zakładanie szelek było traumą, więc domyślam się , że wcześniej nie była w nich wyprowadzana, o miękkim posłaniu którego nie miała i innych rzeczach nie wspomnę.
Silvi do wykształcona, inteligentna, młoda kobieta nie jakaś uparta baba z końca wsi. Miała wcześniej sunię w typie Pchełki, wie jak postępować się z psami. Zareagowała na Pchełkę sercem i dlatego ją adoptowała, jest bardzo podobna do jej poprzedniej suni. Ale trzeba czasu i miłości i jestem pewna, że Pchełka to dostanie.
Jak pisze Tabo10 są postępy. Sylvi też pisała wczoraj, że Pchełka już do niej podbiega z merdającym ogonkiem. Ta bajka zakończy się szczęśliwie :lol:

Cieszę się że kotki znalazły swoje szczęśliwe miejsca na ziemi.Isiaja,Baltimoore :201494
AnielkaG, Tabo10 - jesteście niesamowite, za całokształt :201494

A co z Bartusiem i Tiną, gdzie one są teraz?
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lut 23, 2015 9:11 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Bartuś i Tina są jeszcze z TŻ-tem delfinki. Są widoki na domek dla nich u osób,które je delfince "naraiły" poprzednio.Zobaczymy,sprawdzimy. Zgłosiła się też forumowa Matahari w rezerwie (dziękujemy :1luvu: ),choć ma już swoje pokaźne stadko.Nie chcielibyśmy Jej dodadkowo dokocać,gdyby koty znalazły dom,w którym byłyby same/w mniejszej liczbie kotów.
Wg wetki Bartuś jest chudy,bo być może źle reaguje na życie w stadzie,może niedojada,jest przepędzany,niedopuszczany przez inne koty.TŻ delfinki mówi też,że często jest bity przez rezydenta Frodo,albo sam prowokuje. Nie wiemy co jest prawdą :?
Gdyby jednak zgłosił się jeszcze ktoś niezakocony,a w miarę doświadczony (bo Tina nie daje się łatwo złapać,choć w lecznicy pozwoliła się obejrzeć,pobrać krew) byłoby super.Ale póki co ani widu,ani słychu...

No i prośby o cierpliwy,doświadczony domek dla Malusi,która otwiera się u AnielkaG na człowieka,wdzięczy się i pozwala głasknąć,by czasem jednak jeszcze fuknąć :|

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 23, 2015 9:21 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

AnielkaG zrób jakieś ładne zdjęcie Malusi damy na fb, Tiny zdjęć nie mam w ogóle a teraz mogłabym ją częściej przypominać w wydarzeniu, Bartusia jakieś są na blogu. Zaktualizuję w wydarzeniu że tylko te bidusie zostały.
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 24, 2015 10:15 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

podniosę....
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 24, 2015 10:41 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Bartuś ma dziś USG

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 24, 2015 11:25 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

tabo10 pisze:Bartuś ma dziś USG

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lut 24, 2015 12:36 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Wczoraj kilka razy próbowałam zroboć Malusi zdjęcie, ale ona jak mnie widzi wywija takie fikołki że nie sposób zrobić fotkę.
AnielkaG
 

Post » Wto lut 24, 2015 15:12 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Kochana Malusia :lol: Schowaj się niech Cię nie widzi, może się uda :wink:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 24, 2015 21:48 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Czy wiadomo coś aktualnego o Maciusiu?

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lut 24, 2015 23:30 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Maciuś siedzi w szafie :roll: Z kotami grzecznie :ok:

Bartuś w USG ogólnie ok. Chudość to najprawdopodobniej wynik stresu. Wylizał brzuch :| On i Miłka koniecznie potrzebują uspokajającej obroży feromonowej. Nie wierzyłam w to,ale dr Marciński utrzymuje ,że też nie wierzył,ale zastosował przy swoich 6 kotach i działa.AnielkaG też ma pozytywne doświadczenia z tą obrożą u swojej tymczaski. Tu znalazłam najtaniej.
http://www.sklep.veterynaria.pl/?394,ob ... -promocja-!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 24, 2015 23:38 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Będę w takim razie pamiętała o obroży w razie W :)

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro lut 25, 2015 10:27 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Baltimoore "Twój" Loginek, jak byłam wczoraj po Bartka, zjadł zawartość trzech :!: miseczek mięska wołowego :D Baaardzo smakowało chłopczykowi.A Dianka ostrożna,grzeczna,nie agresywna,ale trzyma dystans.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro lut 25, 2015 21:45 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Dziś Bajeczka pierwszy raz wyszła mi na przeciw jak wróciłam z pracy. Tak mnie powitała :1luvu:
A teraz chrupie RC aż miło :201461
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Śro lut 25, 2015 22:14 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Tabo10, dziękuję za wieści od Loginka :201461 i Diany :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro lut 25, 2015 23:04 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

isiaja pisze:Dziś Bajeczka pierwszy raz wyszła mi na przeciw jak wróciłam z pracy. Tak mnie powitała :1luvu:
A teraz chrupie RC aż miło :201461


:piwa: :piwa: :piwa:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Google [Bot], magnificent tree i 498 gości