forumowa delfinka[*] i Jej koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 02, 2016 10:00 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Rakea pisze:dziewczyny, wiem ze forumowa myrzapl mieszkala w tym samym budynku - zapytajcie, a noz...

edt: literowy


Rakea znasz tą osobę? Możesz się z Nią skontaktować? Piszę PW,ale użytownik myrzapl nie istnieje...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw cze 02, 2016 10:44 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Kiedyś była Opiekunem Wirtualnym na moim wątku ale o ile pamiętam nie mieszkała w Polsce.Widuje Jej nick na forum.Widziałam wpisy ale nie pamiętam gdzie.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 02, 2016 10:47 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

teraz PW przeszło,ale skoro nie mieszka w Polsce...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw cze 02, 2016 10:49 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

tabo10 pisze:teraz PW przeszło,ale skoro nie mieszka w Polsce...



Nie wiem gdzie teraz mieszka.To było prawie 4 lata temu.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 02, 2016 20:11 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

tabo10 pisze:
Rakea pisze:dziewczyny, wiem ze forumowa myrzapl mieszkala w tym samym budynku - zapytajcie, a noz...

edt: literowy


Rakea znasz tą osobę? Możesz się z Nią skontaktować? Piszę PW,ale użytownik myrzapl nie istnieje...


Mieszka w Polsce, ale pewnie już w innym miejscu wnioskując z tego wpisu.
viewtopic.php?f=1&t=171657&p=11421052#p11421052
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw cze 02, 2016 20:19 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

A może załóżcie osobny wątek, z prośbą o pomoc.
Bo na osobiste wątki nie każdy zagląda.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt cze 03, 2016 8:50 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Może rzeczywiście nowy wątek będzie skuteczniejszy.

Ja niestety mimo, iż bardzo żal mi tych kotów, nie mogę pomóc, żebym nawet na głowie stanęła. Mam tyle kotów do karmienia, że nie daję rady być u wszystkich codziennie. Dostają co drugi dzień duże porcje i suche.

Prosimy zatem o pomoc przez empatię dla kotów i pamięć Delfinki. To jest śródmieście, blisko metra. Wiele osób z pewnością przejeżdża obok. Może raz w tygodniu.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt cze 03, 2016 11:53 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Byłam wczoraj,by podać tabletkę na odrobaczenie kotom. Trzy zjadły,dwa nie.Ale wczoraj nie było dobrych warunków-remont wokół,robotnicy.
Obrazek

Tabletki kupiłam za swoje pieniądze.Nie mam kasy na powtórkę za 2tyg. 1tabl.Milprazon kosztuje u mojej wetki (cena dla mnie) 12zł.Kotów jest 5szt.
Jeśli ktoś mógłby im zafundować choć po jednej ,byłabym wdzięczna w ich imieniu.
Nie podoba mi się ten kot (wystające mocno ,czerwone trzecie powieki,szczególnie w jego lewym oczku).
Co sądzicie? Jadł,kupę zrobił przy mnie dobrą. Ale te trzecie powieki...Może zarobaczony? Może po tabletce się unormuje,jeśli nie byłby do odłowienia i zbadania.

Obrazek

Obrazek

Spotkałam jakiegoś sąsiada.Bardzo sympatyczny.Mówił,że dokarmia te koty,ale jak powiedziałam,że aktualnie nawet wody nie mają,zdziwił się :? Choć sam zadeklarował,że przyniesie.Wręczyłam mu miskę.I przyniósł.Sprawdziłam. Ale każdy coś robi jak mu się przypomni,albo zechce...
Buda narazie zdemontowana,zasyfiona. Proszę TŻ delfinki,by zrobił nową.Zobaczymy kiedy się uda...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt cze 03, 2016 12:03 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Cudny pingwinek <3
Obserwować trzeba. Może jakiś immunostymulator by się przydał.
Mam zapas Beta glukanu, mogę trochę podesłać.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt cze 03, 2016 12:37 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Erin pisze:Mam zapas Beta glukanu, mogę trochę podesłać.


Erin kochana,nie będzie komu tego BetaGlukanu kotu podawać :cry: Trzeba by codziennie,to niewykonalne.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt cze 03, 2016 12:39 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

:(
Ale jaby co, daj znać.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pt cze 03, 2016 13:58 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

tabo10 pisze:
Erin pisze:Mam zapas Beta glukanu, mogę trochę podesłać.


Erin kochana,nie będzie komu tego BetaGlukanu kotu podawać :cry: Trzeba by codziennie,to niewykonalne.


beta glukan można dosypywać do jedzenia. Ton ie antybiotyk, jak zje co 2-3 dzień też dobrze.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Pt cze 03, 2016 14:04 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Dziewczyny zlitujcie się, kto to ma dosypywać? Jak nawet wody i jedzenia dawać zapominają? Komu ja mam to zlecić?

Zastanawiam się czy to oko to robale,wirus,czy uraz mechaniczny? Co myślicie?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt cze 03, 2016 14:38 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

tabo10 pisze:Dziewczyny zlitujcie się, kto to ma dosypywać? Jak nawet wody i jedzenia dawać zapominają? Komu ja mam to zlecić?

Zastanawiam się czy to oko to robale,wirus,czy uraz mechaniczny? Co myślicie?


na pewno nie robale, uraz lub wirus, choc kot widać, jest w dobrej kondycji, raczej chyba uraz mechaniczny- jest jakaś możliwość aby kot trafił do weta na oglądnięcie? Chodzi o to raz: czy da się wziąć, dwa czy jest osoba, która zajęłaby sie nim pod katem tego oczka -w kwestii finansowej Klub Ślepaczków (nasze zasady wsparcia na wątku lub prosze o pw) oferuje pomoc -wet orzeknie czy to oczko można uratować , ale potrzebna jest opieka na jakiś czas

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 03, 2016 14:42 Re: delfinka odeszła[*],JEJ BEZDOMNE KOTY GŁODNE!!!

Ja to rozumiem. Niestety, nie mieszkam w Warszawie :(
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jolabuk5, włóczka, Zeeni i 324 gości