forumowa delfinka[*] i Jej koty

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 26, 2015 0:08 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Login i Diana prawdopodobnie wyjadą z Warszawy w niedzielę rano.
Malusia nadal nie pozwala sobie zrobić zdjęcia. :( ale jest coraz śmielsza, ma dobry apetyt i chyba już trochę stres jej odpuszcza.
AnielkaG
 

Post » Czw lut 26, 2015 20:00 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

OK, szykujemy zatem powitalne napisy na niedzielę :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw lut 26, 2015 21:09 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Baltimoore pisze:OK, szykujemy zatem powitalne napisy na niedzielę :1luvu:

:ok: :ok: :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lut 27, 2015 9:12 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Bardzo polecam ten sklep internetowy Veterynaria.pl.
http://www.sklep.veterynaria.pl/?394,ob ... -promocja-

Przedwczoraj zamawiałam obróżki feromonowe,wybrałam najtańszą opcję dostawy listem poleconym PP i wczoraj już listonosz przyniósł przesyłkę! Błyskawiczna obsługa i Poczta Polska też mnie zaskakująco pozytywnie zadziwiła :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt lut 27, 2015 18:01 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

To rachunek za USG Bartusia 120zł
Obrazek

oraz opis
Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lut 28, 2015 9:46 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Login i Diana pakują walizki i wkrótce wyruszają do nowego domku :ok:

Dziś idziemy obejrzeć domek,który szykuje się dla Bartusia i Tiny.

Zostaje Malusia ,która póki co nie wiadomo ,w którą stronę się rozwinie :?

Dziś też Miłka(rezydentka) i Bartuś dostaną obroże feromonowe,miejmy nadzieję,że to ich zrelaksuje na tyle,że przestaną się wylizywać i tak bardzo stresować.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lut 28, 2015 11:37 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Dopiero dziś poczytałam wątek i jestem wzruszona. Jesteście tacy wspaniali. :1luvu: Trzymam kciuki za domki :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 28, 2015 13:38 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Trzymam kciuki za domek dla Bartusia :201461 i Tiny :201461
Domek Logina i Dianki przygotowany, czeka w 50% z niecierpliwością :piwa: , w 25% w nieświadomości 8O (kot rezydent Baltazar), w 25% z rezerwą (Pańcio :? )
Baltazarowi powinno się poprawić, bo odkąd został sam, co chwila ktoś chce go pogłaskać i nie może kocina spokojnie się wyspać :roll:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 28, 2015 19:06 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Loginek i Dianka/Bianka już u Baltimoore :1luvu:
Narazie wystraszone po dłuuugiej podróży zaszyły się w bezpiecznym miejscu.Kochana Baltimoore :1luvu: martwi się,że siedzą pod szafą na gołych panelach. I gdyby wiedziała włożyłaby im tam pod dupki kocyki :love:
Nic się nie martw Baltimoore,koty są inteligntne,wygodnickie i cwane.Jak tylko opadną emocje,napewno odkryją gdzie jest wygodniej grzać kocie zadki :mrgreen:
Jeszcze raz pięknie dziękujemy za domek dla tego dwupaka :kotek: :kotek:
A rezydenta Baltazarka uprzejmie i uniżenie upraszamy o przychylność dla nowych intruzów :evil: na jego terenie :201494 :201494 :201494
A TŻ-ta prosimy najpiękniej o cierpliwość,bo tak nagłe powiększenie się rodziny to prawdziwe wyzwanie :ok: :201494

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lut 28, 2015 19:17 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Tabo10 wszystko już napisała :)
Ja też chcę podziękować Tabo10 i AnielceG, że tak wspaniale się tym wszystkim zajmują oraz za zorganizowanie kiciusiom transportu :201494
Loginka udało mi się podrapać pod bródką jeszcze w samochodzie.
Rezydent na razie w błogiej nieświadomości, zanim zaczniemy je zapoznawać, Loginek :201461 i Bianka-Dianka :201461 muszą się poczuć u siebie, żeby miały równe szanse.

Są kolejne dobre wiadomości. Z miseczki postawionej blisko kociej kryjówki zniknęła cała mokra karma, a z miseczki ustawionej w przeciwnym rogu pokoju- połowa.
Uzupełniłam braki i podsunęłam im bliżej taki mały dywanik.
Przyszedł też TŻ, żeby zobaczyć przybyszów, coś tam wypatrzył zaglądając pod regał.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 28, 2015 21:59 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Bartuś i Tina też są już w nowym domu. :)
Policzymy wydatki i zaktualizujemy stan finansów.
AnielkaG
 

Post » Sob lut 28, 2015 23:29 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Baltimoore pisze:
Są kolejne dobre wiadomości. Z miseczki postawionej blisko kociej kryjówki zniknęła cała mokra karma, a z miseczki ustawionej w przeciwnym rogu pokoju- połowa.
Uzupełniłam braki i podsunęłam im bliżej taki mały dywanik.
Przyszedł też TŻ, żeby zobaczyć przybyszów, coś tam wypatrzył zaglądając pod regał.


zgłodniały po podróży :mrgreen:
a za TŻ-eta :ok:

Bartuś i Tina po bardzo emocjonującej łapance na podbierak :cry: Bartuś aż się posiusiał, bidulek kochany, z nerwów :( Łapała Moguncja :1luvu: -główny hycel :wink: i TŻ delfinki (bo ja w takich łapankach jestem cienka jak dupsko węża :wink: ) Ale potem ,już w transporterze ja wygłaskałam go po główce,uspokoiłam,założyłam obróżkę feromonalną,może go to troszkę zrelaksuje.Napewno odetchnie bez napadów na niego Froda,który go prześladował u delfinki :| . Może przytyje?Teraz zamieszkał z siostrą Tinką i bardzo spokojnym kotem rezydentem Bazylim .Mają wygodne posłanka,łóżko do dyspozycji i przytulny pokoik. Bazyli obwąchał transporterki i o dziwo,nawet nie syknął. Poszedł się miziać do swojej Pańci. Mamy nadzieję,że koty się dogadają i będą szczęśliwe. Najbardziej mi żal właśnie ich,może dlatego,że los tak bardzo ich już doświadczył i że tak się wciąż boją...

Jeszcze raz wielkie dzięki :201494 dla Matahari :1luvu: za Jej ofertę ds dla tego dwupaka.


Została Malusia...Gdyby znalazł się jeszcze jeden doświadczony,albo po prostu cierpliwy, niezakocony domek,który przyjąłby ją ,dał miłość,pełną miseczkę i kawałek podłogi,albo podusi...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie mar 01, 2015 0:04 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Strasznie się cieszę, że Bartuś i Tina trafili tak wspaniale- super Pańcia i przyjazny rezydent :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Głaski dla Bazylego :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 01, 2015 8:26 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Wspaniałe wiadomości :) Zmienię tytuł wydarzenia. Może jeszcze Malusi się uda. Szczęście i harmonia zapanowały w tym wątku, dzięki Wam wszystkim dziewczyny :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 01, 2015 8:47 Re: Forumowa delfinka NIE ŻYJE!Błagam o DS dla Jej kotów,sun

Czy ja bym mogła prosić o zdjęcie Malusi na maila.
Spróbuję jeszcze poszukać jej domku wśród znajomych z Warszawy i okolic.

Za Loginkiem :201461 i Bianką-Dianką :201461 pierwsza noc w nowym domu :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie mar 01, 2015 10:06 przez Baltimoore, łącznie edytowano 1 raz

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jodanka, Zeeni i 321 gości