Kacperek[']Franuś[']Morusek[']FIP-ot i miłosierdzie boskie!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 16, 2015 18:41 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

alab108 pisze:Kiciu proszę, nie choruj :( Aniu siły :ok:

Dziękuję :1luvu:


Wieści z domku Stefanki viewtopic.php?f=1&t=166667&start=270#p11065595

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 16, 2015 20:41 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Biedna Kicia :( Oby jej się szybko poprawiło :201461

Pozdrowionka i głaski dla Stefanki :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Czw kwi 16, 2015 21:10 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

biedny mały kajberek :(
Obyście szybko wróciły do normy :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt kwi 17, 2015 7:29 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Jest lepiej, ufff zjadła troszkę rano, potem jeszcze troszkę, potem jeszcze, zaczęła znowu się bawić z braciszkiem, także wraca do normy. :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 17, 2015 12:52 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=168516
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob kwi 18, 2015 13:00 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Anna61 pisze:Jest lepiej, ufff zjadła troszkę rano, potem jeszcze troszkę, potem jeszcze, zaczęła znowu się bawić z braciszkiem, także wraca do normy. :ok: :ok:




Całe szczęście :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob kwi 18, 2015 15:11 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Grzeczna kicia, wysłuchała próśb i zaklęć :201461
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Nie kwi 19, 2015 12:13 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

alab108 pisze:Grzeczna kicia, wysłuchała próśb i zaklęć :201461

Na szczęście. :ok: :201494
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 19, 2015 21:43 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Kumisia znowu ma kryzys. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 20, 2015 7:21 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

A jak malutka?
Obrazek]Obrazek

Modjeska

 
Posty: 5853
Od: Pt mar 31, 2006 20:52
Lokalizacja: Zalesie Górne

Post » Pon kwi 20, 2015 10:48 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Modjeska pisze:A jak malutka?

Która malutka?
Ta mała bura już dobrze a Kumisia źle, dostała serię zastrzyków i za 2 dni znowu do lecznicy.
Ledwo przyechałam do domu to Kumi chciała wyjść na dwór i ją wypóściłam, ale lewdo wyszła, jak ją atak złapał, jak ją zaczęło rzucać-obracać, to dobrze, że była na ziemi bo jakby była na kanapie jak ostatnio to by spadła, po tym ataku zaczęła bardzo się gryźć w prawą nogę ino futro fruwało.
Zaraz poszłam po nią bo leżała na ziemi i się nie podnosiła, a temperaturę ma zaniżoną - 37 stopni, to trochę mało.
Przyniosłam ją do posłanka na podłodze i tam siedzi nie ruszając się. Kotka nie chce nic jeść, wczoraj tak mi wszystko zarzygała na łóżku, że już 4 prania były zrobione, od pościeli do podkładu na materacu po ścianę i samo łóżko.
Może ktoś ma pomysł co do jakiejś karmy którą koty lubią a nie jest droga?
Ona już miała tyle wypróbowane, nawet te marketowe i ich w ogóle nie chce nawet tknąć (Whiskas kitekat).
Koszt wizyty 34zł.

Mało tego, to dzisiaj wzięłam na kontrolę Kasię bo ten guzek na boczku mi spokoju nie daje, ma go od roku-dwóch, był leczony zastrzykami ale nic się nie zmniejsza.
Niestety, Kasia musi mieć operację w celu usunięcia tego guzka,(koszt 150zł) i mu on być wysłany do badania histopatologicznego.(koszt 50 zł lub więcej, nie wiem)
Kasia to kotka bezdomna którą karmiłam pod blokiem obok mojego bloku, kotka z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=99457&start=0 jest już po dwóch operacjach kamieni w pęcherzu, to starsza już kotka, ponad 10 lat. Kasia bardzo przyjaźni się z Agatką, kotką z tego samego miejsca, a wzięłam je do domu tylko dlatego, że nie mogłam już patrzeć na zamykane okienka i koteńki koczujące na betonie w mrozie, oraz przez psy którymi były szczute, jak i bachory które rzucały w nie kamieniami.
Mam kotów tyle ile mam, każdy z nich potrzebował pomocy, a przejść obojętnie byłoby najprościej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 20, 2015 14:35 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Z karmą dla Kumisi niestety nie doradzę :( Nie znam się za bardzo.
Nie jest dobrze, że tak wymiotuje :(
Współczuję jej i Tobie-straszne jest na o patrzeć i być bezradnym :(
A jak by jej dać Torecan albo Metoclopramid?
Pomogę Ci za to z operacją Kasi.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon kwi 20, 2015 20:44 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Baltimoore pisze:Z karmą dla Kumisi niestety nie doradzę :( Nie znam się za bardzo.
Nie jest dobrze, że tak wymiotuje :(
Współczuję jej i Tobie-straszne jest na o patrzeć i być bezradnym :(
A jak by jej dać Torecan albo Metoclopramid?
Pomogę Ci za to z operacją Kasi.

Teraz kapkę zjadła, nawet dałam jej też perę małych kawałeczków parówki bo tak patrzyła jak jadłam. :(
Po jej oczkach widać, że coś jest nie tak. Tak mi jej szkoda, chciałabym aby jeszcze wyrwać ją ze szpon śmierci, ale czy się uda?
Porównywalnie jest podobna wiekiem do mojej Lusi, lecz nie porównywalnie do cierpienia Lusi['] ale czy się Kumisi nie pogorszy?


Dziękuję Agnieszka :1luvu: Kasia pójdzie na operację dopiero jak uda mi się zebrać wystarczającą kwotę, teraz ważniejsza jest Kumisia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 20, 2015 21:06 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Biedna Kumisia :(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto kwi 21, 2015 7:38 Re: Nasza... dom kotów specjalnej troski. Lusia ['] Franuś [

Za Kumisię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

A po zwykłym jedzeniu Kumisia też wymiotuje :?:

Moja Bisia pod koniec życia wymiotowała i miała rozwolnienie po wszystkich mokrych karmach, beż różnicy czy z "półki najniższej" czy "najwyższej".

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szeska i 526 gości